Imahte li akne prez bremenosta?

  • 2 255
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Не, имах мн. чиста кожа без пъпки и петна, и така до края Grinning

# 16
  • Мнения: 407
Всички пъпчици които имах изчезнаха,но сега се появиха доста трънчета,които до няколко дена след отстраняването им пак се появяват.

# 17
  • Мнения: 8 505
Намах,но всъщност никога не съм имала.Така че за мен разлика няма.

# 18
  • Мнения: 4 621
Не. Не съм имала  Naughty

# 19
  • Мнения: 1 986
  Хормоните си казват думата Thinking-на мен по време на бременността ми се изчисти лицето-не,че преди съм имала пъпки,но като цяло тена ми се подобри Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 5 079
Не съм имала, кожата и косата ми бяха перфектни... Което не може да се твърди сега, особено за косата... Sick

# 21
  • Мнения: 510
По принцип съм с проблемна кожа, но по време на бременността лицето ми се беше изчистило.
Peace

# 22
  • Мнения: 5 183
Не съм имала акне никога - нито когато бях бременна, нито през пубертета.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Не съм имала акне никога - нито когато бях бременна, нито през пубертета.

И аз така  yes Но както по време на двете бременности, кожата ми не е била никога по- свежа, чиста и направо чудесна  Grinning

# 24
  • Мнения: 742
Смея да твърдя, че имам чиста кожа /малко нескромно/, но такава си беше през цялата бременност - и сега!

# 25
  • Мнения: 949
  Хормоните си казват думата Thinking-на мен по време на бременността ми се изчисти лицето-не,че преди съм имала пъпки,но като цяло тена ми се подобри Peace
Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 390
Нямах, но сега се появи.

# 27
  • София
  • Мнения: 137
засега не Naughty

# 28
  • Мнения: 6 164
Аз съм от тези, на които се изчисти, но тъй като всичко се дължи на хормони е напълно възможно и обратното да се получи при някои - да се появят. Важното е, че ще мине. Peace

# 29
  • Мнения: 684
Аз съм от тези, на които се изчисти, но тъй като всичко се дължи на хормони е напълно възможно и обратното да се получи при някои - да се появят. Важното е, че ще мине. Peace

Дано да си права! Praynig И при мен лицето ми вече е с "постоянно присъствие" на поне 2-3 пъпки. И боляяяят! А някои не минават по 2-3 седмици... Лошава работа!

Общи условия

Активация на акаунт