Обиждали ли са ви публично във форума?

  • 5 104
  • 157
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 153
Не са ме обиждали и дано а не се стигне до там,просто не харесвам недодяланите неща Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 4 423
Разбрах, че съм била обиждана.
Неприятното е, че не можах да се включа, защото тъкмо се връщах от болницата с бебка, но знам на кой съм била страшно интересна Twisted Evil, ако иска пак може да се включи ( не е една, тъкмо ще се подържат), аз съм вече на линия! Whistling

# 77
  • Мнения: 7 837
Никъде няма да видиш нито пране, нито разхвърлия, нито натурия.

 hahaha Ох, чакам сега и пере-то да се появи и да обясни за нечистофайниците  Mr. Green
Важното е натурията да не ти е в главата, другото е мания...

# 78
  • Мнения: 6 039
Никъде няма да видиш нито пране, нито разхвърлия, нито натурия.

 hahaha Ох, чакам сега и пере-то да се появи и да обясни за нечистофайниците  Mr. Green
Важното е натурията да не ти е в главата, другото е мания...

Манячка в това отношение не съм даже съм доста разхвърлена. Но щом създавам спомени на детето си, нямам право да му правя снимки, от които да се срамува. Всеки ден я снимам. Който ме познава, ще потвърди.
Призовавам:
Нека сме малко повече естести!!!
че вижте какви работи стават,аааааааааааааааааааааааа ма хааа!!! Joy Joy

# 79
  • Мнения: 5 462
все говори по принцип , явно никой не е чел темата  Simple Smile

четох я , не видях някой да те обиди там , и не виждам с какво си се обидила от собствените си снимки , които сама си направила и качила в нет-а . Коментар на снимките нямаше , те си бяха показателни сами по себе си !
Самата ти беше доста агресивна във въпросната тема  и само собствените ти снимки малко tе поукротиха, свалиха на земята и спря да се правиш на велика и лекичко понапусна темата

ако аз бях намерила и постнала въпросните снимки НЯМАШЕ да ги сваля след това - няма за какво .

самото ти държане и тогава, и сега  е  абсурдно , и моите големи симпатии към дамата , която ти затвори устата   bouquet



Аз също мисля, че тези коментари, които уж цитираш просто си ги измисляш. Не е имало такива. Просто снимки, които сама си публикувала в подписа си. Самите снимки и на мен не ми харесаха. Не детето ти, просто снимките бяха наистина , как да кажа, че да не те обидя?? Аз лично не бих снимала детето си на такъв фон - голо, тичашо, порутена небоядисана ограда, и на преден план космати мъжки крака. Ами извинявай.........никой не е обиждал детето ти. ама никоййййййййййййййййййй. Naughty Naughty Naughty
След като се появиха в темата, наистина нямаше какво повече да добавиш.
ти говореше за лукс и спореше с няколко потребителки, че това което те имат не е лукс. ами те показаха едно, ти друго? Защо се обиждаш.
И аз искам да карам Инфинити, ама колата, която имам ми дава лукса от който се нуждая. Не се срамувам от нищо, което съм публикувала. Напротив-гордея се. Никъде няма да видиш нито пране, нито разхвърлия, нито натурия. Нито преди ремонта, нито след!!!
Маленааааааааа ти минаваш всякакви граници , постоянно си търсиш с някой с когото да се заяждаш !!!!!!!!!Спри се малко де ...Няма ли най сетне модератор ли кой ли да вземе мерки  че то твойто край няма !!!!!!!!!

# 80
не и ако няко го направи ще ми кипне линото и ще стане страшно

# 81
  • Мнения: 7 837
Мисля че е време за едни номинации, кой е по-по-най-най-отгоре  на черешата Grinning

# 82
  • Мнения: 6 039
аз съм нанананаааааййййййййййй!!!!
Абе маркрит, моля те не се занимавай с мен бе!!! колко пъти да ти го кажа. Имаш 100 мнения 50 за по мой адрес.

Има модератори - информивай ги
А мен просто ме игнорирай!

Нещш да съм излъгала???Какво се възмущаваш?

