ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 511

  • 29 646
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 27 475

Оххх , как му отива този колаж и асоциация ,  Искам да кара лудо  , да беснее и люби Stuck Out Tongue Winking Eye от екрана усещам парфюма и това ципче ме провокира .


 Губиш  се и потъваш в  тези очиии .Gift Heart
 Очите не лъжат , толкова топлота има в тях , като те погледне и прошепне и си долЕ .
От доброто старо време .Wink



Kissing
Нерде е сега този вид и да се носи стилно камуфлажа с рибите и това си е !
Рядкост е да го засекат в Истанбул .

припадаща емотка , раздава автограф на картичка с неговият лик.


да хапнем миди с колежката

Едната е Илка , другата нямам идея коя е?


=========================



Мама е чок красива и нежна Gift Heart Мишо си е Мишо ,важното е да са щастливи.

Йозге Гюрел заедно със Серкан гаджето й са сменили мениджърската агенция .
Вече са клиенти на Енгин Айканат , който менаджира имена като  Чаатай Улусой , Хазал Кая , Фарах Заейнеп . Мерве Болгур и още един младеж не му запомних името.
Йозгето да си партнира с Чаааа , дано ги уреди  , щото не щем Мервета и подобни .
В темата сме коментирали че беше за кратко в мъпета и повече подхожда на Ча отколкото главната .

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 00:31 от femmi2

# 316
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Фико е голямо сладурче. Heart Eyes

В сайта на Гинчовата агенция все още няма нищо за Серкан и Йозге. Обаче в инстаграм Гинчо е сложил промо видео за участие на Йозге като гост тази седмица в #Животътекрасивзатеб - програма на Оя Доан в Ютюб канала й.
https://scontent-sjc3-1.cdninstagram.com/v/t50.2886-16/126322306 … 203bdd14ae18b6cb2

# 317
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Лайковете

Лайка от Ча за колежката да не е самотен, Ча е лайкнал и Енгин Йозтюрк.

Поздравче и от Илка


Още преди няколко дни писаха че Серкан и Йозге са минали при Гинчо. Писаха и как инфото за Фараз  на сайта на  агенцията се е забавило повече от месец, не знам защо толкова бавно актуализират страницата. А въпросните двама са като скачени съдове, единия никъде не мърда без другия, така че ясно беше че и Йозге ще го последва.

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 13:59 от Беллора

# 318
  • Мнения: 27 475
Ехаааа , нашата хубавица  с нова фотосесия . Гинчо и Хазал загатнаха затова преди време. Не съм се и съмнявала ,че ще спре кариерата си след раждането. Тя не търпи да я командват ,има си позиция и си  обича професията. Само да не лепнат Илкер Калели ,че трудно го смиламе  в нашата тема. Феновете на Илкер не харесват Хазал Кая и така и двете страни ще са доволни ,като нямат допирни точки. За Серкан Чаоулу съм на противоположно мнение. Добър е и чаровен. Не съм гледала последният му проект ,но доста добри отзиви има за него ,като актьор и проекта. Жалко че го спряха и с Мелиса Памук си подхождаха.
Така ,че Серканчо  го одобрявам за ролята на барман и да фърчат искри с Хазалка. Сега с новият мениджър ша помисли по въпроса . Йозгето с Ча и Серкан с Хазал , каква найс  комбинацияяя Simple Smile
А ,гълъбчетата всичко делят ,даже и агенцията . Харесвам ги като чифте Heart Eyes

Наринах снимки Grinning







Хареса ми спортно елегантен стил , но предната  за ЕЛЛЕ повече ми допадна.
Тук грима е добре не е нашарена грозно . Тя си е нежна в лицето. Чакаме превод на интервюто. Не ми допадна погледа в тази сесия. Цвета на очите й са хипнотезиращи Heart Eyes

Лайка на Ча с Фико и родителите.
Кво му става на този човек , джаснал лайкове на колеги и колежки. От скука ли що ли като не е за риба , но студа не му пречи даже е адреналин . Сега имат вечерен час заради мерките.Не че се е засилил да излиза ,едвам го щракат извън вкъщи. Новини Йок за него ,но чакаме както правим обикновено.

