"Bay Yanlış“ с Джан Яман и Йозге Гюрел и „Dogdugun Ev Kaderindir“ с Демет Йоздемир Тема 54

  • 75 505
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 985
Поне една щастлива двойка ще има в сериала...за сега де.

# 676
  • Мнения: 41 751
преведен откъс...
сд 20 - Мехди скучает по Зейнеп (рус.суб)
https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456247204%2F3b8799f4e … l_wall_-132999259

Цитат
-Я Вас позвал не поводу вашего дела...
-Есть что то другое?
-Да, касается Зейнеп...Вчера мы работали до поздна, вы знаете. Я вышел раньше Зейнеп, и увидел в машине Мехди. Он следит за ней...
-Что? Какой кошмар? Зачем он это делает? Что ему надо?


сватбата....


Мюйган пристигна след подписването....

танците...
Цитат
Какая же свадьба без танцев?
-Танцуют все!


Пристигна и Мехди...целуна Джемре по челото ...и започна зейбека...


реклама...

Последна редакция: ср, 18 ное 2020, 22:01 от Zlatina3

# 677
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Зейнеп танцува сама преди да дойде Мехди така, че се надявам Мехди да си остане сам на зейбека....
Най после Бенал си тръгна...Какво ли каза на Зейнеп?

# 678
  • Мнения: 41 751
Добро утро! Hug



Написах пост,но ми излезе надпис...

Моля, попълнете проверката за сигурност за достъп до www.bg-mamma.com

сега пиша наново....и пускам рейтинга за проба...




▪TOTAL:

1. #ОснованиеОсман - 11.43%(+1.37)

2. #Неверный - 10.65%(+0.58)

8. #СудьбоносныйДом - 6.15% (+1.79)

14. #МеняЗовутМелек - 3.90% (-0.06)

▪АВ:

1. #Неверный - 10.91% (-0.67)

3. #ОснованиеОсман - 8.45%(-0.23)

6. #СудьбоносныйДом - 5.66% (+1.85)

10. #МеняЗовутМелек - 3.35% (-0.07)

излезе поста....копирах другия и пак не го пуска....

сега редактирам и пускам части от готовия пост...

още един преведен откъс има...
сд 20 - Барыш и Зейнеп открывают друг другу души (рус.суб)
https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456247207%2F2584bfb04 … l_wall_-132999259







още три сериала с Джан ще се излъчват в Унгария...
Скрит текст:
Петер Кисс, директор Life Tv о #ДжанЯман: «Редко появляется такой красивый и харизматичный мужчина»
Петер Кисс, директор Life TV (известный венгерский телевизионный канал) дал интервью, где похвалил турецкого актера Джан Ямана.
"Редко рождаеться такой красивый и харизматичным мужчина, который был бы и хорошим актером и магнитом для стольких зрителей на экране. По сути, телеканалу нужны такие сериалы, потому что, когда они показываются каждый день, зрители возвращаются к нам день за днем".
По этой причине LiFeTv, после успеха "Erkenci Kuş" и "Dolunay", в 2021 году покажет еще три турецких сериала с Джаном Яманом в главной роли, #BayYanliş, "Hangimiz sevmedik" и "İnadına aşk".


Желая ви приятен ден! Two HeartsFlowers Four Leaf Clover

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 09:46 от Zlatina3

# 679
  • Мнения: 1 289

Автоматичен превод:
от @muratdemso -  "Училището, в което танцуваш, е твоята съдба. Demet. Özdemir& Garajdance center"

# 680
  • Мнения: 41 751
Добро утро!




Скрит текст:







ДЕК
#new IG story Демет


превод с руски субт.на 20 еп.
20 серия СУДЬБОНОСНЫЙ ДОМ- русские субтитры
https://vk.com/turk.sinema?z=video-184743567_456239160%2F06f698d … pl_wall_-83475167
качен тук-https://turkru.tv/moy-dom-20-seriya.html?utm_source=turksinema&a … btitry_turksinema
и тук-http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/205 … sskom-yazyke.html


Скрит текст:




Скрит текст:
-Я на него не злюсь,я на себя злюсь.Как я могла сделать такую ошибку?
-Мы люди,Зейнеп.Проживаем эту жизнь,совершая ошибки.Знаешь,мы все так или иначе решаемся на брак,когда чувствуем одобрение со стороны родителей.У меня тоже так было.Я любил,да.Но предложение сделал тогда,когда понял,что ее одобряет моя семья.Может у тебя была не любовь,а спокойствие из-за одобрения семьи?
-Нет.Я его правда полюбила.Но я не собираюсь вмешиваться в жизнь человека,которому сказала «уходи».Просто у меня болит сердце.
-Это нормально,я понимаю.Я сам хотел развестись.Но после развода постоянно думал «а чем она сейчас занимается?»,”забыла ли меня?”, ”может полюбила кого-то другого?”.
Ты не смотри на то,что я сейчас смеюсь.Я правда страдал.
-Вы?Не могу представить эту картину!

Желая ви приятен ден!

# 681
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Здравейтте момичета
Никак, ама никак не ми хареса Мехди....въобще не бих му дала шанс....Да видим какво ще направи Зейнеп...


https://www.youtube.com/watch?v=U09IRdXmiY8&feature=youtu.be

# 682
  • Мнения: 1 289
Последния шанс...


Джан...


Някой гледал ли е Hangimiz Sevmedik?

# 683
  • Мнения: 521
Аз опитах Grinning не ми се получи.

# 684
  • Мнения: 1 289
Krissttinna, не ти допадна ли? 40 серии са успели да направят, въпреки смяната на актрисата.

Демет си танцува и трупа популярност:


 
Споделено в историята от @maluma със сърчице за Демет.

# 685
  • Мнения: 521
Krissttinna, не ти допадна ли? 40 серии са успели да направят, въпреки смяната на актрисата.
/quote]

Може и да не съм доразбрала някой неща, защото го гледах на руски. В началото ми беше забавен, после много задълбаха с двамата старци и караниците им и го подкарах с мишката до степен епизод за 10мин. В момента в който смениха и главната актриса тотално ме отказаха и директно минах на последният епизод, поне краят да разбера и ако не се лъжа там се мяркат и оригиналните родители на Джан Яман.

# 686
  • Мнения: 41 751
Добро утро! HugFlowers Hibiscus



Не съм гледала ''Hangimiz Sevmedik''.Сега си чакам бг. превода на останалите епизоди на ''Сърдечни работи''.

от вчера ✔Tudors 🖤 new






нова от Демет Nature Rainbow


роклята от Blueberry (1170 фунта стерлинги)

Скрит текст:
обувките от @manoloblahnik Hangisi 105 Pearl Silver Pumps


колие от бяло злато Bonita (₺199).


Стилист : @costumebydilsan @dilsanyelc
 

Желая ви щастлива събота! HeartFlowers Four Leaf Clover

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 08:56 от Zlatina3

# 687
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 831
Превод на български език на 20 серия на ДЕК

https://ok.ru/video/2170526566932


На целият екип превел серията от сърце

# 688
  • Мнения: 167
Здравейте,момичета!🤗
Ами поизгубих се малко,но не съвсем,следя тази страница винаги когато мога ,благодарение на Злати,продължаваме да следим основното за Джан и Демет!😊
Демет не върви напред,тя бяга Wow....страхотно надграждане,не знам,но изглежда все по-хубава,аз не следя ДЕК,но от това което помествате добре се справя и в роля "ревлива Демет",но като че ли по ми допада в роля "дяволитата Демет".😄Направо си е "Малума бейби" 😂
Тук е "внимавайте че идвам"

За Джан (малко ме е страх да пиша за него,че след това се започва ....то за това се и разреди тази страница май ,тим"Джанополон" и тим "Джано..кой" (дано ме разбрахте,че май не ми се получи мн добре)😁😄
Не знам последно какви проекти му предстоят,но каквито и да са те ,без съмнение поне ще ги разхубави с присъствието си!

И той добре еволюира,за което пляс-пляс аплодирам,в крайна сметка това си е много труд и вътрешни, освен външни качества!
Поздравявам ви и с празника на християнското семейство,бъдете здрави и много щастливи!🙏

# 689
  • Мнения: 1 289
Демет от днес вече е с 11.6 млн.последователи в Инстаграм.

От @boragokhan - фотограф




Скрит текст:
@canerilgun - фризьор

===============
Още едно Despacito с Джан/Ozgur Atasoy

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 19:48 от Florale

Общи условия

Активация на акаунт