Последният печели

  • 153 148
  • 2 185
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 144
В момента Орлин Горанов направи страхотен гаф като заяви, че Едуард е баща на Елизабет втора. Верният отговор е Джордж. Предаването е на запис, да го бяха коригирали при монтаж..

# 106
  • Мнения: 9 682
И аз това щях да напиша. Реално каза, че благодарение на отказа на Едуард от престола Елизабет става кралица - т.е. видно е, че е лапсус това, че е дъщеря на Едуард, ама все пак... Да внимават повече.

Иначе този Ники не им дава никакъв шанс. Отговаря на втората секунда, аз не мога въпроса да прочета ...

# 107
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ха! И аз, като спомена Джордж, казах - на Елизабет баща ѝ, и после Орлин като каза, че Едуард е бащата, чак се сепнах, че съм сгрешила.

Пламен "дръпна" малко, да видим дали ще може да детронира Николай.

Ееее... успя! Много добре изигра трети кръг и затрудни Николай с избора на теми.

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 19:55 от DamaPika

# 108
  • Мнения: 9 682
Еее случи се немислимото Simple Smile

# 109
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Чак пък немислимо... ти направо го обожестви Николай Grinning

# 110
  • Мнения: 144
Много интелигентно и приятно присъствие от страна на Пламен. Радвам се, че спечели.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 265
Не знам дали само на мен чисто визуално Пламен ми прилича малко на Ники. И той е страшно интелигентен и готин, малко ми е криво за Николай, защото наистина се чувстваше в свои води. Знаем, че 7 му е любимото число и не вярвам току така да се е объркал. Може и да е от предаванията, които се снимат едно след друго, може и да е намерил достоен противник и знам ли... но факт е, че Пламен има много знания, има бързина и има подобна на неговата тактика.

# 112
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Накрая знаеше, че му трябват 3-4 верни отговора и от бързане да му стигне минутата, и вероятно от повишения адреналин, започна да греши или да не се сеща за верния отговор.

Сега вече наистина да очакваме от Пламен да покаже, че не е победил случайно.

# 113
  • Мнения: 1 469
Ее, как се спойлнах от тука. Гледам на запис и си развалих кефа. Браво на Пламен да видим той каква серия ще направи.

# 114
  • Мнения: 9 682
Чак пък немислимо... ти направо го обожестви Николай Grinning

Ами вече се бях настроила да го гледам няколко месеца Grinning

# 115
  • Мнения: 8 873
Не очаквах да видя Орлин Горанов водещ на такова предаване, но поне ми харесва, че има дикция и говори изразително, качества, които малко телевизионери имат. Съзнавам колко му е трудно да чете такива непонятни му неща.  На фигура го докарва, но в лицето е стар вече за телевизия и за водещ. Трябвало е да се сети по-рано да поработи като  водещ.
Предаването е по лиценз, аз съм гледала в чужбина, но въпросите в голяма част са за българи. Няма лошо да се припомни бг културата, изкуство, история. Наистина трябва да има и въпроси, насочени към младото поколение. И днес има и артисти,  и певци, и филми -хубави, лоши - такива са, може да се пита за тях.

# 116
  • Мнения: 474
Какво печели последния?За никакви награди не става дума.А преди да тръгне предаването в рекламата, Орлин споменава-Тук може да удвоите парите си.А пари досега не са раздавалЕ. Явно единствената печалба е,че ги дават по телевизията Simple Smile

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 26 421
Пари нЕма....поне книги да им дават

# 118
  • Мнения: 11 550
Или някакъв плакет.

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 26 421
Чак пък плакет...за какво?!
Книги е най-разумно за такова нискобюджетно предаване.

Много ме дразни това прибързано натискане на бутон без да е зададен въпросът...

Общи условия

Активация на акаунт