Ето това фото е харесал  , но нищо нека стои и предното , защото е много сладко  . Те всичките са такива с този  бАнбон Yum

Джейда Атеш наближава да ражда . Хубаво име интернационално - Талия .

Маргиии ,  като мернеш  редакцията и да ми спретнеш това гифче . Blush
правила си такива , но тук е на забавен каданс , а мен не ми  омръзва да го гледам горещ и със самочувствие Stuck Out Tongue Winking Eye  завъртя и допря мацката , требва си от жИлязо да не  изтръпнеш  като играеш
https://twitter.com/thekubrra/status/1328832122698805250
 и това също .
https://twitter.com/chaiteajr/status/1328060436932153345
Грасияс  предварително Hug


Емир да бест и фемирчета . Нежност и вдъхновение ! Broken Heart

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 15:01 от femmi2

# 319
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Хич не харесвам навличането на Хазал в няколко номера по-големи дрехи. И докато с черното сако е част от идеята, със синьото не го схващам. А идеята май е "Бъдещето очевидно е женско!!!", показано с мъжки дрехи, поне според текста към най-новата снимка и сторитата в инстаграма на Хазал.
Впрочем, самата снимка никак не ми харесва.

# 320
  • Мнения: 27 475
На мен също не ми допада въпросното фото , зависи от погледа на фотографа.
В близък план е по - добре Wink
Дрехите са и големички , но не е за сефте.


Relaxed
Ще стане страхотно шапо с тези кадри Heart Decoration  Бел не харесва черно - бялото




  Наслада за сетивата са ХазаЧаг:heart:


творчество
Yum
В интервюто Хазал е споделила ,че за нея е важно Фико да вижда в нея работеща жена.И на сета го заведе от малък да свиква с тази среда и  Хазал да го вижда.

Марги сменила си ава  не мога да повярвам че не са любимите ти маргаритки  , но тези двамата наистина са те завладели . Преместиха го в събота  за да го спасят и жертваха Феникса . Вратата може и към финал да отива, зависи от решението на канала. Важни са цифрите за всяко дизи  , което се излъчва . Така е било винаги.

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 15:10 от femmi2

# 321
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Малко със закъснение, Феми





За Вратата си права.

Фотосесията на Хазал не ми е по вкуса, но снимките с Фико са хубави.
От Ча освен лайковете друго ново няма ли? Хептен се покри този човек...

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 13:14 от Маргарита Н.

# 322
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
За пръв път нямам забележки към косата на Хазал. И лицето и и гримът и са красиви, но  как веднъж не можаха да го облекат това момиче като хората Imp

Този стил с няколкото размера отгоре е на мода, не помня името но не е за Хазал, тя е нежна и това трябва да изтъкват а не някакви преходни неща като моди, стилове и т.н. Тя не е модел където да трябва да рекламира грозни и скъпи парцаляци, а е известна личност и в повечето случаи я канят заради това. Стилистите можеха да се постараят повече.  И други звезди имат снимани в подобни разчепратени пози за това списание, последно помня Несла, отгоре на всичко и по гащи и мрежести чорапи. Това списание винаги прави провокиращи фотосесии със странни пози и декори Помните ли предишната фотосесия на Хазал за тях- нещо ала Пикасо - огледални ефекти с очи намиращи се навсякъде по снимката, или Хазал лежаща в купишща воали- приличаше на захвърлена кукла.
Блогърите пишат че Илкер Калели е почти сигурен за "Пера Палас". Хрумва ми нещо... дали втората мъжка роля за съдържателя на нощния клуб няма да я предложат на капитана който някак много изведнъж напуска рейтинговия си проект. ЗП в момента е лидер в понеделниците и спокойно мога да кажа че Капитанът беше един от хората които го изправиха на крака след Онур Туна. Мисля си, защото за НФ Баръш Ардуч ще е в тандем със Салих Бадемджи, колегата си от Киралика, На Ча в Защитника му докараха половината мъпет, и се чудя възможно ли е на Хазал в Пера да и вземат капитана, тяхната двойка имаше доста почитатели навремето.

