Как разбра майка ви че не сте девствена

  • 31 303
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
г-жо Анна, не се смея аз никак, защото на мен ми се случи на 21 Embarassed. И при мен беше обмислена постъпка и не съжалявам. На майка ми и беше ясно кога ще става и на следващия ден само ме попита как се чувствам. Като и казах, че всичко е минало много добре, тя много се зарадва и така Simple Smile

# 16
  • Мнения: 353
съобщих й лично, казах й, че не съм се почувствала кой знае колко въодушевена. макар да беше много обмислено и планирано. и казах, че най-вероятно момъка е бил смотан. тя се разсмя и ми каза да му дам поне още един шанс

# 17
  • София
  • Мнения: 15 469
Аз като майка на две дъщери да кажа :  голямата ми дъщеря я изнасилиха на 14 г , а аз разбрах след два дни, тогава ми каза Cry, направо откачих. Малката ми дъщеря ме беше предупредила кога и с кой ще го направи, беше на 19 г.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Ами беше ми прочела в дневника  Crazy.Когато ме попита - потвърдих, ама ми стана много кофти.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Бях на 16.Казах на майка ми след няколко дни.Поговорихме си, обясняваше ми някои неща (как да съм се пазела и т.н. и т.н.).По принцип съм и казвала всичко, както и тя на мен и се разбираме страхотно.Обожавам я Heart Eyes.

# 20
  • Мнения: 4 621
Бях почти на 15 Embarassed Майка ми ме попита директно и като получи искрения ми отговор не и беше особено приятно, но го прие без излишни разправии Hug

# 21
  • Мнения: 3 248
Самичка се е досетила, предполагам. Не ми прави чест този факт, де!  Blush

# 22
  • Мнения: 8 917
Ами "първата ми любов" продължи близо 5 години - т.е. бях "уцелила" човека, с който исках да бъда тогава Wink - т.е. майка ми разбра с времето и го прие напълно нормално. Не сме водили разговори Peace

# 23
  • Мнения: 1 462
голямата ми дъщеря я изнасилиха на 14 г , а аз разбрах след два дни, тогава ми каза Cry, направо откачих.
Моите съболезнования.  Само да попитам: наказан ли е престъпникът?

# 24
  • София
  • Мнения: 1 043
Не е разбирала. Ние не си говорим за такива "срамни" работи  Laughing. Като бях някъде на 25-27 год. ме попита дали знам как да се предпазвам от забременяване  Joy

# 25
  • Мнения: 8 917
Не е разбирала. Ние не си говорим за такива "срамни" работи  Laughing. Като бях някъде на 25-27 год. ме попита дали знам как да се предпазвам от забременяване  Joy
Явно не знаеш Joy Hug Честита бременност  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 043

 hahaha hahaha hahaha

Благодаря  Laughing

# 27
  • Мнения: 7 474

Ох, много ме разсмяхте!  rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

# 28
  • Мнения: 7 474
Разбра доста по-късно и по-точно се досети, след продължителна връзка беше нормално  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 15 469
голямата ми дъщеря я изнасилиха на 14 г , а аз разбрах след два дни, тогава ми каза Cry, направо откачих.
Моите съболезнования.  Само да попитам: наказан ли е престъпникът?
Не, следователката мота, мота делото и накрая го  прати  в архива, изобщо не стигна до съда. С изнасилвача се познаваха много добре, и ние нямахме думата.

Общи условия

Активация на акаунт