Сполучливи имитации на маркови парфюми - 35

  • 69 514
  • 754
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 382
Либре на Гиза също е 😍😍😍 но то няма нещо тяхно, което да не е ок. Два дни подред бях с Манифесто, чийто оригинал не познавам и този го взех насляпо лятото. Ами разкошен е. Има чисто свежо начало със зеленина, но и някак като балсам го усещам. Белите цветя не са силни, но много добре се преплитат и омекотяват базата от дървесни нотки. Има лека опушена аура сякаш, много стилен и чудесен зимен аромат без излишна сладост. Балансиран и прекрасен дори за офиса. Две колежки също го харесаха много и едната заяви, 'имаш толкова оригинални и скъпи парфюми, но с Гиза те усещам отдалеч и ухае толкова хубаво, отчетливо'.

Аз също съм с Манифесто тези дни, само че от Заг. Много е хубав наистина, и траен.

# 751
  • Мнения: 2 442
Днес в Eclat.de отново има -40% намаление на всичко.
Знаем знаем,даже отнесохме три бройки Animal See No EvilGrinning
Cartier - Baiser Volé
Eau des Merveilles Bleue – Hermès
Neroli Portofino – Tom Ford
Нещо явно ме гони носталгия по лятото Grinning само свежаци поръчах.На Хермес парфюма го помирисах наскоро на летището и не можах да го забравя.Много ми напомни на L´eau par Kenzo  от преди 20 години. Супер чe го намерих при Eclat

# 752
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Днес в Eclat.de отново има -40% намаление на всичко.
Тюх, да му се не види, ние пък точно днес акустирахме в Бг 😖

# 753
  • Мнения: 1 851
Днес в Eclat.de отново има -40% намаление на всичко.
Знаем знаем,даже отнесохме три бройки Animal See No EvilGrinning
Cartier - Baiser Volé
Eau des Merveilles Bleue – Hermès
Neroli Portofino – Tom Ford
Нещо явно ме гони носталгия по лятото Grinning само свежаци поръчах.На Хермес парфюма го помирисах наскоро на летището и не можах да го забравя.Много ми напомни на L´eau par Kenzo  от преди 20 години. Супер чe го намерих при Eclat


А Нероли Портофино харесва ли ти?
На мен ми мирише на одеколонТройной- култовия руски източник на натрапчив аромат, неотменна част от градския фолклор на руските алкохолици

# 754

Общи условия

Активация на акаунт