Глезотийки-позволявате ли си?

  • 3 020
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Такъв род глезотийки, за мен са си напаво задължителни. Сигурно 100 пъти съм казвала, че може хляб да не ям или да го ограничавам, но без сладко не мога. Нагъвам и то яко....

# 16
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Естествено ,че си се глезя......като съм на диета/защото през последната сме доста празнуващо семейство Joy/,  веднъж седмично се отдавам на пиршество.

# 17
  • Мнения: 1 313
Аз също много обичам сладко и то предимно шоколадовите десерти, за които, от алерголог, знам, че са едни от най-вредните храни и е по-добре да се хапва шоколад, а не бисквити и вафлички. Напоследък се боря с този навик със сушени плодове. Не знам как не ми е хрумвало до сега - те също са много сладки, а и има голямо разнообразие. Пробвайте ако искате. При мен действа! Simple Smile

# 18
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
 smile3516При мен тоя номер със сушените плодове не минава. Трябва да си е сладкиш. И, като почна, няма спиране - чак може да ми прилошее. Уж избягвам да бъркам разни такива, ама като ми се дояде и почвам. Обаче подозирам, че от вчера съм без миксер, та дано поне това ме спре.
Обаче пък има магазини...... Ако имаше от там кой да ме изгони.... smile3513

# 19
  • Мнения: 184
Ох, и питаш... smile3506 И в момента ми се яде нещо сладичко, но сутринта на път за офиса си взех грозде, за да се залъжа уж малко. И сега ще се тъпча само с него smile3511

# 20
  • София
  • Мнения: 3 271
Естествено, че си позволявам - хапвам и още как smile3521. Не прекалявам - в смисъл да седна и да се тъпча, или всеки ден да ги ям.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, позволявам си. Всеки ден си хапвам нещо сладичко, най-често шоколад, но не прекалявам. Без хич не мога.  Wink

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Ами точно днес сякаш някой вместо мен закупи една паста Наполеон заедно със сокчето на малката  Mr. Green А пък аз си я хапнах с наслада  Joy

# 23
  • Мнения: 1 986
  И аз си позволявам глезотийки Laughing-ами то си е кощунство направо да не опиташ при това разнообразие на пазара Laughing
  Първите месеци от бременността хич не ми се и поглеждаха,но сега си наваксвам EmbarassedСтарая се все пак да не прекалявам-по-малко,но редовно Crazy

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Аз по принцип не си падам много по сладкото - изкушенията като шоколад и други такива не ме трогват. Но много обичам соленичко - на чипсче трудно издържам. Добре, че не ми се лепи засега.
А за сладичко - мнооооооого рядко ми се прияжда и затова винаги използвам случая

# 25
Ох, момичета голяма утеха сте ми    bouquet
Тъкмо бях решила че само аз си се глезя,а то какво се оказа,че на всички ни е страст   Laughing  Но как според вас е по-добре, всеки ден по малко или 1 път седмично,но по много,колкото ми се яде?   smile3506

# 26
  • Мнения: 70
Една вафла на ден

# 27
  • Мнения: 3 611
Ох, момичета голяма утеха сте ми    bouquet
Тъкмо бях решила че само аз си се глезя,а то какво се оказа,че на всички ни е страст   Laughing  Но как според вас е по-добре, всеки ден по малко или 1 път седмично,но по много,колкото ми се яде?   smile3506

Ако поставяш така ребром въпроса, не мога да не си кажа мнението  Laughing По-добре веднъж седмично сладко, отколкото всеки ден (много ме съмнява обаче да устискаш  Wink). Помисли си все пак колко сладко би могла да омушкаш наведнъж и въпреки това да не ти стане лошо?  Grinning

# 28
  • Мнения: 4 733
Ям си колкото ми се иска Crossing Arms Като съм се стискала и после ми прави впечатление, че наваксвам с количеството.

# 29
  • София
  • Мнения: 35 950
Не - аз не си позволявам сладко всеки ден ... и въпреки това ям и сладолед и торти и вафли, но никога не прекалявам.
Ако ми се яде сладолед - ям и се лишавам от едно ядене, напр. вечеря.
Ако ми се яде торта- пак ям, но гледам да е около обяд и не вечерям.
А бира пия почти всеки ден по 1 чаша/250мл, не халба  Wink/

Общи условия

Активация на акаунт