Избор на фурна за вграждане

  • 4 805
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 041
Ето тази е моята,но не знам как да дам линк newsm78
маркираш адреса с Copy, после в самия отговор отиваш на "вмъкни връзка" и  Paste. Не знам дали добре го обясних Embarassed!

# 16
  • София
  • Мнения: 281
моята е точно такава http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09004578 - страхотна е не съм имала никакви проблеми с загряване на шкафовете, но по препоръка на този, който ни монтира кухнята имаме един отвор с декоративна решетка. да уточня фурната е монтирана на нивото на корема ми и отвора е отсрани, а не на плота.

котлоните също са ми горене и те са супер, но определено съм много доволна от факта, че си ги купих без кант.  Grinning

# 17
  • Мнения: 5 178
Взимай на Горение, хич не се чуди ..чесно казано това е единствената марка, в която имам пълно доверие!!!

# 18
  • Мнения: 1 418
не виждам как ще го спре този кант, при положение, че е скосен навън- по същия начин както и плота, да, може би спира нещо, но фактът, че влиза мръсотия и под него, ме накара да се откажа.
Разгледай добре-би трябвало да има един улей на самия плот до канта.

# 19
  • Мнения: 356
Здравей  Hug,
Имаме абсолютно същата фурна на AEG, която ти си си харесала.
Много съм доволна от нея и нямам никакви забележки от нея.Ако си я виждала на живо, ще видиш че има отвор точно над дръжката и от там става вентилацията.Единственият недостатък е че през лятото когато печеш топлият въздух който излиза от този отвор много загрява стаята.Но пък през зимата ще ти е плюс.Другата много полезна функция е че след спиране задържа остатъчната топлина и дори и след няколко часа да извадиш яденето ще е много топло, без да е изсъхнало.Все едно сега си я спряла.Вътрешното покритие се почиства много лесно, дори и без препарат.
Няма да сгрешиш ако я вземеш.За другата не мога да се изкажа, защото не съм я виждала , нито пробвала.
А колкото за рязането на плотовете за първи път чувам такова нещо  #Crazy
Ето снимка на фурната с котлоните отгоре, които са на GORENJE и от които също съм много доволна
http://images06.snimka.bg/000639471.jpg

Успех в избора   bouquet

# 20
  • Мнения: 356
Да добавя, че не загрява нито един шкаф  Peace

# 21
  • Мнения: 525
Аз като избирах бях решила да бъде до 1000-1200 лева.Отидох в Техномаркет да разгледам и си записах някои модели.Като си тръгвах обаче минах покраи микровълнови за вграждане и много харесах една.Имаше и фурна със същия дизайн.Направих компромис-взех си по-ефтина фурна за да имам същата микровълнова.Моите са WHIRLPOOL.Доволна съм.Ползвам ги около две години.

# 22
  • Мнения: 7 640
не виждам как ще го спре този кант, при положение, че е скосен навън- по същия начин както и плота, да, може би спира нещо, но фактът, че влиза мръсотия и под него, ме накара да се откажа.
Разгледай добре-би трябвало да има един улей на самия плот до канта.

не те разбрах

# 23
  • Мнения: 1 418
От вътрешната страна,към керамиката би трябвало да има улей,който спира.

# 24
  • Мнения: 7 640
такива не съм видяла, само видях как като прекарам нокти по майстната от вътрешната страна, те влизат отдолу Shocked, не съм с дълъг маникюр.
Изключение бяха два модела на Бош и АЕГ, на изключителна цена Laughing

# 25
  • Мнения: 1 418
Има едни испански,ама сега ми излезе името от главата.За плотове става въпрос.Те са обкантени от 4 страни и са на много добра цена.Със сензорно управление са и ги внасят "Интерсервиз Узунов".Много са добри,въпреки,че още не са много известни тук.FAGOR сетих се.Те имат улей от вътрешната страна.Мисля,че тези неща трябва да се гледат,като се купува,защото почти на всяка жена може да се случи да изкипи нещо.

# 26
  • Мнения: 7 640
сетих се, че на Фагор съм виждала не с улей, а с легнал полицай  Laughing, но само отпред. Отстрани- не, а как да обясня на манджата да кипи само напред Laughing

# 27
  • Мнения: 1 418
От всички страни е с кант сигурна съм.При бившият ми мъж имах такава.Потърси по-добре.Ако имаш възможност иди до магазина и разпитай.

# 28
  • Мнения: 7 640
иноксов кант има от всички страни- да.
Имам предвид, че има луфт под канта и там влиза мръсотия, а кантът е твърде нисък, за да задържи изляло се ядене.
Това по мое мнение.

# 29
  • Мнения: 1 418
На тази,за която ти говоря няма луфт отдолу,просто е леко вдлъбната керамиката,ако нещо се разлее,да не излезе отвън.

Общи условия

Активация на акаунт