Модни тенденции в прическите и всичко за косата Тема 16 Есенна

  • 33 120
  • 767
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 17 987
Къде останахте? Никой не пише? Вчера се боядисах с онова 8 NS, да видим как ще се държи.
Да се оплача, че серума на Меди ми омазнява много

# 751
  • Мнения: 4 246
Вземи си тоника на Ф. Кингсли, грам не утежнява или омазнява. Innocent

# 752
  • Мнения: 289
Къде останахте? Никой не пише? Вчера се боядисах с онова 8 NS, да видим как ще се държи.
Да се оплача, че серума на Меди ми омазнява много


Би ли споделила фото,  на мен лично ще ми е много интересно.

# 753
  • Мнения: 18 562
Ми то стана време за нова тема. Ще се опитам да я направя днес.

# 754
  • Мнения: 17 987
Цвета ли...изобщо не излиза реално през телефон
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t45.1600-4/cp0/q75/spS444 … a&oe=5FEC4BB7

Това е от поста на Златна рибка, при мен не е така опушен. Да видим след няколко измивания. На първо четене ми покри белите коси без чиста 8ца, но колко ще е трайно...ще установя по- късно.
Сега нещо ме влече към медни тонове, хем искам нещо различно, хем ме е страх пак от отмиване и избиване на рижо в последвствие

# 755
  • Мнения: 4 408
На моята коса Тоникът на ФК омазнава. По-точно - прави я да изглежда като мръсна, даже не и мазна.

# 756
  • Мнения: 17 987
На моята коса Тоникът на ФК омазнава. По-точно - прави я да изглежда като мръсна, даже не и мазна.

Явно с всички тънки  е така, отзивите са, че на меди не омазнява, е да ама при мен става кофти, да не говорим, че мирише ужасно на треволаци. Ще го изпръскам по празниците, когато съм си вкъщи, но сега на чиста коса не смея да го нанеса

# 757
  • Мнения: 4 408
На Меди не съм пробвала.
Имам Grow Gorgeous, обикновеният. При мен не омазнява. Също ампули Керастаз Денсифик, Лореал (Аминексил, май).  И трите ми миришат много приятно. GG е нещо като билки, ама хубави. Другите 2 са ми парфюмни.

Амуплите на Виши - омазнаване на следващия ден, по спомен. Но ми начупваха косата и ми харесваха.

Серум Епруваж и Тоник ФК - при мен омазняват/зацапват веднага или до няколко часа.
Също и Миноксидил.

# 758
  • Мнения: 17 987
А полза от кои виждаш?

# 759
  • Мнения: 4 246
Не е с всички тънки коси така, аз съм с тънка и грам нямам омазняване, все едно съм си сложила вода по скалпа и след това изсушавам и това е. Резултата от него е поразителен! Много по-икономичен от екстеншънист серума примерно!
Скрит текст:
На моята коса Тоникът на ФК омазнава. По-точно - прави я да изглежда като мръсна, даже не и мазна.

Явно с всички тънки  е така, отзивите са, че на меди не омазнява, е да ама при мен става кофти, да не говорим, че мирише ужасно на треволаци. Ще го изпръскам по празниците, когато съм си вкъщи, но сега на чиста коса не смея да го нанеса

# 760
  • Мнения: 6 622
Аз ползвам серумът на Меди целаген в комбинация с шампоана фолиген. Изхабих вече една малка опаковка от серумът и изобщо не ми омазнява. Да, отначало мирише гадно, но като изсъхне не се усеща. За сметка на това ужасният ми косопад намаля наполовина и имам много нови растежи. Все още си пада доста коса, но не е като преди. Заредила съм се и с една голяма опаковка.

# 761
  • Мнения: 17 987
Сутрин и вечер ли го ползваш? Както си пише

# 762
  • Мнения: 6 622
Да, сутрин и вечер и правя хубав масаж на скалпа.

# 763
  • Мнения: 4 408
При мен мисля, че ефект има от Евруваж и Биокленз - за нови растежи. С ГГ косата ми расте по-бързо. За другите не съм сигурна.
А, и Мерц - специални дражета.

Косопад си имам, но при мен са объркани хормони, та.. надали тези продукти могат да повлияят кой знае колко, и не мисля, че моите резултати в случая са обективни.

# 764
  • Мнения: 17 987
Нуминокс е моя, реших, че е по-силен, щом е и за мъже

Общи условия

Активация на акаунт