Алое Вера на Форевър - 3 тема

  • 17 600
  • 158
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 1 529
strahlivata,

Значи хората около теб да вземат малко да се образоват, че да не ти говорят глупости. Ако 80% съдържания на алое е малко, значи аз съм с права коса (с къдрава съм).

Форевър е единствената компания, която може да си позволи за основа да използва чист гел от алое в продуктите си, поради простата причина, че над 70% от алоевите плантации в света са нейни, а не да слага основно водичка.

Да си говорим честно, този спрей няма да сътвори чудеса, капейки си в ухото. Загиналите нервни слуови клетки не могат да се възстановят. Казах вече, какво да приемаш за да си поддържаш слуха и да го подхранваш, за да не става по-зле, защото това вече ти е слабо място Пази си ушите, не слушай силно музика. Спрея може само да ти предпази ушите от някакво възпаление. И НЕ - няма да ти навреди, дори и да продължиш да го използваш.

Алое Фърст има още един куп приложения - като капки за нос, спрей за гърло, за здрава коса, за подхранване на кожата. Използвай си го и му се радвай.

И последно - спри с този страх, не си помагаш. Че даже и никнейма ти е такъв.... Ние не можем да ти помогнем. Колкото повече си втълпяваш, че се срамуваш и страхуваш, толкова по-зле ще се чувстваш.  Има прекрасни слухови апаратчета, тествала съм преди години и повярвай ми, сложиш ли ги веднъж, няма да искаш да ги сваляш, защото ЩЕ ЧУВАШ.

От мен толкова по темата. Другото зависи от теб.

# 121
  • Атина
  • Мнения: 283
А спрея на алоето да го използвам ли?Спрях го защото около мен се говори,че в продуктите им има малко % алое /..........и се страхувам да не ми навреди.
Спрея може ли да помогне малко на слуха ?
Как  мислиш?
Някъде имаше статии, че зехтина помагал но адски много се срамувам да говоря с  майка ми ДАЛИ ще ми капне.
Няма нужда да търсите някой да ви капне, сложете на една клечка за уши достатъчно зехтин или от спрея, (което си изберете), накланяте си главата и просто си минавате ухото с тампончето на клечката за уши - ако има достатъчно количество ще влезе и по-навътре.

# 122
  • Мнения: 7
Здравейте!Пробиотика може ри да се дава на дете на 3.5 години, и каква доза?Детето има емоционално задържане на ходене по голяма нужда и идеята ми е да му са меки изпражненията.

# 123
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте!Пробиотика може ри да се дава на дете на 3.5 години, и каква доза?Детето има емоционално задържане на ходене по голяма нужда и идеята ми е да му са меки изпражненията.

Може да се дава на дете Форевър Актив Про-Б. През ден по една капсула. Ако добавите и малко алое с праскова, няма да сгрешите. Simple Smile

# 124
  • Мнения: 5 405
Здравейте!Пробиотика може ри да се дава на дете на 3.5 години, и каква доза?Детето има емоционално задържане на ходене по голяма нужда и идеята ми е да му са меки изпражненията.
Тогава работете с психолог (семейството, не детето)... колкото и да го тъпчете с пробиотици или други неща, то отразява проблема на родителите/семейството и лекарствата няма да го оправят.

# 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Здравейте.Мисля утре да започна да правя един Клийн.И в тази връзка да ви попитам чай може ли да се пие ?

# 126
  • Варна
  • Мнения: 1 529
maksimka,

Чая няма да попречи на програмата. Но да е без мед/захар или какъвто и да е подсладител.

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
По принцип с мед го пия , една чаша вечер ама сега ще пробвам без.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Пий го чист. Може малко лимон да сложиш. Салатите също овкусявай с лимон.

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Втори ден на клийн и имам брутално главоболие. Все едно ме реже нещо с нож. Не знам дали да не пия едно хапче.
Да попитам кафе може ли да се пие? Имам предвид чисто кафе.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Главоболието е напълно нормална реакция. Може да се обади дори някоя стара болежка. Това е свързано с чистенето на токсити от тялото. Пий повече вода, за да може организма по-бързо да ги изхвърли. Ще отмине. Кафето не е строго забранено, ако не можеш да издържиш без него, изпий едно.

Имаш ли загряващ лосион? Масажирай слепоочията с него и отзад на тила през половин час, за да облекчиш главоболието.
Ако нямаш и е непоносимо, изпий нещо, няма да се мъчиш. Simple Smile

# 131
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Вчера като цяло беше труден ден.Адско главоболие.Не издържах и пих хапче и малко след това повърнах.Ама изкарах де, дори се насилих и тренировка да направя.Кафе пих една глътка.Много държах първите два дена да са както трябва.
А да попитам,че все се чудя Форевър Терм кога се пие преди или след храна или шейковете?

# 132
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Както си е разписано в книжката. На последните страници са описани ден по ден. Първите 2 дни: сутринта след алоето, после леки упражнения и тогава е междинната закуска с фибрите.
На обяд пак се пие след алоето, пак леки упражнения и тогава се пие шейка.

От третия ден нататък: сутринта - Терм, шейк и упражнения. Само че аз лично бих пила шейка след упражненията. Не е от чак такова значение шейка дали ще е преди или след Терм.

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Аз правя тренировките вечер.Събота и неделя през деня ама през седмицата не става.От 3ти до 9ти ден яденето го правя наобед ,а втория шейк вечер.В книжката го предлагат като вариант.Само ,че се чудех когато е храна дали е преди или след.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Не правиш правилно частта с тренировките.
Идеята на този Терм е да повиши с половин градус телесната температура и да засили метаболизма. Тренировките се правят следс него, за да може с тази повишена темпертура да се изгарят повече мазнини.

Общи условия

Активация на акаунт