Какъв е красив, особено добре се виждат любимите ми черти от лицето му- устни, брадичка и долна челюст Heart

Няколко от по-надеждните бллогъри пишат че вече има сериал, подготвял се, проектът щял да е за интернет платформа. Като се има предвид че преди няма и два месеца снимаше за НФ и филмът още не е излязъл на екран, вероятно и новият сериал е пак за тях.  Спрягат го за " Гореща глава" но единият от блрогърите отрече.

Помните ли Абдулрахман Балчилар? Онзи чичко дето разказва сбирщайн от нета? Мда, този път статията му е за новият сериал на Мелис Дживелек, който по излезлите тийзъри странно приличал на АФК. Преводът от руски на заглавието може да се тълкува като "Моята лява страна" а може също и като Моята лоша страна, не намирам оригиналното турско заглавие за да проверя. Не знам и името на главния че да го прецъкам в нета, не изглежда зле, а главната е Йозге Яъз, товае което пиишат подругите за тях е ;цитирам "они оба как сонные мухи" на руски е по-цветущо и описателно, сигурно сте разбрали какво означава . Тя вярно е толкоз заспала че няма накъде повече. Красива е ама каква полза като гледа като ударена и цупи там едни хиалуронови устни. Цялата и игра е това. В сериала ще се казват Селим и Сера- музиката в имената напомня Емир и Фериха



И други кадри има... Явно зрителите са открили прилики в показаното в трейлърите, а по стара традиция въпросният блогър е обобщил клюките от нета.


Нещо определено не е наред със Сера. всеки може да има торбички под очите, но когато се появят изведнъж  сякаш не е нормално. Онзи ден имаше и някаква поддръжка за нея в нета.
Скрит текст:
 

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 19:23 от Беллора

# 323
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Цитат на: Беллора
Напомня ми този кадър Laughing

# 324
  • Мнения: 27 475
Ново - старо е първата снимка.



 двамата в офиса на Гинчо .
Ужас ако изберат Илкер Калели. Sad
За собственика на бара искам секси мъж, като принц Емир. Персонажите мъжки ще са два . На мениджъра на хотела ,който ще помага на героинята на Хазал и вторият ще е красив собственик на бар.
За капитана това ,което си мисли Бел дано стане. Баръш Калъч и Хазал Кая ще са мама мия Heart Eyes

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 13:30 от femmi2

# 325
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Марги, точно за този ФЕмирски кадър се сетих и аз, затова сложих въпросния който избрах сред няколко други на тази двойка, просто ми се стори познато. Приличат си да, но бих казала че при двата емоцията е различна - гледам Емко и там виждам едно "Фереее Two Hearts Two Hearts ...." и там каквото му се върти в главата след многоточието и сърцата Stuck Out Tongue Winking Eye пък при другите има напрежение.
Сериалът ще се казва Sol Yanim. Отново ставало въпрос за студенска любов. По възраст главната се вписва, на 23 е но външно изглежда далеч по-зряла и някак неестествена -тоз ххиалурон никак не се връзва с бедността и.... За главния нищо не знам, във всеки случай нито изглежда нито е на 20. Втори като Ча и Хазал няма. И такова стечение на обстоятелствата едва ли ще се повтори абсолютно неупотребен актьор да се тупне направо в главната роля. Онзи ден писах че Фейза Дживелек ще играе в новия сериал на майка си, явно за този проект става въпрос.

