Пътека за бягане за вкъщи

  • 1 680
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Искам да си купя пътека за бягане. Механичната има ли някакъв сериозен недостатък пред електрическата, освен допълнителните усилия за задвижване? Търся по-евтина по принцип, но да не е за сметка на здравината й. Допълнителни екстри не ме интересуват, нито да ми показва пулс, калории и т. н. Искам просто да е стабилна и здрава и да ми върши работа. Бихте ли ми препоръчали нещо?

Последна редакция: сб, 19 сеп 2020, 23:11 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 5
Не мислиш ли, че ще ти е по-приятно да бягаш сред дървета и на открито? И аз бях запалена преди време да си купувам пътека.

# 2
  • Мнения: X
Да, но в близост до където живея няма такова място. Във фитнеса не мисля да се връщам засега, живея с хора от много рискова група за ковид и избягвам излишния риск. А бързото ходене / леко тичане ми дава точно желаните резултати и не мога да го заменя с нищо.

# 3
  • Мнения: 1 199
Аз имам обикновена механична пътека и съм много доволна от нея. Определено на нея се изморявам много повече, отколкото на електрическата. Купих си я втора ръка за 50 лв и вече втора година си я използвам почти ежедневно, ММ също.

# 4
  • Мнения: X
Много благодаря, Емили за споделеното Simple Smile
И аз харесах една втора ръка, механична (досега опит имам само с професионалните електрически във фитнеса), за 200лв, дано да върши работа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт