Фермата сезон 6 Тема 3 / 20.09 - 27.09/

  • 38 462
  • 1 027
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 219
Бодват храна нон-стоп. Или поне някои. Simple Smile
Преди няколко дни показаха Надя за пореден път в кухнята при Илиян - както клюкарстваше по адрес на Милена, така ядеше от една купичка. Simple Smile Направо си се хранеше - не като да щипнала нещо малко.

# 31
  • Мнения: 5 678
Аз казах, че Йогата е по-слаб от Боби, но чак на 0, не очаквах.
За фермер може и Боби да изберат, ако го предложи. Надя ще ми е интересна като фермер, тогава Милена ще бъде ратай със сигурност.

# 32
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема.
Жалко, че Йогито си тръгна, но явно не му е била целта голямата награда.
Боби игра достойно. Изглежда свестен човек.
Това с тока ми се вижда доста нехуманно. Нищо, че дуелистите не се оплакваха.

# 33
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А ако пак вземе бирички и сладолед, сам ще си е виновен, че не е могъл да изхрани фермерите
Точно така. Ако пък някой му се разсърди - "Милена е виновна". Въпреки че всички би трябвало напълно да са наясно, че е така и да очакват намаляване на "блангинките".

Esmee, луксът имаше наченки в четвърти сезон - имаха хладилник и печка, май. В пълния си блясък реално беше в миналия сезон. Мислех, че в този сезон поне можеше да си ги печелят тези неща, но не би. С кошниците и на мен ми харесваше повече. Даже и с тях можеше да се измисли начин да се рекламира Лидл, ама...

За фермер може и Боби да изберат, ако го предложи. Надя ще ми е интересна като фермер, тогава Милена ще бъде ратай със сигурност.
Боби като победител в дуела е кандидат за фермер по право, няма за какво да го предлага, който и да било.
Милена като ратай няма да усети влиянието на минуса. Трябва да остане в групата и да я натоварват с най-много работа.

Всъщност, аз не схванах кой точно е решил да се върши тази работа, заради която ги глобиха. Останах с впечатлението, че не е била конкретно Милена. Тя като фермер на седмицата е трябвало да се намеси. Което си е така, де.

# 34
  • Мнения: 934
Ако Надя е фермер, Милена ще е и ратай, и дуелист според мен. И може би Надя ще й направи услуга с това, ако Милена успее да се възползва от положението да има нов 'злодей'. Но ще е добре най-накрая да имат фермер, който има потенциал да се справи по-добре. А и това ще е време Боби да натрупа точки пред зрителите евентуално.

Благодаря за новата тема и линка към епизода!

# 35
  • Мнения: 3 729
Можеха да боднат по едно етикетче "Лидл" на кошниците и пак щеше да мине рекламата.
Недостатък на кошниците обаче беше, че бяха групирани стоките, а в последните сезони почти нямаше фермер, който да не вземе всички кошници. Най-много от кошницата с плодовете да ги лишат от време на време за лошо изпълнени задачи и това беше.
Идеята на пазара е добра, но лошо изпълнена според мен. От една страна може да се види личната преценка на фермера и доколко умело разпределя бюджета, но от друга от пазара показват само алкохол и глупости като пяна или шоколад. Може да боднат една сметка на екрана, както правят с рецептите например. Милена каза, че е купила сериозно количество основни храни, но ние видяхме само бирата и сладоледа.
Редно е да им плащат след изпълнение на задачите. Сега харчат пари, и то до стотинка, без да знаят дали ще ги получат.
Лошо впечатление прави факта, че досега оставяха касата на нула. И в живота е така, всичко се случва - човек трябва да предвиди бели пари за черни дни. Ето, техните черни дни доста бързо дойдоха.

Последна редакция: нд, 20 сеп 2020, 21:50 от Дидичка

# 36
  • София
  • Мнения: 27 160
Благодаря на Godiva за новата тема!
Този дуел ми хареса много повече от предната събота, но пак 10-0, което не е Ок.
Радвам се, че Боби остана, а и загатна за добър потенциал. Илиян ще ми липсва малко, бе интересен участник и със сигурност много по-заслужил от някои вечно плажуващи... Но сам си е виновен с тази клечка и изборът на съдбата. Избери си там някой слабак и играй на сигурно. А той пък извади един от възможно най-тежките съперници.
4-та игра за 4 точки с лоста с тежестите бе бисерът на сезона до този момент. Браво и на двамата! Simple Smile
Иначе той 60 кг. с мокри дрехи, къде е тръгнал да бута тази 300 кг. гума, ужасно беше. Но се бори момчето, не може да му се отрече. Имаше си и стратегия, но грубата сила на Боби надделя над слънчевата енергия...
Най-вероятно Боби ще е новия фермер. Всички го харесват според мен. Лидер е относно строежите във фермата, позитивно настроен, възпитан и днес се видя колко честно си казваше всичко, без грам фалш.
Според мен Йогата ще издигне Ангел за негов съперник, но не мисля, че има някой, който точно в този момент в който и без това харесвания Боби е на гребена на вълната да го победи в един вот. Освен може би Данчо, защото той ще бъде подкрепен от доста жени покрай Миленовата коалиция, а и някои мъже сигурно.