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 19:15 от Беллора

# 326
  • Мнения: 27 475

Ето я Оя Доган с общо фото от галата на Ичерде. Тя изнесе инфото  за бъдещият проект отново на нет платформа.   Бил се съгласил за един сезон на тв екран ,но размислил. Не му харесват историйте, които му предлагат. Цифровите платформи дават свобода и гаранция.
Напълно го разбирам и се радввам че подбира и винаги търси различното. Новатор. Какво ще избира толкова , щото няма идеален сценарии и все в нещо трябва да играе. Но за да се завърне при Аман моралистите трябва да си заслужава! Ще бъде на тръни за рейтинга. Провал няма ,освен ПЕ.
Ще цитирам една съфорумка Тинчето с нея си коншувме.
Цитат
За Чаатай... хем ми е тъжно, че няма скоро да го гледаме (освен в Mücadele Çıkmazı, разбира се), хем напълно го разбирам и даже го подкрепям, защото не си заслужава да хаби време и нерви в сегашната дизи ситуация. А той заслужава много, много повече. И може да си го позволи - защото има сумати актьори, които са много добри, заслужават много повече, но пустите пари... нужни са за всекиго.

Извън цитата актьорите са добре платени, някои могат само от реклами да изкарат достатъчно.
За Ча го спрягаха къде ли не в Ямата последно в Квартирата на Невините ,като гост звезда. Joy Нашия при психолог как си го представяте или да чисти и дезинфекцира по цял ден с парцала и това кърти с рейт.  Или някой насилник психопат. Това ще е различна роля , ама не ми се нрават такива.  За Агента не е измислица участва и си каза човека какво го е измъчвало,та още го държи.  
Ще ни пържат на бавен огън Imp
При него нещата последно се научават, като почне заснемането . Гинчо не е от разговорливите.

=============================

 Капитана със съпругата си.
Личат си годинките на жена му ,Баръш Калъч е по запазен и прошарената брада му отива:heart:
Напусна Ябълката по план още преди да обяват Пера Палас се заговори че Аксой ще вкара нови образи и от старите ще се сбогува. Не мисля че е заради НФ.


Някой да разреди поста ,ако не ви се пише ще карам  така ....

Взели са интервю от нашия супер герои.
Обучавал се е по време на карантината онлайн . Инетрвюто е в престижното издание  Variety.  Но сякаш не е ново ,а примопнят стари неща. Рускините не бързат да го превеждат. Ко не е проклетия вирус да е запрашил отдавна за лобимият Лос Анджелис. При нас положението е зле ,канят се за затваряне втори път. В болниците е хаос.
 линк
https://nyperformingartsacademy.org/the-protector-star-cagatay-u … pting-turkish-tv/

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 15:52 от femmi2

# 327
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Фемо това което се съобщава на нас и това което се знае в бранша са две отделни неща. За Пера   първогто инфо излезе още преди лятото а както чета сега, проектът се събирал още преди година. Само обаче предположих за капитана изхождайки от други сериали на НФ, където на главните им тупват няколко човека от техни предишни работи, От няколко днио слуховете за Серкан Чайлу в Пера все повече настъпват. Разочарована съм, ни Илкер, ни втория ги искам край Хазал. Първия е грозен, втория бездарен  сухар.

Ха, снощи докато гледах Жената ми се мярна някакво познато лице, а то Бисквитко, едва го познах. Понаправил е тяло и огромната му глава не виси, иглеждаше много добре, но все така не става за главна роля и правилно, наместили са го в епизодична.

Хазалинда снощи е купонясвала у дома си с част от колегите си от филма.


