Как обличате детето за сън

  • 10 849
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 394
Стелчето си ляга за сън с цяло боди /понеже е зима с дълъг ръкав и крачолки/ , отпред и на крачетата се закопчава с тик-так копчета. Много е удобно за обличане и е 100% памук

# 16
  • Мнения: 3 394
Да добавя,че спи само с това и с олекотена завивка, или одеалце в торба, никакви чорапи не слагам,защото бодито е с цели крачолки и в саята е 20 градуса

# 17
  • София
  • Мнения: 15 220
С боди, памучна пижамка от 2 части и спално чувалче.
С тънки чорапки, но чувалчето е отворено отдолу-за да не се чувства като "завързан".
През нощта спирам радиатора в спалнята.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Боди с къс (или без) ръкав, памучна пижамка и чорапки, които се събуват при първия удобен момент. Завит с олекотена завивка, докато не се отвие Sad В стаята е 19-20 градуса. Понякога слагам и памучно одеалце за успокоение на съвестта (да не му е студено, де)

# 19
  • Мнения: 2 609
Яна спи с боди с дълъг ръкав,гащички и пижамка в две части+тънки чорапки,с олекотена завивка на 19-20 градуса.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 309
Лелеее, само аз ли пропускам бодито и чорапките  Confused
Спи само по памучно гащиризонче, на температура около 21 градуса. Завивам с олекотена завивка. Странното е че никога не се отвива, по-скоро се завива Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 693
Боди с къс ръкав, пижама и чорапи. Завивката му служи основно за покривало на леглото, но не и за завиване.

# 22
Явор спи само с цяло боди и с одеало от тези тип "испански" дето им викат. Одеалото го защипвам отстрани на решетките и не може да го смъкне:))

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Само по пижамка, никакви бодита отдолу! В стаята е около 20 градуса.

# 24
  • Мнения: 17 407
Боди с къс ръкав, пижамка от 2 части  и чувалче. Т е 18 градуса.

# 25
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Марти спи с боди с къс ръкав и тънка пижамка, тънки чорапки и е завита с  завивката от комплекта за изписване /от дебелите/, в стаята е около 21-22гр.

# 26
  • Мнения: 5 500
Цитат на: mama kenga
Тънко боди с дълъг ръкав и тънка пижама.Задължително боси крака.Завивам я с олекотена завивка.В стаята е около 20 градуса..Вие как слагате децата си да спят?

И аз така.

# 27
  • Мнения: 1 581
С пижамка от мека материя, нещо подобно, полар или не знам как се казва. Отдолу само по памперс. В стаята е 20 градуса, но през нощта пада до 15-16. Завит е с олекотена, но доста дебела завивка.
Винаги сме ползвали такива цели пижакми, за да не му се оголва кръстчето, докато се върти. А тук има такива пижами и за 7-8 годишни деца, така че ще ползваме до тогава  Grinning

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цитат на: nad_tab
Лелеее, само аз ли пропускам бодито и чорапките  Confused
Спи само по памучно гащиризонче, на температура около 21 градуса. Завивам с олекотена завивка. Странното е че никога не се отвива, по-скоро се завива Simple Smile

Не си сама:
Цитат на: Kissa
Само по пижамка, никакви бодита отдолу! В стаята е около 20 градуса.

А и аз не слагам никакви бодита - тънка памучна пижамка и това е. Чорапките ги въведох от 7 дена уж за да не са й студени крачката, но няма голям успех - днес легна в леглото, свали ги, хвърли ги надалеч на пода и каза категорично "Не, не!"... толкоз. Ще спи със студени краци и туй то.

# 29
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Хей мами, ама аз много съм я навличала моята пикла.
Боди с дълъг ръкав, плътна памучна блуза или риза и ританки + терлици (сутрин са й студени краката). Отгоре слагам одеяло, което затискам в решетката.
Не ме почвайте като чуете, че Т в стаята е 24-25 градуса. Ама два месеца беше със сополи и в крайна сметка бабата надви да я навлека и така си остана.
От сега край. Ще я оставя по-леко облечена.
Мерси, много ми помогнахте с мненията си.

Общи условия

Активация на акаунт