# 37
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Очилата не са само генетика..... , висене пред компютър по цял ден оказва много голямо влияние също. За плешивината съм съгласна с теб иначе, там не ми беше добър примера.
Е Кат, не е вярно. Много мъже във фитнеса, в който ходя,  добре изглеждащи, поддържани, са с очила...
Много хора работят и на компютър през деня, така че доводът ти не е точен.


Мерси за темата!

# 38
  • Мнения: 174
Diavolo ,   анализът , който си направил съвпада почти на 100% и с моето мнение.
И да, дуелът снощи  беше коренно различен  от предишния.
Мисля си, тази "сладуранка" - Милена, как ги закопа , та  на минус да започнат седмицата.
Голяма амбиция, голям резил !
Ако Боби, стане фермер, имам някакво странно усещане, че ще съумее да ги извади от този дефицит и то,  с лекота. Той е открит,  естествен и очевидно  можещ.Приятен и  ненатоварващ човек  е .Освен това си го бива и като ръководител. Такова усещане,  оставя в мен.
Това, че е ведър и откровен, също има значение.
А, Илианчо, не вярвам да посочи Ангел/пък може  и да го /.Все ми се струва (или поне,  иска  ми се  да вярвам) , че е по- проницателен  и схваща картинката,  но знае ли човек....  Ако беше  толкова  адекватен,  щеше да покани някой като Асен на дуел.

# 39
  • Мнения: 5 678
Като видях Илиян как маже с ръце и тъпче в устата си, край на всякакви симпатии! Независимо от философията на човека, към такива навици съм изключително нетолерантна.

Както не харесвам това, че Илиян Кустев готви гол.
Щото не си го видяла как си бъркаш в носа, беше отврат!

# 40
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Благодаря за новата тема!
И аз мисля, че Боби ще е следващия фермер.
Без значение кой ще предложи Илиян.
И искам Надежда ратай.

# 41
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Йогата, мисля, си е бил с нагласата да излиза от Фермата вече - вътре му се налага да работи физическа работа, което му отнема много енергия и е принуден да яде храна по-често... (С ръце - като индиец, бляк, наистина е отвратително гнусно)
А мисля, че колкото и жилав да е (макар че стана ясно, че мускулите му са остатък от предишен период, а не изградени С йога), чисто физически повечето мъже са по-силни от него, че и Асен сигурно би бутал гумата по-лесно, най-малко - защото е значително по-тежък.
Няма да ми липсва Йогата, писах и преди - не ми е интересен, дори леко тъповат ми изглежда по приказки.

Аз и Милена я искам ратай, и Надежда, разбира се, макар че тази година кво им е толкова на ратаите, като не са задължително застрашени от дуел...
 Искам дуел между двете, разбира се, но сигурно ще го оставят за по-натам, все пак - Епичен сблъсък ще бъде. Smiling Imp Проблем ще ми е, че няма да знам на чуя страна да застана, и двете са ми толкова противни.... Joy

Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Последна редакция: нд, 20 сеп 2020, 13:40 от Ензим

# 42
  • London
  • Мнения: 6 732
И аз залагам на Надежда кандидат за фермер.  Такова усещане ми остави йогата като го хванах днес по БТВ. Друг е въпроса, че може да не спечели достатъчно вот срещу Борислав....

# 43
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Надежда срещу Борислав е битка с предизвестен край.
Това още повече ще я надъха срещу останалите, които не гласуват за нея.

# 44
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз не съм много убедена кой би спечелил, защото човек като гласува го прави и задавйки си въпроса какъв дуел би направил човека (мъжки или женски), аз имам ли конфликт с него и чак после гласува по симпатия. Поне в общия случай. Много биха подкрепили от мъжете Надежда...., защото тя е човек, който ще чисти на 100%  жени. Нехаресващите пък Милена с две ръце ще я подкрепят за да иде ратай.

Общи условия

Активация на акаунт