Това от рускините, слагам го така че не знам колко истина има в него
Цитат
⚡Как известно, Чагатай Улусой как и его менеджер Энгин Айканат являются страстными болельщиками клуба Галатасарай. Однако Чагатай решил пойти дальше, став официальным членом клуба. До конца месяца его досье будет рассмотрено руководством клуба. Вряд ли это означает, что актер решил сменить профессию и заняться футбольной карьерой. Скорее всего, он войдет в руководство клуба по примеру своего коллеги и друга Энгина Озтюрка, который является членом совета директоров футбольного клуба Eskişehirspor

Джейда вчера е родила



Това в скрития текст е интересно, попадна ми в една група, копнали са го от гръцка фен страница на Ча във ФБ. Навремето гъркините доста осведомени бяха. Аз също съм писала че в един репортаж преди финала на АФК, Ча спомена че с Аксой има договор за 2 проекта, новият му проект ще е романтична комедия, само че  бях останала свпечатлението че ше е филм а не сериал. Не знам кое е по-малката злина Мъпета или романтична комедия. Излиза че за едната бройка “Ча да се размине с  Мъпета, но не и със Сера, в един от кастовете споменати в статията го имва името и.
Впрочем да припомня че когато АЯ го взимат още горещ от Аксой, все още нямат проект, т.е. бързат да го обвържат, а проекта го мислят после,  първоначално Ча се подписва така да се каже на зелено. Първоначалното заглавие на мъпета което се появи беше Една любовна история, проекта вече веднъж е бил започван неуспешно, ама добре че е бил Ча, че и втория път щяха да изкарат до първия опит....

