Последният печели

  • 153 090
  • 2 185
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 483
Орлин Горанов е страхотен според мен. Визия, излъчване, енергия! Аз лично го харесвам много в това му амплоа.
Награда има, просто не обявяват каква е. Браво на Библиотекаря за страхотната игра, но ми беше поомръзнал Simple Smile Предаването ми е изключително интересно и го следя с удоволствие.

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Каква е наградата и защо да е толкова потайно награждаването?
Според мен нищо не получават.

# 122
  • Мнения: 2 780
Изплаща се хонорар за всеки епизод в който участникът участва. Т

# 123
  • Мнения: 11 547
Хонорар добре, но ние се опитваме да разберем какво "печели последният" ?

# 124
  • Мнения: 7 848
Хонорар добре, но ние се опитваме да разберем какво "печели последният" ?
Последният продължава в следващ епизод.
Като Николай.
Докато не ми втръсна.
Щом снимат по цял ден, и за снимки, предполагам им плащат за снимачен ден.

# 125
  • Мнения: 2 780
Не епизод плащат, не на снимачен ден.

# 126
  • Мнения: 3 589
Аз така и не успях да се запиша за публика в сайта на бнт. Дори и за участник няма форма вече. Или вече са спрели да снимат?

# 127
  • Люлин
  • Мнения: 378
Според мене, последният печели потупване по рамото,  усмивка и звезден миг в телевизията. Също печели и уважение от публиката и зрителите. Ако имаше някаква материална или парична награда, досега биха я поместили с доста голям шрифт.

# 128
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Явно не е достатъчно голяма и стимулираща за да я обавяват гръмко, а и явно не е им е това водещото т.е печалбата в предването. Интересно ще е някой участвал да каже отвътре как стоят нещата и наистина какво получват само за участие и за победа накрая.

# 129
  • Мнения: 2 780
Няма награда. Има хонорар за всеки епизод в който участваш.

# 130
  • Мнения: 474
и какъв е той? голямия хонорар?Орлинчо явно го гушка

# 131
  • Мнения: 1 483
Стимулът за победителя, освен удовлетворението, е че ще получи хонорар за всяко следващо участие. Хонорар получават и отпадналите, така че не са съвсем капо. Според мен си струва, не всичко е пари.

# 132
  • Люлин
  • Мнения: 378
За мен все още е много съмнително, че минаха доста предавания, а все още не са обявили каква награда се получава. Да не би да чакат някой да спечели 100 пъти и тогава да му дадат 100 лева награда, шега разбира се. А пък и участвалите си имат приятели и все някой щеше да даде някаква информация. Много голяма тайна....

# 133
  • Sofia
  • Мнения: 26 383
Хонорар получава Орлин и платената публика.
Участниците за чест и слава са там.

# 134
  • Мнения: 2 780
Поне трима участници ви казват, че няма награда а само хонорар и пак не вярвате.

Общи условия

Активация на акаунт