Важно! Д-р Йорданка Корудерлиева-ендокринология Бургас

  • 827
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте! Жена на 32 години съм. От доста време имам една постоянна кашлица и сякаш гърлото ми е хванати в менгеме и личната ми лекарка ме изпрати при еднокринолог. Взех си направление  и си записах час при Корудерлиева в МЦ "Света София". Докторската е много възрастна и ме пита 3 пъти едни и същи въпроси, но си казах, че просто не не е разбрала. Каза ми, че ще ми пусне едни изследвания, хормони и ренген на глава. На едно листче написа 3 вида изследвания Електромиография, електроенцефалография и вегетологични изследване и много добре ми обясни къде точно в окръжна болница да отида. Окръжна болница, 4 етаж, функционална диагностика, при доктор Соня Димитрова и каза, че тези изследвания се плащат около 100 лв. Вътрешно нещо ми подсказваше, че нещо не е наред. След 2 дни бях пред отделението. Влязох и се срещнах с д-р Соня Димитрова, усмихната жена, която привидно ти е прави добро впечатление. Още от вратата ми каза, че тези изследвания се плащат и ако искам фактура са 160 лв. иначе са 100 лв. Направиха ми ги и влязох в кабинета й. Думите й бяха, ами давам ти 5.5, нещата са много добре, дай 100 лв. С излизането си знаех, че това е схема и въобще няма да ми помогнат тези изследвания. Тръгнахме към  болница Дева Мария в кв. Ветрен за да си направя ренген на главата. Лаборант ката беше млада, усмихната и разговорлива жена и започна да ме разпитва защо  ми искат такава снимка...беше много, много учуден защо... Няколко минути след снимката излезе д-р Пламен Петров и ме попита защо и кой иска ренген на глава? Обясних му той беше потресен и каза, че тези методи са морално остарели и за проблеми с щитовидната жлеза ще прави ЯМР, а не снимка. Благодаря му, че ми отвори очите 🙂 Пиша всичко това за да предпазя поне един човек от д-р Корудерлиева и д-р Димитрова. За мен този ден беше пропилян- един работен ден, 100 лв. за 3-те изследвания и 30 лв. за ренген в Девата. Успех и търсете много мнение не се мятайте като мен на първата срешната 😉

# 1
  • Мнения: 6 088
И аз съм с негативни впечатления от д-р Корудерлиева, които са отпреди 17.5 години когато беше завеждащ отделение.

Общи условия

Активация на акаунт