Zazdraviteli za nokti

  • 2 497
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 317
Доволна съм от заздравителите на Перфект.

# 16
и аз ползвам този на римел  с диамантите , взех го за 5 лв  и много ми харесва , по-добър е от тези на пърфект .... наистина

# 17
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз ползвам този балсам за заздравяване на ноктите и съм много, много доволна!Нищо друго, което съм ползвала не е дало такъв резултат!
Горещо ви го препоръчвам!

Макси - балсам за здрави нокти
Балсам за заздравяване на нокти  МАКСИ е богат на витамин А и Е и ланолин. Оптималната формула на продукта регулира и поддържа добрата хидратация на ноктите и кожичките, като по този начин ги предпазва от нацепвания, разслоявания и лесна чупливост. Включените в състава максимални количества витамини А и Е подхранват, укрепват и предпазват ноктите. Съдържащият се формалдехид има антибактериален и антимикотичен ефект и заздравява нокътната плочка, като подобрява спойката между кератиноцитите. Омазняващото и хидратиращо действие на балсама подпомагат възстановяването и запазването на естествения баланс на ноктите и така ги поддържат здрави, гъвкави и блестящи.
Цена: 3.60 BGN

И аз си го взех по препоръка в този и друг форум на цена от 2,98 лв., но трудно го намерих. Очаквам резултати, надъхана съм!!!
Само че имам питане, може ли върху лак?!! newsm78 Въпреки, че съм почти сигурна за отговора..... не мога без лак защото все ги пипам тези разслоени нокти, непрекъснато ги чопля...

# 18
  • София
  • Мнения: 722
Аз използвам на Перфект. Те имат най-различни, според проблема. От скоро се мажа и с масло за нокти на Икаров. Сега чакам резултати  Simple Smile
katyadjin , малко се съмнявам да става за върху лак. Как ще попие в ноктите...

# 19
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Цитат
Аз ползвам този балсам за заздравяване на ноктите и съм много, много доволна!Нищо друго, което съм ползвала не е дало такъв резултат!
Горещо ви го препоръчвам!

Макси - балсам за здрави нокти
Балсам за заздравяване на нокти  МАКСИ е богат на витамин А и Е и ланолин. Оптималната формула на продукта регулира и поддържа добрата хидратация на ноктите и кожичките, като по този начин ги предпазва от нацепвания, разслоявания и лесна чупливост. Включените в състава максимални количества витамини А и Е подхранват, укрепват и предпазват ноктите. Съдържащият се формалдехид има антибактериален и антимикотичен ефект и заздравява нокътната плочка, като подобрява спойката между кератиноцитите. Омазняващото и хидратиращо действие на балсама подпомагат възстановяването и запазването на естествения баланс на ноктите и така ги поддържат здрави, гъвкави и блестящи.
Цена: 3.60 BGN

И аз ползвам този. Доволна съм + този на ПЕРКеФЕКТ с копринени нишки.

# 20
  • Мнения: 18 542
Само че имам питане, може ли върху лак?!! newsm78 Въпреки, че съм почти сигурна за отговора..... не мога без лак защото все ги пипам тези разслоени нокти, непрекъснато ги чопля...
Мне...не става върху лак - безсмислено е. Аз правя така: трия лака, мажа се с кремчето, стоя около половин час и после си мия ръцете и се лакирам.

Общи условия

Активация на акаунт