💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 4 /21.09. - 27.09.2020/

  • 53 925
  • 1 254
  •   1
Отговори
# 960
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смайли, можеш ли да извадиш кадър на захапаната от Катя четка за зъби, която хич не ми се видя електрическа?
Благодаря предварително.  Simple Smile

Не беше. Ей, сега.

Ето как гледат Йоанна, която пък проследи с поглед Ваня.



# 961
  • Мнения: 4 568
И след последната игра сигурно Ивайло е още повече убеден, че Екатерина е с изкълчен крак Grinning

# 962
  • Мнения: 1 469
Грошовете са добра идея този сезон, само да беше ясно кога и как могат да се ползват.
Тези дето се връщат се връщат по-силни уж.

Играта за елиминация беше неутрална, удобна за всички. Което е най добрия вариант.

Жътварите първи паднаха жертва на идеята да пращат силни играчи на този етап.

Другото не е за коментиране....

# 963
  • Мнения: 1 723
Това ви казвам, ловците бяха на водопада, затова не я усетиха да влиза. Но Тодор се усети, като започна да се държи неадекватно малката.
Според мен на вечерята всички бяха инструктирани и затова се държаха всички толкова дървено.И във вилата да са, когато Катя влиза,  ще я усетят само ако екипа им кажат да я усетят.

# 964
  • София
  • Мнения: 5 757
Като чета това за четката и възмутилите се,се чудя...Няма значение,коментари ниво Николай.
Това, че Катя ми е неприятна, не значи че Николай и Христа са ми фаворити. Нито Ивайло. Не знам защо хората ги противопоставят и определят като различни. Това не са двете страни на медала. Една и съща са - агресивно-пошла и крайна в отношението си с другите. Другата страна са хора като Александър, Мая. Може дори Иван и Пламен да са усетили тези игри от преди и затова са си тръгнали. Или да не са се съгласили да участват в този цирк.

# 965
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смайли, можеш ли да извадиш кадър на захапаната от Катя четка за зъби, която хич не ми се видя електрическа?
Благодаря предварително.  Simple Smile

Имаше две четки в чашката. Екатерина взе тази, която беше без капаче, другата имаше. Не е електрическа.



Скривам следващите снимки /пак са от този момент/, за да не се затрудняват четящите от телефон.

Скрит текст:







Последна редакция: чт, 24 сеп 2020, 23:23 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 966
  • Мнения: 1 738
Аз забелязах, че на водопада Ваня първо беше по къси панталонки. След това, като я викаха да сядат на масата, беше с клин. Кой знае по колко дубъла и по колко дни снимат това "реалити', но пък да не се усетят за тези неща, говори за абослютна некадърност.

# 967
  • Мнения: 11 567
Е сега пък стола е на май...та си- последната снимка от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬.
Да, за Ваня и аз забелязах смяната на гащите.

# 968
  • Мнения: 4 892

Elwing,уха...не се вживявай толкова.Предаването е загуби време,не си на битка.
Толкова коментари и обиди прочетох по адрес на участващите,че тях намирам вече за нормални.

# 969
  • Sofia
  • Мнения: 3 776
Смайли, супер си! 💐🌻🌺 Много ти благодаря! 🥀 
Чак ме хваща яд на себе си, че гледам този цирк!  Тотално изпростяха и сценаристи, и продуценти!

# 970
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Iseto6, за нищо.

# 971
  • Мнения: 1 481
Сега ще видите Катя като се изкъпе, си измие зъбите и си сложи спирала и Ивайло ще се влюби в нея и ще я качи на своя самолет!!!
Ххахаха, най-добрият коментар в темата. Разснях се с глас, ама тихичко, че милото спиндо мене Joy

# 972
  • София
  • Мнения: 4 429


 още един

Линка може да се пусне във VLC player

Игри на волята: България (24.09.2020)
Сезон 2 Епизод 15
и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
    трябва  да се инсталира разширението
 Native HLS Playback
 

Последна редакция: пт, 25 сеп 2020, 00:35 от Mari_Mar

# 973
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
С глас се смея на гафовете.




И на водопада Ваня беше с различни панталони.

# 974
  • Мнения: 1 469
Тия букви бяха от изолирбанд май и се поразлепиха.

Общи условия

Активация на акаунт