Скрит текст:
#vk.com/cagulsoy
Всем привет, желаю вам мирного дня!
Я получал всевозможные сообщения в частном порядке, где меня спрашивали, почему Чагатай не играет, почему он ничего не объявляет о своих собственных проектах, почему он и его менеджер так сдержанны в официальных заявлениях!
Я объясню некоторые возможные причины, но также реалистично отношусь к этим суматохам болельщиков!
Для меня есть 2 причины: пандемический вирус короны, который парализовал киноиндустрию по всему миру, и еще одна причина-это тот факт, что Чагатай, имевший в 2012 году 2 подписанных сериальных проекта, которые, к сожалению , не смог выполнить, он снимал в то время серию Adini Feriha Koydum. Это не выдумки, я также поставлю ссылки, которые строят то, что я пишу вам сейчас.
Я думаю, что все, что пишут в турецкой прессе о проектах Чагатая, - это просто слухи, потому что название: #ÇağatayUlusoy, хорошо продается.
Вчера, я видел заявления Ойя Доган ,на историю Инста!
Но Ойя Доган-журналист, который очень ценит Чагатая. Она написала много прекрасных интервью с ним за эти годы (прекрасные новости)!
На этот раз она также признает, что ничего не знает наверняка, но только интуитивно чувствует, что у нее будет серия на цифровой платформе.
Правда в том, что из-за пандемии мир перевернулся с ног на голову во всех сферах: музыке, культуре, спорте и т. д:
Во всем мире в этот период отменялись концерты певцов, отменялись спортивные турниры, отменялись спектакли театра и кино и т. д.
Мы также видим, что происходит во всем мире с сериалами, отмененными в середине съемок, из-за некоторых актеров, которые заразились коронавирусом!
Правда в том, что сценарии проекта рассылаются всем актерам для прочтения! Но это ничего не значит, пока этот актер не даст своего согласия на участие в этом проекте!
Исходя из этих критериев, имя Чагатая всегда было вымышленным в различных проектах, и я видел, как турецкие журналисты говорили, что он будет играть в серии X или серии Y.
Чагатай уже много лет ничего не говорит о своих проектах!
У него также было, например, 2 проекта, которые он лично был уверен, что будет интерпретировать, но по разным причинам, объясненным им в прессе в то время (2012), он не мог этого сделать, отказавшись от этих контрактов.
С тех пор он становится все более осторожным и ничего не объявляет, пока не будет уверен, что сделает проект, как и его менеджер Энгин Айканат!
Может быть, именно поэтому Кагатай тоже не объявляет о проекте, пока не будет убежден на 100%, потому что контрактные данные могут измениться за это время, даже если, предположим, все может быть на 80% точно.
В 2012 году, во время съемок АФК, было 2 проекта, фактически два сериала, в которых Чагатай должен был играть в 2012-2013 годах: "Лейла'Нин Эви" (дом Лейлы) и "Отостоп" (автостоп, повод), но которые в конечном итоге остались на стадии проекта.
Автостоп (повод) - это экранизация турецкого фильма, снятого в 1996 году и снятого в формате сериала.
В интервью корреспонденту телеканала Hürriyet Мехмету Аксу 24 мая 2012 года Чагатай сказал: "Отостоп":
Перейдя по этой ссылке, вы найдете полное интервью Кагатая, к сожалению, оно было заархивировано и только здесь оно все еще появляется!
https://www.google.com/url?sa=i-да...
Что говорит Кагатай в интервью о "автостопе(ОТОСТОПЕ)":
"Я начинал как гость в эпизодах 1 и 2, но в конце концов продюсер захотел, чтобы я остался дольше. Я согласился, зная, что меня не заставят, я просто буду актером второго плана.
Однако через несколько недель я получил еще одно предложение от МЕДЯПИМА и Фатиха Аксоя. Речь шла о "доме Лейлы"." Я принял эту роль с самого начала.
Когда репортер Мехмет спросил его, почему он согласился играть в "ОТОСТОПЕ", Чагатай ответил::
"Я подписал этот проект, потому что хотел и думал, что смогу это сделать. Но, честно говоря, я не могла. На днях я узнал, что Фатих Аксой будет сниматься по всему миру. Мне пришлось отменить "ОТОСТОП" и принять проект "Дом Лейлы".
Мне очень жаль, потому что я хотела увидеть себя в двух разных ролях, в один и тот же день, в одно и то же время! ”
Чагатай был тогда молод и трудолюбив!
Я убежден, что эти 2 проекта были для него уроком, не говоря уже о вещах, в которых он не уверен на 100% ,
Это, я думаю, одна из причин, почему он стал так осторожен в своих заявлениях, особенно после появления его менеджера Энгина Айканата, которому тоже очень не хватает заявлений.
Вот так Чагатай остался с ролью в Википедии, в сериале, который он никогда не играл!
Знаете ли вы, что наш актер Чагатай должен был сняться в сентябре 2012 года в романтическом драматическом сериале?
Все было установлено и объявлено его собственным менеджером, начиная с этого периода, 30 мая 2012 года, Селимом Боронкаем, который объявил в twitter, чтоЧагатай снимется в романтическом комедийном сериале под названием: Leyla'nın Evi( дом Лейлы), как Мехмет Оздемир(его роль) .
Сериал также появляется в Википедии, с Кагатаем в главной роли, предложенным на 3 сезона, с 129 эпизодами!
Я поставлю ссылку, чтобы Вы тоже увидели!
https://en.wikipedia.org/wiki/The_House_of_Leyla_(TV_..
Все это происходило в середине второго сезона АФК!
Об этом сериале было сказано, что он будет сниматься в Стамбуле, Берлине и других городах Европы, а продюсером также станет Фатих Аксой.
Поклонники спешили добавить этот сериал в Википедию, сериал, который еще не был снят в это время!
Но все было улажено.
В то время у Боронкая, менеджера Чагатая, были очень хорошие отношения с поклонниками Чагатая и прессой! Все было очень по-другому в отношениях с болельщиками, Чагатай занимался многими интервью, репортажами, рекламой и т. д...
Что говорит Википедия:
Leyla'nın Evi (англ.: дом Лейлы) - турецкий романтический драматический телесериал, который еще не транслировался в Турции. Название похоже на название книги Зюльфу Ливанели "Лейла Нин Эви".
Сериал, однако, очень отличается и не является адаптацией этой книги, речь идет о женщине Лейле (Аху Тюркпенче), которая после убийства своего любимого мужа Рамазана пытается найти счастье со своими двумя детьми, Мехметом (Чагатай Улусой) и Мерве (Ирмак Серен Озтюрк).
Серия - Дом Лейлы
Сценаристы: Мелис Чивелек, Сирма Янык
Режиссер: Барыш Йош
Актеры: Аху Тюркпенче, Чагатай Улусой, селен Сойдер, Явуз Бингель, Мендерес Саманчылар, Нур Феттахоглу, Мехмет Чевик, Айла алган, Джемаль Хунал, Ирмак Серен Озтурк, Метин Чекмез и др.
Страна происхождения - Турция
Количество сезонов - 3 (планируется)
Номер эпизода -129 (планируется)
Продюсер (ы) - Фатих Аксой (СМИ)
Место производства (ы) - Стамбул, Берлин, Афины, Лондон
PS-некоторые газеты того периода говорят, что сериал будет романтической комедией и дадут совершенно другие названия, чем те, что опубликованы в Википедии.
Например, различные газеты сообщали о слухах о серии "Дом Лейлы" и других вещах того времени:
Продюсером сериала является Фатих Аксой. Это будет серия жанра - романтическая комедия. Сценаристы-Мелис Чивелек и Сирма Янык (они также были сценаристами в Adini Feriha Koydum). Директор-Барыш Йош. Сериал будет сниматься в Стамбуле и Берлине. Мелис и Сирма Яник также были сценаристами в "Ферихе", а Барис Йос-режиссером "Ферихи" (один из 4 режиссеров - 54 эпизода, которые он снял).
Актеры: Озгю Намал, Чагатай Улусой, Серенай Сарыкая, Бурак Хакки и др.
Суть в том, что Чагатай никогда не выступал в этом сериале, и Википедия, которая на самом деле сделана фанатами, поспешила опубликовать название этого проекта.
Чтобы удалить новость из Википедии, вам нужно официальное заявление, с официального сайта продюсера, поэтому Кагатай появляется с этой ролью, в сериале, где он никогда не играл.
Чиновники производственной компании не спешат отрицать неточности, особенно если проект еще не завершен.
Целую всех!
из facebook от Dimitriu GabrielaCagatay Ulusoy International FORUM
https://www.facebook.com/photo?fbid=3757145564330896..
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 08:56 от Беллора