# 83
  • Мнения: 2 768

Преди да бъдат постнати снимките ( които просто характеризираt  средата , в която живееш - нищо друго ) ти изсипа eдна купчина определения - за наема от 1200 евро , кой го давал , защо го давал , кой го наемал и какво ли още не ,



И още: какво е лукс, как в България изобщо не сме и чували за него, как критериите ни за добро жилище са на светлинни години разлика... и прочие високи претенции.

Като те свалят на земята явно боли, особено когато падането е от високо!...

# 84
  • Мнения: 6 155
Обиждали са ме , но ми дреме на онуй дето Буба си го мести Laughing В редки случаи съм отвръщала. Никога не съм се разправяла на ЛС Stop
Вероятно е и аз да съм обидиля някой, ако се е разпознал в писанията ми в темите за изневяра  Mr. Green Whistling

# 85
  • Мнения: 5 577
Aз май обидих Бубата веднъж, не беше много правилно, но след очна ставка се разбрахме.
Радва ме, че тя всъщност не се обидила. Обичам такива хора.

Тези неща нямат толкова значение, когато хората не се познават.

Но когато с Инфинити сме изпили толкова кафета заедно, и сме се забавлявали и смяли на една маса,  и тя в един момент да превътри и да почне да ръси обиди ... това не беше много смислено.
Но не ми е кофти, защото съм над тези неща, не се сърдя.

Друг случай не помня.

# 86
  • Мнения: 1 002
 Markrit , снимките от твоя " ремонт " ще изглеждат като снимките от '' ремонта'' на Диорелла  Laughing , убедена съм .

и ние от България пътуваме , да не повярваш , и като видим такъв  ''ремонт '' на нашите сънародници в чужбина  , малко ни е срам , но  си мълчим и НИКОГО не обиждаме , дори не коментираме  Grinning

# 87
  • Мнения: 818

Преди да бъдат постнати снимките ( които просто характеризираt  средата , в която живееш - нищо друго ) ти изсипа eдна купчина определения - за наема от 1200 евро , кой го давал , защо го давал , кой го наемал и какво ли още не ,



И още: какво е лукс, как в България изобщо не сме и чували за него, как критериите ни за добро жилище са на светлинни години разлика... и прочие високи претенции.

Като те свалят на земята явно боли, особено когато падането е от високо!...

Момичета вече приемам всичко с усмивка,ета дрънкай си не ми пречиш.Май четете и си ги нагаждате нещата и си търсите противници и хоп Диорелла със високите претенции.Еми да що пък не аз не показвам само станьола си!Ти ако на това лукс му казваш ОК аз го приех.Показах снимка тук на лукс и имаше Известна разлика...Не съм споменавала че....как в България изобщо не сме и чували за него!

# 88
  • Мнения: 46 594
Може и трудно да се обиждам, но за сега не съм го усещала, освен веднъж, когато се усъмних, пак не съм сигурна, след няколко месеца се оказа, че се познаваме лично с въпросната потребителка  Embarassed и имам много добре мнение за нея. Затова си мисля, че понякога думите написани, звучат много по-силно, отколкото ако се кажат очи в очи, от тогава не приемам постовете навътре и ми е неприятно, когато другите се чувстват засеганти от мен, с ръка на сърцето мога да кажа, че не съм целяла да засегна никого до сега   Naughty



... снимките засягаха детето ми,беше голо в се още не ремонтираната ми градина ...

Не съм имала спорове с теб, не съм виждала снимката, за която говориш, не знам кой потребител те е обидил, затова мисля, че мога да съм обективна  Grinning

От това, което пишеш, оставам с впечатление, че е използвана снимката на двора, без да е засягано детето (дано съм права, защото иначе наистина е много грозно)  Confused

Но съм против голи снимки в Интернет, независимо дали става дума за за малко, голямо дете или възрастен човек!


# 89
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василиса,ти наистина ли го приемаш на сериозно? Laughing
Ха, има си хас.  Joy Joy Joy Скочих заради хомофобията.
Като каза Шанел, че са я нарекли "грозна" (аз пък те смятам за красива, да знаеш   bouquet), се сетих за една такава обида и по мой адрес. Бях забравила, нетипично за един мнителен скорпион.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт