Джан Яман - свободна тема за размисли и страсти

  • 40 332
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 841
Алоо Grinning Рагаци.. защо не спите? Чакате ли нещо? Как сте? Grinning Не се притеснявайте Grinning
Всичко е огън и жупел Nature Fire
Лили Ели Не спирайте да пишете.. за да знам, че сте добре ............



Чи- Чувствате ли повече подкрепа или несъгласие от колегите си?

Can Yaman- Би било лицемерно да се каже, че колегите не ревнуват, но аз съм свикнал. Съществува неизразимо съперничество, но в определени ситуации най-добрите оръжия са две: търпение и усмивка. Когато успеете, винаги има такива, които са готови да ви дискредитират.

Чи- Срещнахте ли се с Йозпетек?

 Can Yaman- Беше фантастична среща, след много съобщения се озовахме в центъра на Рим. Искаме да направим нещо силно и невиждано досега.  Харесва ми начина, по който работим (или той) и този обмен на енергия ме вълнува.

Чи- Веднъж завинаги, защо Bay Yanlış е отменен?
 
Can Yaman- Трябва да попитате ръководството за това. Ако бях дал своя отговор, щях да рискувам да кажа нещо неподходящо. Съжалявам, защото в това предаване изиграх герой, който ми позволи да се изразявам свободно, без да съм ограничен от сценария.

Чи- Помолихте да не ретушираме снимката. Трябва наистина да се обичате, за да отправите такава молба.

Can Yaman- Ако другите не говореха за моята красота, дори нямаше да си я спомня, макар и само защото нямам време да се погледна в огледалото. Но със сигурност не се считам за толкова красива, колкото другите ме виждат. Животът ми се върти около ангажираност, а не лекомислие.

Чи- Казва се, че успехът по някакъв начин усилва страховете.

Can Yaman- Може да ви се стори странно, но това не е чувство, което познавам отблизо, защото през годините трансформирах всички страхове в истински предизвикателства.










Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 12:57 от grozdence.

# 721
# 722
  • Мнения: 3 841
Чи- Говорейки за бъдещето, 8 ноември ще бъде вашият рожден ден.
Джан- Все още не знам какво да правя. Като пораснах, се научих да живея живот от ден за ден. Често ме питат дали ще се оженя и ще имам дете. Бих искал, очевидно, но това не е нещо, което мога или искам да предскажа.

Джан за феновете си:
"Те са моето щастие и това, което ме прави най-щастлив. Те не са тук само защото съм известен, а защото разбраха, че зад това има много повече"

Чи- Имате почти 8 милиона последователи в Instagram, въпреки че не публикувате много.
Джан- Опитвам се да споделя възможно най-много, но със сигурност не живея живота си като риалити шоу.

Чи- За какво си мечтал като дете?
Джан- Да стана баскетболен шампион. Мечтаете за едно и след това животът ви води към друго.

Чи-: На 30 спираш ли да мечтаеш?
Джан- В моя случай да. Откъдето идвам има една поговорка, която казва: Ако искате да разсмеете Бог, започнете да правите планове за бъдещето.

Чи- Ако сте типичен мъжки секс символ, какъв би бил женският аналог?
Джан Яман- Не знам. Обичам Моника Белучи, но бих могъл да ви кажа и Пенелопе Крус или Джоли.

Чи- Помислих си, че ще кажеш името на известна турска актриса ...
Джан- Никога не бих могъл! Знаете ли, даването на жена за секс символ в нашата култура, би било истинска обида и далеч от мен не зачита някого, всички жени са специални.


Чакам да излезе някъде цялото интервю.. намирам разни части, разбъркани..


Ели..Не искам доктор! Искам някой полицай да ме арестува..Лютфен.. Grinning
:

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 13:50 от grozdence.

# 723
  • Мнения: 41 851
Добро утрооо! WinkHugTwo Hearts





Лелее те снимките започнали да идват още по нощите.А вие не спите! Stuck Out Tongue Winking Eye

Грозде Hug Ели Hug Лили Hug,благодаря ви!...и на Сони Hug,за коментара от вчера! Hands Plus1

нови не открих за това повторям тези чисти....без думички








Желая ви прекрасен ден! HugFlowers Hibiscus

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 08:22 от Zlatina3

# 724
  • Мнения: 66
Вай бе... Това интервю наистина се очертава да бъде много пикантно и интересно:stuck_out_tongue_winking_eye:

Номинирам Ели и Грозденцето за официални ПР-ки на Джан, защото му пазят гърба по- нощите Joy Неуморни сте бе рагаци, ейвала Stuck Out Tongue Winking Eye


За снимките ... Има ли смисъл да коментирам ?! Горещ, различен, иновативен... И с този чадър какво ли иска да ни покаже?


Много ми харесаха думите му, че феновете му са видяли истинската му стойност, не само красивата опаковка.

# 725
  • Мнения: 41 851
Chi magazine...Blue HeartNature Fire







   

# 726
  • Мнения: 10 920
Цитат
Джан за феновете си:
"Те са моето щастие и това, което ме прави най-щастлив. Те не са тук само защото съм известен, а защото разбраха, че зад това има много повече"
Hands ClapHands Plus1

Въпреки че не спираме да се шегуваме за външния вид на Джан, вярвам, че всеки тук е видял нещо повече отвъд красивата опаковка Simple Smile

# 727
  • Мнения: 3 841
"Но едно е сигурно, не се считам за толкова красив, колкото другите ме виждат. Животът ми се върти около ангажираност, а не повърхностност."

"Ще се видим .. днес на вестникарските будки, Джан, както ти казах по време на снимките, много от твоите колеги трябва да те вземат за пример. Вие сте услужлив, учтив, любезен, страхотен професионалист, беше страхотно да работя с вас"


-------------------------------------------------------------------------------------------

Ферзан Йозпетек е публикувал снимки с Педро Алмодовар ....
Тагнал е името на Джан Яман на снимката ......
Heart


Скрит текст:
https://www.instagram.com/p/CGQTRzopETq/

Педро Алмодовар (Pedro Almodóvar) е филмов режисьор, сценарист и продуцент, считан за най-популярния представител на съвременното кино. За работата си е награждаван с много от най-престижните международни филмови отличия, вкл. Оскар, Златен глобус, Сезар, Златната палма и др.

Характерно за стила на Алмодовар е представянето на често тежки социални и лични проблеми с мелодраматична смесица от трагедия, лек жизнеутвърждаващ хумор и оптимизъм. Чести мотиви са слабостите и силата на жените обикновено съчетани в един или няколко централни женски образа и различните прояви на човешката сексуалност. Повечето му филми съдържат скрита критика към редица обществени и религиозни норми.

Да добавя и днешния отговор на Джан, че да е по ясно, за какво иде реч.... Който разбрал, разбрал...

Чи- Срещнахте ли се с Йозпетек?

 Can Yaman- Беше фантастична среща, след много съобщения се озовахме в центъра на Рим. Искаме да направим нещо силно и невиждано досега. Can Yaman- Беше фантастична среща, след много съобщения се озовахме в центъра на Рим. Искаме да направим нещо силно и невиждано досега. Харесва ми начина, по който работим (или той) и този обмен на енергия ме вълнува.

Замислят нещо голямо... мнооого голямо! Heart
Очакваме вече, г-н Ферзан да открехне завесата.. че с тези намеци може да ни побърка...

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 12:58 от grozdence.

# 728
  • Мнения: 10 920
Нося ви една много любопитна новина! Утре, 15.10, в Италия излиза книгата "Джан Яман, обичам те завинаги: Истинската история. 100% неофициално!"  от Флориана Рулло.


Флориана Рулло е италианска журналистка на свободна практика, която в 192 страници представя живота на Джан.

Ето и описанието на книгата (с преводача беше пълна каша, та се помъчих да придобие някакъв смисъл, горе-долу се получи):

Джан Яман, този груб, но деликатен чар, който те заковава пред телевизора”
La Repubblica

„Турският актьор, които омагьоса сърцата на цели поколения жени, създавайки истинска Джано-мания в Италия”
Corriere della Sera

„ Джан Яман, мечтата говори турски”
La Stampa

„Турската звезда, която подлудява жените”
Modern Woman

Толкова красив, че да загубиш ума си по крещящото тяло, непринудената усмивка, магнетичния поглед, но и по неговата харизма. Джан Яман бързо се превърна в единствената истинска звезда в наши дни.

Но кой е мъжът зад главния герой от ТВ сериалите и кое е това, което го прави известен? Най-после ще научите всичко, което сте искали да знаете за Турския Крал.

• Рождение и семейство
• Студентски години
• Страстта по актьорското майсторство
• От началото до „Inadina Asк”
• Успехът идва!
• Спорт, хобита и социални мрежи
• Проблеми, любов и слухове
• Бъдеще
• Свидетелства на фенове

Книга, създадена с приноса на италианските фенове!

# 729
  • Мнения: 5 563
Малко хумор от ФБ Джан Яман БГ






Последната ми е любима на мен 😀❤

# 730
  • Мнения: 3 841
Can Gibi Ol! Sunglasses
CanYaman..  Tudors

Черните ми дрехи крият от вас .. колко е бяла душата ми .......
:  Grinning





 

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 14 окт 2020, 14:48 от grozdence.

# 731
  • Мнения: 41 851
и още Джан...Wink Blue HeartNature Fire





# 732
  • Мнения: 10 471


Джан с костюм пак изглежда..грешен* Joy


Kissing Heart

# 733
  • Мнения: 3 841

Джан с костюм пак изглежда..грешен* Joy
Kissing Heart

# 734
  • Мнения: 14 134

     Грозденце, хайде пускай новата тема, че да лудуваме и в нея! Да изпием следобедното си кафе там.

Общи условия

Активация на акаунт