Обиждали ли са ви публично във форума?

  • 5 092
  • 157
  •   1
Отговори
# 120
  • UK
  • Мнения: 3 959
Michelle Vieth  Rolling Eyes

# 121
  • Мнения: 677
Да, обиждали са ме веднъж, един потребитеЛ, но поне показа до какво ниво може да падне. Не че бе изненада за някой, но беше добре да се види явно. Е, имаше и негови придворни, които го подкрепиха и изпитаха огромно удоволствие да му ръкопляскат на простащината. ooooh!
Шехина,пак се познах в думите ти!Невероятна си!И пак те поздравявам със същото парче..Ти си знаеш кое е..

# 122
  • Мнения: 1 002
Диорелла , не , не съм от ложата , има друга потребителка - white_raven , тя е от ложата и живее в UK  , бай дъ уей Simple Smile, може да се сприятелите ...

Никол - в темата нямаше абсолютно нищо скандално или обидно ,
само едни леки, а после затвърдяващи намеци за българина и лукса , жилищата и българина  и една потребителка пусна едни снимки , абсолютно без коментар и това беше ..
нека модовете да върнат темата в първоначалния й вид за един ден Simple Smile

айде стига толкова от мен по тази тема  Simple Smile

# 123
  • Мнения: 7 186
По темата- публично не, на ЛС- да. Laughing
Не си го слагам на сърце обаче, защото е било от хора, които са нямали смелост да ми пишат от профила си, а са се регнали специално заради мен, което може би трябва да ми прави чест. Wink
Но като се замисля съм получавала повече съобщения от "фенове", което само  може да ме радва. Simple Smile
Не съм конфликтна личност, надявам се и аз да не съм обидила някой с нещо. Не ми е в стила, ставам лоша само когато ме провокират. Rage

Не по темата- малко са ни мъжете във форума, респективно става  afwitch newsm29 Rage.

П.П. Темата със сблъсъка между Диорела и Маленна не съм я чела /виждам че основно това се дискутира Rolling Eyes/, не мога да взема отношение.

# 124
  • Мнения: 6 167
да бе, а после предлагам по изгрев слънце да накладем огън и да изгорим виновницата  Mr. Green
ай стига ве4е с тая история Sick
Шанел къде е да поясни тя ли е или не ?

# 125
  • Мнения: 2 697
Тони Heart Eyes

Вълшебна нощ се спуска над града красиви хора търсят нежността...
Защо се скрихме двама от дъжда, защото там - ти - ри - рам - ти - ри - рам . ...


Позна се, нали? Сигурна бях. Така ти отива.Wink



# 126
  • Мнения: 5 462
Диорелла , не , не съм от ложата , има друга потребителка - white_raven , тя е от ложата и живее в UK  , бай дъ уей Simple Smile, може да се сприятелите ...

Никол - в темата нямаше абсолютно нищо скандално или обидно ,
само едни леки, а после затвърдяващи намеци за българина и лукса , жилищата и българина  и една потребителка пусна едни снимки , абсолютно без коментар и това беше ..
нека модовете да върнат темата в първоначалния й вид за един ден Simple Smile

айде стига толкова от мен по тази тема  Simple Smile
Е не лошо да посочиш името на въпросната потребителка позволила си да пуска снимки на Diorella и детето и , че да се изясни на всички които се интерисуват .

# 127
  • Мнения: 46 580
Детето ми го обидиха на лични!Не съм толкова подла да пускам чужди постове или снимки на пубиката.

Тогава се обърни към модератор, на който да изясниш всичко и той да вземе мерки, ако намери за нужно.

Така само теоритично да си говорим, не виждам смисъл, ние нямаме никаква представа какво става в личните ти съобщения  Blush

# 128
  • Мнения: 7 837
но Кейси един път ме накара да се 4уствам гадно. Мина ми за отрицателно време и сега пак си играем.

A, браво, че ти е минало, за да не ми се налага да раздавам фалшименто прегръдки и букети  Grinning нали ти казах, че пиша на момента  Grinning


Айде да ви разясня, като сте свенливи  Mr. Green Монда е въпросната потребителка, беше се развихрила, както винаги  Laughing
Монда, ако наистина си обиждала дете, не ти прави чест. Иначе все ми е тая като си мерите публично пишките. Сеир за народа...

# 129
  • Мнения: 677
Тони Heart Eyes

Вълшебна нощ се спуска над града красиви хора търсят нежността...
Защо се скрихме двама от дъжда, защото там - ти - ри - рам - ти - ри - рам . ...


Позна се, нали? Сигурна бях. Така ти отива.Wink




Как ми отива,слънце,че не разбрах?

# 130
  • Мнения: 2 697
Отива ти прекрасно текстчето на душицата, слънчице Wink

# 131
  • Мнения: 5 577
Аз не вярвам, че тук (във форума) има човек, който би обидил дете.  Shocked
Не вярвам, ако го видя написано пак няма да го повярвам, ще реша, че някой нарочно иска да злепостави друг.  Shocked Shocked

# 132
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Оу..4-четири! пъти се зове модератор, ей сега ще прочета, да видя къде е ужасната обида..
Пак изпуснах...

# 133
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Вергилия, зайче сладко- може и още как. Понякога е злонамерено, понякога е без да щат, но все едно е -гадно е. За децата иде реч.

# 134
  • Мнения: 5 577
Вергилия, зайче сладко- може и още как. Понякога е злонамерено, понякога е без да щат, но все едно е -гадно е. За децата иде реч.

 Shocked Просто не мога принципно да измисля обида за дете, непонятно ми е.
Какво значи да се обиди дете?

Че какво лошо може да му се каже, освен примерно, че се е намацало, наплюло ... което не е обида?

За какво говорите наистина, моля някой да ми даде пример?  Crossing Arms

Уж съм редовен потребител, и ровя навсякъде, а често се чудя от този форум ли съм всъщност?  Close

Общи условия

Активация на акаунт