Обиждали ли са ви публично във форума?

  • 5 088
  • 157
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 622
Една госпожа беше казала,че съм грозна.Ама аз изобщо не се вързах,защото де факто съм хубава,к'во да се разправям.

Е, то не можеш да се харесаш на всички, нали знаеш....така, че недоволни винаги ще има  Joy

# 61
  • Мнения: 431
Да, казаха ми, че съм простакеса, ама аз не се обидих, защото си е истина. Whistling

Не се връзвай на виртуални глупости.

# 62
  • Мнения: 7 474
Мен лично не са ме обиждали , дано и аз не съм обидила някой без да искам Thinking

# 63
  • Мнения: 1 150
Проста проституираща наркоманка  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 822
Проста проституираща наркоманка  Mr. Green
Липсва само "алкохолизирана",за да е пълна картинката... ooooh!(Да не ми се обидиш на мен... Laughing)
То вярно,че понякога тук пада голяма веселба,но чак пък толкова... Grinning

# 65
  • Мнения: 1 150
Проста проституираща наркоманка  Mr. Green
Липсва само "алкохолизирана",за да е пълна картинката... ooooh!(Да не ми се обидиш на мен... Laughing)
То вярно,че понякога тук пада голяма веселба,но чак пък толкова... Grinning

Ще го добавя в следващата такава тема  Laughing

Толкова я  Joy ни повече, ни по-малко  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 6 039
все говори по принцип , явно никой не е чел темата  Simple Smile

четох я , не видях някой да те обиди там , и не виждам с какво си се обидила от собствените си снимки , които сама си направила и качила в нет-а . Коментар на снимките нямаше , те си бяха показателни сами по себе си !
Самата ти беше доста агресивна във въпросната тема  и само собствените ти снимки малко tе поукротиха, свалиха на земята и спря да се правиш на велика и лекичко понапусна темата

ако аз бях намерила и постнала въпросните снимки НЯМАШЕ да ги сваля след това - няма за какво .

самото ти държане и тогава, и сега  е  абсурдно , и моите големи симпатии към дамата , която ти затвори устата   bouquet



Аз също мисля, че тези коментари, които уж цитираш просто си ги измисляш. Не е имало такива. Просто снимки, които сама си публикувала в подписа си. Самите снимки и на мен не ми харесаха. Не детето ти, просто снимките бяха наистина , как да кажа, че да не те обидя?? Аз лично не бих снимала детето си на такъв фон - голо, тичашо, порутена небоядисана ограда, и на преден план космати мъжки крака. Ами извинявай.........никой не е обиждал детето ти. ама никоййййййййййййййййййй. Naughty Naughty Naughty
След като се появиха в темата, наистина нямаше какво повече да добавиш.
ти говореше за лукс и спореше с няколко потребителки, че това което те имат не е лукс. ами те показаха едно, ти друго? Защо се обиждаш.
И аз искам да карам Инфинити, ама колата, която имам ми дава лукса от който се нуждая. Не се срамувам от нищо, което съм публикувала. Напротив-гордея се. Никъде няма да видиш нито пране, нито разхвърлия, нито натурия. Нито преди ремонта, нито след!!!

# 67
  • Мнения: 5 622
 Мен скоро ме набедиха неправомерно, че съм обидила една потребителка, но в същност беше станало недоразумение и тя беше изтълкувала нещата погрешно. Убих се да се извинявам, но файда нямаше....накрая аз останах обидена, че продължаваше да се твърди нещо, което съвсм не отговаряше на истината и се извинявах напразно за нечие неправилно тълкуване и измисляне на несъществуващи неща  Stop

# 68
  • Мнения: 6 039
Мен скоро ме набедиха неправомерно, че съм обидила една потребителка, но в същност беше станало недоразумение и тя беше изтълкувала нещата погрешно. Убих се да се извинявам, но файда нямаше....накрая аз останах обидена, че продължаваше да се твърди нещо, което съвсм не отговаряше на истината и се извинявах напразно за нечие неправилно тълкуване и измисляне на несъществуващи неща  Stop

каква ОБЪРКВАЦИЯ Whistling

# 69
# 70
  • Мнения: 5 622
Мен скоро ме набедиха неправомерно, че съм обидила една потребителка, но в същност беше станало недоразумение и тя беше изтълкувала нещата погрешно. Убих се да се извинявам, но файда нямаше....накрая аз останах обидена, че продължаваше да се твърди нещо, което съвсм не отговаряше на истината и се извинявах напразно за нечие неправилно тълкуване и измисляне на несъществуващи неща  Stop

каква ОБЪРКВАЦИЯ Whistling

Какво си говориш.... Аз като разбрах и бях така  #Crazy

# 71
  • Мнения: 2 161
Chanel, ако това на аватара си ти, да знаеш, че си много хубава. Таз форумка е имала астигматизъм.
Това май е дъщеря и. Grinning
Не е дъщеря ми.И двете ми дъщери са малки и са по-хубави от мен Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 6 743
Да, обиждали са ме, може би и аз съм обидила някого (не винаги е било съзнателно), но общо взето се придържам към добрия тон.Поне се старая  Hug

# 73
  • Мнения: 2 792
Само да вметна нещо, във връзка с обидените и тн., не съм запозната със конкретно коментирания спор, но всички други, на които съм била свидетел са се разгорявали само, защото и двете страни са нападателни, стигат до крайни квалификации и въобще не знаят кога да спрат.

# 74
  • Мнения: 1 002
Diorella , коментари  по повод снимките нямаше , аз и ремонт не видях никъде , дворчето така си изглежда  ,
а собственикът му е в кипър Simple SmileSimple Smile

Преди да бъдат постнати снимките ( които просто характеризираt  средата , в която живееш - нищо друго ) ти изсипа eдна купчина определения - за наема от 1200 евро , кой го давал , защо го давал , кой го наемал и какво ли още не ,

Малко ти е трудно да приемеш фактите явно - и за цените на жилищата ( които само ще растат , колкото и да не е приятно ) , и за собствения ти живот .
Пак да кажа - не виждам защо и на кого си обидена

Общи условия

Активация на акаунт