# 328
  • Мнения: 27 475
Честито на барбито . Ще чакаме да покаже  дъщеричката.


 новички  на Хазалинда отвкъщи

 
Природно красиви, нежни , талантливи , патрончета Heart Eyes На снимката ,като Емир е Изящество ! Контури ,устни ,изразителни очи и лице Hearts
 
 Киво и Ча са в Бодрум с жените си .  Башак е качила неща,а това море е от Дуда.
 
Има и кратки клипчета в една от руските групи. Мърдат там ,ама така се дегизирали че нищо не се види.
Желаем нормално фото поне едно.
Но аркадашите рибари не искат показност. А ,Дуда забраветИ да качи в ИГ ашкъма ,щото ша има мъмрене и требва разрешение майтап ,немайтап не са като нормалните чифтета. То не е задължително да поства снимки ,но повечето така правят. Като се разделят се отписват един друг ,ама журналята трудно ще надушат нашето рибарско чифте. Щастието обича тишината .  Девушките по традиция разискват  аджеба, като е прикрит това техното ашк ли е ?Дуда е русалката , Ча златната рибка Joy

 Карамазъто  е нацелено този път , щото е била и по грозно намацана.
 Косата на Хазалка ми  харесва . Heart Eyes  Предпочитам повече изправени коси .
На въпрос  каква е станала след раждането е Отговорила:
Станах организирана и търпелива. Преди не била такава.

=======================

ново - старо
5 год. назад Чаатай Улусой, Иляс Гюнгюр и Серкан Торун.

Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 23:32 от femmi2

# 329
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Белл Hug, много ми хареса какво си изровила. Изчетох го с огромен интерес.

Честито на Джейда и съпруга й! Да им е жива и здрава дъщеричката!

Нещо не пиша напоследък, не ми стига времето, а и не намирам какво да споделя. Но чета редовно, когато имам време и възможност.

Общи условия

Активация на акаунт