Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и бъдеще /Тема 39/

  • 33 241
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 766
Епизода ми харесва този път аз видя ли драма и се наострям като молив...


# 46
  • Мнения: 697
Момичета, пишете със скоростта на светлината направо. За едни реклами време не мога да смогна да изчета 7 страници. Обожавам да съм във вашата компания! Продължавайте в същия дух HugHeartKissing Heart

Розичке, благодаря за новата темичка. Нека ни е все така вълнуващо и приятно тук.
Севгито, благодаря ти за превода.

Това май ще ми е любимата серия до тук. Страхотна игра от двамата. Но Керем ми е любимец вече

Последна редакция: ср, 23 сеп 2020, 23:47 от blue`

# 47
  • Мнения: 1 130
Благодаря за новата тема! Да я изпълним с все така вълнуващи коментари и емоции.
Засега епизода е топ!

# 48
  • Мнения: 10 125
Голяма мъка с нашичкия, направо и на мен ми стана криво...
Аз си чакам този момент

# 49
  • Мнения: 5 670
Ма верно любовта на мъжа минавала през стомаха. Една чорба от ръцете на Еда и Серкан вече не се страхува да признае, че е лудо влюбен. 🤣Разбиха ми моминските мечти за романтика 🤣🤣🤣
Памир го харесвам, ама ми е старичък като за Еда. Сигурно ще е някой от професорите в Италианско.
Има една страхотна песен в дует с невероятен клип, но ще го търся и ще го пусна утре.

# 50
  • Мнения: 1 338
Той - Еда , останала си ук
Тя - да, ти така поиска, не си ли споняш
той - така ли, не си спомням
той заради лекарствата нищо не си спомня, ще си пусне душ и ще закусват заедно
---
Енгин казва, че Серкан не е робот, а човек.
---
Енгин разбра че Джерен всъщност е богата и не е стажантка, а собственичка.
Не видях Еда какво е написала на Серкан.

# 51
  • Мнения: 8 766





Ах Серкан болката от миналото я сравни с Еда толкова му е скъпа вече....

# 52
  • София
  • Мнения: 5 740
Севги, страхотна си бе, жена! Благодаря ти за превода от все сърце!!!

Леле, страхотна игра и на двамата. Повярвах им. Все едно всяко чувство идва от сърцето им. Прекрасни, млади и талантливи. Евала! Серкан сгази лука накрая. Стори ми се, че каза нещо от сорта, че нищо не помни. И сега Еда ще си тръгне.

# 53
  • Мнения: 1 338
Еда говори с Айдан. Казва че иска да се сбогува с нея. Каза, че отива в Италия.
Айдан е уникална тук - на превода ще се развълнувате много. Казва, че Еда е направила много за тях.
... но накрая пак стана старата Айдан, като каза че всеки трябва да си е според чергата, и каза да задържи пръстена за да не напомня на Серкан за нея
---
Джерен не иска всички да си мислят че е получила нещата наготово, защото е дъщеря на заможен човек

# 54
  • София
  • Мнения: 5 740
Еда говори с Айдан. Казва че иска да се сбогува с нея. Каза, че отива в Италия.
Айдан е уникална тук - на превода ще се развълнувате много. Казва, че Еда е направила много за тях.
Но не й ли каза да говори със Селин или нещо такова? Как на Еда й хрумна да ходи да се обяснява на Селината? После ще кажеш, като стигнем дотам. Hug

Ах, в другия ромком двете майки бяха срещу връзката на ГГ, тук май лелята и майката ще пречат. Малко ме разочароват с това сценаристите, ако се окажа права и не сменят плочата, като разберат, че наистина се обичат де...

# 55
  • Мнения: 1 338
ЕЕеее, класически и гадно като сценарий. Фирмата на Алптекин е виновна за стената, която е паднала върху родителите на Еда. Но Алптекин не иска Серкан някога да разбере за нещастния случай.
--
Серкан разговаря с майка си. Майка му пак го насочва към Селин.
Но сега каза че тази вечер ще лети за Италия.

# 56
  • Мнения: 10 125
Еда говори с Айдан. Казва че иска да се сбогува с нея. Каза, че отива в Италия.
Айдан е уникална тук - на превода ще се развълнувате много. Казва, че Еда е направила много за тях.
... но накрая пак стана старата Айдан, като каза че всеки трябва да си е според чергата, и каза да задържи пръстена за да не напомня на Серкан за нея
---
Джерен не иска всички да си мислят че е получила нещата наготово, защото е дъщеря на заможен човек

Севги, супер си Flowers Hibiscus , ако не беше ти щях да гледам само картинки

# 57
  • Мнения: 11 965

Има една страхотна песен в дует с невероятен клип, но ще го търся и ще го пусна утре.

https://www.youtube.com/watch?list=LLt90kHCxw-0ELu-YvC8OlEA&v=qqYcnNIArTU

Този ли с Хюлия Авшар

# 58
  • София
  • Мнения: 5 740
ЕЕеее, класически и гадно като сценарий. Фирмата на Алптекин е виновна за стената, която е паднала върху родителите на Еда
Уф! Един щастлив ден няма да имат тези двамата. Драма след драма. Broken Heart

Тъкмо ще се съберат и ще избухне бомбата със смъртта на родителите й...

Севги, а разбра ли Алптекин, че това е семейството на Еда или?

# 59
  • Мнения: 1 338
Не, Алптекин не знае, че това е нейното семейство, Но години наред му тежи този инцидент След това е взел мерки.
Еда иска за последно да направи нещо.
---
Айдан - какво ти има Алптекин
Алп - как е Серкан, добре ли е
да -да, той е добре Кажи какво ти теж
АЛп - досега винаги се обинявах и ми тежи. обяснява за инцидента, 2-ма човека са починали. И той е скрил връзката с Холдинга. Цял живот е съжалявал. Млад бил, нахъсан бил. Но няма оправдание, което би го оправдало

Общи условия

Активация на акаунт