Фермата сезон 6 Тема 3 / 20.09 - 27.09/

  • 38 427
  • 1 027
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Не знам колко е редно да споделя чак линк към ФБ му. Но напиши Илиян Стефанов и веднага ще ти излезе Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 043
Ако Йоги предложи Ангел за фермер,  дали ной има шанс срещу Боби? За кого ще гласуват?

# 17
  • SF
  • Мнения: 20 771
Какво значи фитнес маниак? Който ходи на фитнес и има хубаво тяло, е маниак ли? Хората, които се занимават със спорт, трябва да го правят редовно, повече от веднъж седмично. Какъвто и да е спорта, трябва да му се отдаде човек и да е редовен.
Може би има и вманиачени и фиксирани в идеята, но трябва да имаме достатъчно информация, за да преценим дали не преминават границите на нормалното. А и да сме специалисти в преценките си.

# 18
  • London
  • Мнения: 6 732
За мен всеки човек с физическа култура е за предпочитане пред мъж с очила, плешива тиква и корем.  Та явно вкус другар няма.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 198
Илиян в "Тази неделя" сега.

# 20
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
За мен всеки човек с физическа култура е за предпочитане пред мъж с очила, плешива тиква и корем.  Та явно вкус другар няма.
Каква точно е зависимостта м/у плешивост и очила с това дали спортува или не някой? Айде за корем съм съгласна, но първите 2 са генетични и нямат нищо общо с физическата култура и изобщо не зависят от нея
Който и мъж да излезе на този етап, все е жалко. За сега са много по-силни участници от жените. Илиян беше интересен участник, но и Боби щеше да е жалко да излезе.

# 21
  • London
  • Мнения: 6 732
Очилата не са само генетика..... , висене пред компютър по цял ден оказва много голямо влияние също. За плешивината съм съгласна с теб иначе, там не ми беше добър примера.

# 22
  • SF
  • Мнения: 20 771
Е, хайде сега, висене пред компютър. Значи очилата не са познати за хора на около 40 години.
Дай да не поставяме диагнози и да не се занимаваме със странични от темата неща, за които не сме учили.
Освен това, няма връзка между висенето във фитнеса и висенето пред компютъра. Достатъчно време има да се практикуват вманиачено и двете по много часове.

# 23
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Не е вярно. При очите има не само късогледство и далекогледство, на което се отразява непрекъснатото стоене пред монитор  (а и абсолютно всеки човек е в едната или другата група). 2-3 годишни деца са вече с очила, а още не прекарват повечето си времето си пред монитор. Астигматизъм и други особености са вродени. А причината да се хващат по-късно е, че като е много малко детето, ако не го заведеш съвсем умишлена на преглед, или не ти направи впечатление нещо, няма как да го знаеш. А и самото дете няма как да каже, то вижда по някакъв начин и няма възможност да сравни с друг и затова за него е нормално. Дадох пример с астигматизъм, защото е по -познат, а и при него очилата са цял живот. И не зависи от това дали си пред монитор

# 24
  • Мнения: 5 000
Благодаря за новата тема.
Детето на приятелка, втори клас, вече е с очила. Пример. И му казваме,че хората, които коментират очилата му, не са ни важни.
Уж ми беше все едно кой ще победи на дуела, а като гледах, вече бях за Боби.

# 25
  • SF
  • Мнения: 20 771
Обаче голямо ядене пада в тази ферма. За първи път ги виждам да ядат в паузите между битките да са им сервирани порционите.

# 26
  • София
  • Мнения: 15 198
Илиян обясни, че са му открили 2 гръбначни изкривявания - сколиоза и още някаква друга "оза". За него било немислимо млад човек на 28г. да бъде с гръбначни изкривявания - за 6 месеца ги оправил с йога и двете. Алтернативата била операция, която стревала 30 000 долара (май толкова каза), като лекарите не давали гаранция, че ще се оправи. Така че - излекувал се е с йога, но явно не е спрял и е продължил да се занимава с това.

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Много се радвам, че Борислав победи.

Аз пък искам да изберат Надя за фермер. Да я видим като отправяше критики към всяко едно действие на Милена как ще се справи. И дали ще се възползва от ситуацията, за да се отърве от нея. Съмнява ме скоро да се разкра втората, за съжаление.
Ако Надя стане фермер и не се справи с нещо, веднага ще хвърли вината на Милена за отрицателното "наследство" от предходната седмица. Не че няма да е вярно, де, и който и да е фермер, ще бъде в правото си да се оправдава с Милена. При тези правила за бюджета няма как да е по друг начин - и негативите (както е в случая), и позитивите (ако някога пък се случи да има поощрение) ще са за сметка/в полза на следващия фермер.
Ако тези, които застанаха на страната на Боби на дуела, гласуват за него, ще са достатъчни да го направят седмичен "шеф". Естествено, трябва да са наясно, че за да компенсира финансовото изоставане, пък и като вещ в строителството, той сигурно ще поеме тежки задачи. Което означава, че всички ще трябва да работят много повече отпреди - първо, че са вече с един по-малко и второ, че Миро не е в състояние да работи на строежите.

Esmee, де да беше само яденето, доста неща около тях са екстри. Не ми харесва и на мен, още от предния сезон. Много ги глезят. Но това с храната, и то не само по време на дуела, а като цяло, е най-дразнещото. Все едно са на курорт.

Flowers Sunflower Благодаря за темата, *Godiva* ! Flowers Tulip

# 28
  • при късмета
  • Мнения: 23 872
Обаче голямо ядене пада в тази ферма. За първи път ги виждам да ядат в паузите между битките да са им сервирани порционите.
А мен ме впечатли вчера. Думите ми бяха "Само не бяха яли на дуелите"

Който и да е фермер другата седмица, ще има пълно право да упреква Милена. Хем ще имат много работа, хем ще са на оскъдна храна. А ако пак вземе бирички и сладолед, сам ще си е виновен, че не е могъл да изхрани фермерите

# 29
  • SF
  • Мнения: 20 771
Аз съм гледала само миналия сезон, когато чистеха с прахосмукачки. Не съм за това да държат хората гладни, за да са изнервени и да правят по-качествени скандали и групировки.
Но наградите с кошниците бяха по-смислени, отколкото да се пазарува от супермаркет.

Общи условия

Активация на акаунт