Сполучливи имитации на маркови парфюми - 35

  • 69 736
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 013
cega ако намериш имитации на тези три,бих ти предложила да ги пробваш..
Chergui на Serge Lutens

Chergui на Serge Lutens  го имат Парфен. Много добре е направен и много траен! Лично изпробван Bowtie
Това е един от вечно любимите ми аромати.Колкото добре ми стои на мен ,толкова добре стои и на ММ Yellow Heart

# 706
  • Мнения: 6 006
Интересно ми е как ли се е получил Бакарата на Заг. Дали е по-добър на Мартинез, който според мен е много успешна имитация.

# 707
  • Мнения: 4 054
Дали момчето от Базар ще ги зареди?
Бих си поръчала мостри от тях и от няколко други веднага.

# 708
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Аз днес случайно минах покрай Заг в Пловдив на ул. Иван Вазов и трите ги имаше, даже жената каза че ги имали над месец. 🙄🙄
Аз взех Mу way и Good Girl Supreme и според мен са страхотни, вече над 6 часа ги усещам на ръцете, което за мен е много, най-много около 4 часа задържам нещо на кожа.
Харесват ми и двата, Арманито го имам и в оригинал, скоро ще ги сравнявам обстойно.
Good Girl Supreme ме спечели страшно много, хубав и наситен аромат при мен

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Иво от Базар дали е заредил тези новите? Преди около 2 седмици поръчвах от него и ми прати актуален списък, там ги нямаше. Този Angel Nova ми е много любопитен и в оригинал, и в имитация. Много ме гъделичка този парфюм.
Този магазин на Иван Вазов работи ли в събота?  Трябва да го пробвам. Нямам никакво време през седмицата и в събота до обяд.

# 710
  • Мнения: 4 054
И мен също ме гъделичка Angel Nova. Направо го искам още утре при мен Simple Smile
Другите нови също искам да пробвам ❤️

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 203
Иво не е заредил още новите. Най рано в петък ги чака или другата седмица.

# 712
  • Мнения: 1 877
Иво от Базар дали е заредил тези новите? Преди около 2 седмици поръчвах от него и ми прати актуален списък, там ги нямаше. Този Angel Nova ми е много любопитен и в оригинал, и в имитация. Много ме гъделичка този парфюм.
Този магазин на Иван Вазов работи ли в събота?  Трябва да го пробвам. Нямам никакво време през седмицата и в събота до обяд.

Какъв е този магазин на Иван Вазов?

Относно хубав мъжки дето се питаше в темата-513 на Рефан е имитация на Lui Vuiton и е много хубав.
208 и 222 на ЗАГ също са много хубави.

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Няма кой да чака. Поръчах го от сайта на Заг.
Магазин имат на Иван Вазов 72, и в Кючук Париж На Георги Кондолов, и някъде до Слънчеви лъчи също има. Не съм ходила в никой от тях.

# 714
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Иво от Базар дали е заредил тези новите? Преди около 2 седмици поръчвах от него и ми прати актуален списък, там ги нямаше. Този Angel Nova ми е много любопитен и в оригинал, и в имитация. Много ме гъделичка този парфюм.
Този магазин на Иван Вазов работи ли в събота?  Трябва да го пробвам. Нямам никакво време през седмицата и в събота до обяд.

Какъв е този магазин на Иван Вазов?

Относно хубав мъжки дето се питаше в темата-513 на Рефан е имитация на Lui Vuiton и е много хубав.
208 и 222 на ЗАГ също са много хубави.

Versace_Dreamer,   магазин на zagzodiak.

Unforgiven*, преди пандемията работеше, попитайте на мобилния.
Скрит текст:
Адрес:
ул. „Иван Вазов“ 72,
4000 Пловдив
Мобилен: 0879 424 303; 0898 505 200
Работно време:
пон.- пет. 10:00 - 19:00; съб. 10:30 - 17:00

# 715
  • Мнения: 1 877
Момичета, как може да се оправи механизма на парфюм дето не иска да пръска?
Явно е блокирал.
Пишеше наскоро в някоя от парфюмните теми, че се бъркало с игла на инжекция или нещо подобно за да се раздвижи отвътре, но нямам спомен точно каква е технологията.
Хубава и ароматна вечер от мен.


п.п.Мерси за отговора, но Плооовдив ми е далечко от Сф,хаха.Ще проверя утре в Сф магазин как са новите парфюми на Заг.

# 716
  • Мнения: 2 013
Няма кой да чака. Поръчах го от сайта на Заг.
Кой поръча?
 Интересува ме Mу way как са го направили Заг. Взех на дъщеря ми версията на Мартинез.......разкошен е,но не ми е трайна како аз обичам.Трае-4-5 часа,не цял ден.Аромата е плодово-касисов.Много вкусен и сочен.
Angel Nova ми е от същия сорт,но с малини и личи Simple Smile И двата са плодови,но аз обожавам касис -сладко-кисел с леко сапунено излъчване. Ако на Заг Арманите е по-трайно ще взема за щарката и от него,да се радва.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Angel Nova поръчах. Той ти носи същия вайб като My way, така ли? Може би няма да ми хареса 😄 Всъщност аз също познавам My way само на Мартинез. Други имитации не искам да тествам. Много сладък ми идва.
П.с. в Alien Flora futura усещам газирана малина, но страшно ми хареса. И колежката ми се влюби в него. Както се влюбва във всичко, което си купувам 🤨🤨🤨🤨 и след това поръчва същото.

# 718
  • Мнения: 2 013
Angel Nova поръчах. Той ти носи същия вайб като My way, така ли? Може би няма да ми хареса 😄 Всъщност аз също познавам My way само на Мартинез. Други имитации не искам да тествам. Много сладък ми идва.
..
Даа, само дето на мен Нова ми е по-сладък Laughing

# 719
  • BG-DE
  • Мнения: 5 089
Днес си получих от Нотино Armaf Signature True спряган за копие на La Nuit Tresor 😊 Ами, за моят нос, приликата е много бегла, дотолкова доколкото и двата са плътни ванилени аромати но Армафа е с доминираща нотка на ягоди с карамел и почти не търпи развитие, но сам по себе си е много хубав парфюм със завидна трайност 😊

Общи условия

Активация на акаунт