Нашите second hand находки - тема 43

  • 85 615
  • 747
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 35 069
Супер находка. Все едно за Вас е шита!
Хумана имат хубави дрехи. За детето винаги харесвам нещо от там.

# 481
  • Мнения: 1 380
В този дух да питам за Хуманата в Младост 3 до Фантастико. Нова е и цените са... потресаващи. От рода над 10лв на дреха са. Не познавам друга...
Това нормално ли е за Хумана?

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 05:16 от HappyRSmile

# 482
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 310
На ново зареждане са така. Проверете фейсбука им. Аз така разбирам кога започват намаленията.

# 483
  • Мнения: 35 069
Чи то 10 лв си е евтино дори Wink
В първите дни на зареждане се оливат яката с цифрите ( аз не съм от София)

# 484
  • Мнения: 24 115
В този дух да питам за Хуманата в Младост 3 до Фантастико. Нова е и цените са... потресаващи. От рода над 10лв на дреха са. Не познавам друга...
Това нормално ли е за Хумана?
Точно от там миналата седмица си взех якета. Две за 8лв

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 14:23 от Г-жа Рамацоти

# 485
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Хумана много ми липсва,но нямам наблизо ,а е изключено да се придвижва до Младост.От както почна корона кризата съм се качвала само веднъж в метрото и няколко пъти в такси...

# 486
  • Мнения: 916


Боди и пижама за малката + един топ за мен, но е прекалено голям файла и колкото и да го "режа" не го смалявам до 5 Мб. Та, находките са от Мания на центъра.

# 487
  • Мнения: 6 131
Teddy Bear, много хубави неща си намираш. Радвам ти се на находките, щото ми писна от момчешките мами. хихи

# 488
  • Мнения: 916
😂 а и да се похваля, че пижамата беше с етикета от магазина и пише 25 евро... 😵

# 489
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Какви находки съм намирала на моята госпоЙца, когато беше на 2, 3, 4 години. Уникални. За съжаление, след 7, 8 години няма нищо интересно за момичета.

# 490
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
За момчета е още по-зле...

# 491
  • Мнения: 7 846
Днес взех Геокс на сина ми за 8 лева Grinning
И аз имах Геокс преди, докато дъщеря ми не ме настигна по номер на копитцата...

# 492
  • Мнения: 8
Здравейте, от известно време следя темата, но до сега не се бях решавала да пиша. Засега няма да се хваля с находки, а искам да споделя негативните си впечатления от последната ми поръчка от...да.. Ремикс Confounded
 Бях си харесала някои неща на обща стойност 25 лева, които бях поръчала с отложена доставка и снощи от нищото получавам нотификация "безплатна доставка за поръчки над 65 лв, до 21:59ч. ", важаща за всички методи на плащане. И аз разбира се....като овцете...що пък да не добавя още някои работи, все пак ще бъдат и с безплатна доставка. Добавям, махам докато реша, кое най-ми харесва Laughing Обединявам старата поръчка с новата, значимо се надвишават необходимите 65 лв. иии..... безплатна доставка няма. Никъде не беше споменато в условията, че това не важи (явно) за обединени поръчки и на мен не ми мина през акъла, ама изобщо. После късно вечерта реших да им пиша мейл и да ги питам защо така, като им прикачих скрийншот..Отговориха ми просто и ясно, че не съм спазила условието да поръчам над 65лв до 21:59 ч.

Та така де, вината си е моя,  че така се юрнах, а и не че ще ме убият 4-5 лева отгоре, но въпросът е принципен, все пак си е некоректно от тяхна страна това според мен. Та поръчах все пак, но ми стана леко криво (може и да се дразня предвид, че живея близо до склада им хаха). Та смятам това да е последната ми поръчка от тях. Загубиха ме като клиент.

Желая на всички страхотни находки, дори и да са от Ремикс Laughing

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 11:05 от kittykitty88

# 493
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
Поръчах си тези от Ремикс.

# 494
  • Мнения: 6 131
И от мен едни обувки от преди малко от Мания - чисто новички Aldo, естествена кожа за 12 лв. Не е това, което исках - Челси боти, но не се удържах пак.


Чудя се дали да не им махна фльонгата на ципа отзад?

Общи условия

Активация на акаунт