Обиждали ли са ви публично във форума?

  • 5 095
  • 157
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 677
Тони Heart Eyes

Вълшебна нощ се спуска над града красиви хора търсят нежността...
Защо се скрихме двама от дъжда, защото там - ти - ри - рам - ти - ри - рам . ...


Позна се, нали? Сигурна бях. Така ти отива.Wink




А мен Щехина ме напада и ми пее..ПОМОЩ!

# 136
  • Мнения: 6 167
вергилия, права си Peace
никой не е обиждал дете в темата за Цени на имоти в БГ
снимките на задния двор на Диорела , не са направени от Монда, те са публикувани в интернет в публи4ен албум.
снимките са направени я от диорела, я от 4овека с косматите крака.
детето е на снимките, но не е било обект на постингите на монда.
условията на живот, фона  на снимките бяха обект на постинга на монда, не детето.
да не правим историята по'грозна, отколкото е.
стига сеир.

# 137
  • Мнения: 46 580
Вергилия, смея да твърдя, че те познавам добре, макар и виртуално, ти си прекалено наивна и добричка, за да се замислиш за подобни неща, затова кротувай  Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 6 155
А мен Щехина ме напада и ми пее..ПОМОЩ!


Хахаа  hahaha
И аз като запея детето ми вика "Тига /стига/, тига, мамоооо" Crazy

# 139
  • Мнения: 5 622
А мен Щехина ме напада и ми пее..ПОМОЩ!


Хахаа  hahaha


И аз се чудя вече да се смея ли, да плача ли с тая тема....  Joy

# 140
  • out of space
  • Мнения: 8 574
До трета страница прочетох- обида не видях..
Съгласна съм с Монда.
Да видя сега за детето...какво толкоз...

# 141
  • Мнения: 5 462
Ами как ще виждаш когато е минала голямата метла.А свръх обидите са повече на лични . Там е върха на сладоледа , черешката на тортата.

# 142
  • Мнения: 3 611
До трета страница прочетох- обида не видях..
Съгласна съм с Монда.
Да видя сега за детето...какво толкоз...

Аз цялата я прочетох ама да ме питаш що ли?  newsm78

# 143
  • Мнения: 1 393

Айде да ви разясня, като сте свенливи  Mr. Green Монда е въпросната потребителка, беше се развихрила, както винаги  Laughing
Монда, ако наистина си обиждала дете, не ти прави чест. Иначе все ми е тая като си мерите публично пишките. Сеир за народа...

Въобще не взимам страна, даже съм изпуснала това с постването на снимки, но затова пък случайно видях, че въпросните такива (поне предполагам, че са същите?) са все още запазени в личен албум, който определено не принадлежи на собственицата им и тък като все пак става дума за голи снимки на дете- за мен това е много нередно.  Confused

Иначе наистина не знам кой и за какво точно е спорил, Монда като цяло ми е симпатична с голяма част от постингите си, а Диорелла въобще не я знам коя е, т.е. нямам никакво мнение.
 Peace

# 144
  • Мнения: 5 577
Ами как ще виждаш когато е минала голямата метла.А свръх обидите са повече на лични . Там е върха на сладоледа , черешката на тортата.

ТЯ Ерика е "голяма метла" и вижда всичко.




Аз цялата я прочетох ама да ме питаш що ли?  newsm78



 Close И аз тъй, толкова време загубих.  Crossing Arms

# 145
  • Мнения: 4 390
О, те обидите били на лични, Ерика. Grinning

Съгласна съм с Монда, също.  Peace

По темата - да, обиждали са ме. И аз съм го правила.

# 146
  • Мнения: 6 167
Ами как ще виждаш когато е минала голямата метла.А свръх обидите са повече на лични . Там е върха на сладоледа , черешката на тортата.

 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

от къде знаеШ?

# 147
  • Мнения: 4 195
Вергилия, зайче сладко- може и още как. Понякога е злонамерено, понякога е без да щат, но все едно е -гадно е. За децата иде реч.

 Shocked Просто не мога принципно да измисля обида за дете, непонятно ми е.
Какво значи да се обиди дете?

Че какво лошо може да му се каже, освен примерно, че се е намацало, наплюло ... което не е обида?

За какво говорите наистина, моля някой да ми даде пример?  Crossing Arms

Уж съм редовен потребител, и ровя навсякъде, а често се чудя от този форум ли съм всъщност?  Close
обиждани са деца, на прима виста се сещам за детето на фолкаджийката Глорийка - потребителката го нарече "прасе"....беше адски грозно, идеше ми да и счупя мутрата тогава, бях побесняла.
искаше ми се да каже нещо по темата за обидите, но изчитайки 7-те страници, стигнах до извода, че тя е продължение на някакъв вчерашен спор, за който не съм разбрала, не искам и да разбирам и че няма смисъл тези, които не знаем за него да си кажем мнението за обидите.
и все пак - да обиждала съм потребител, и да обиждали са ме и то жестоко, и то не веднъж. За първото - горчиво съжалявам, въпреки че не бих се извинила - не и на въпросния потребител. За второто - минава ми, не оставам с лошо мнение за никой, още по малко за хора, които дефакто не познавам. Тези ,които съм виждала на живо и с които общувам от форума - всички до един са прекрасни и ми доставя удоволствие да сме заедно и в реалния живот. Peace

# 148
  • Мнения: 1 002
ами никой не чете , ясно е , всеки говори по принцип Simple Smile

думата дете изобщо я няма спомената в темата , няма нито една обида към никого .
изобщо не разбирам защо темата беше "изчистена'' от модератор ,

и  , Диорелла ,още нещо , Монда ти е дала бан на лични , но ти си продължила да я преследваш , защото си се почувствала засегната от снимките , които показват твоя начин на живот ,

все още се чувстваш засегната и искаш някакъв реванш - не разбирам защо ,
 всеки знае как живеят една не малка част от емигрантите , никого не изненадваш , така че - споко

от това ти е обидно -  не от друго .

# 149
  • Мнения: 1 858
Уф, дайте въпросната снимка да видим какво и е обидното, че ей го на темата 8 страница станала.

Общи условия

Активация на акаунт