Сполучливи имитации на маркови парфюми - 35

  • 69 958
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 485
Много близък до Коко Мадмоазел е Садънли на Лидл.

# 691
  • София
  • Мнения: 38 918
Има намаление в сайта на Мартинез..по 10 или 15 лв.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 40 932
Коя имитация на Идол си заслужава?

# 693
  • Варна
  • Мнения: 7 731
Ако за Герленския иде реч тая на Рефан е и по-трайна и по-близка до оригинала от Мартинез за мен. Не съм тествала други.

# 694
  • Мнения: 1 519
Дами здравейте,

Искам да взема Chanel n5 за подарък на леля ми, моля ви да ми кажете коя имитация е най-близка до оригинала и е най-дълготрайна.

Благодаря ви предварително!

# 695
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте, имате ли мнение за парфюмите на Just Jack и Kelsey Berwin от Нотино, гледам ги, че са по-бюджетни, досега не съм ги заглеждала?

# 696
  • Мнения: 86
Скрит текст:
Здравейте, имате ли мнение за парфюмите на Just Jack и Kelsey Berwin от Нотино, гледам ги, че са по-бюджетни, досега не съм ги заглеждала?
Поръчах си наскоро на Just Jack имитацията  на Creed Aventus дамски. Оригинал не познавам, но е много готин аромат, може би е по-подходящ за лятото. Трайност - доволно:sunglasses:, като се напръскам в 9 го усещам отчетливо по кожа и дрехи до 17-18 часа.
Ей този https://www.notino.bg/jeanne-en-provence/jeanne-en-provence-iris … -za-zheni-100-ml/ също е от Нотино. Детето се пръска с него. Значи от към трайност е чук!

# 697
  • Мнения: 22
Здравейте!

Много моля, за съвет, дискусия, анализ и дълбок поглед.
 
Харесвам силни,тежки,наситени, аромати.
Минах през Черната Орхидея,Табако Ванилия,Курос на Ив Сен Лоран.,Черен Афган на Насомато,Джентълмен на Живанши. и др.
От толкова парфюми,още не мога да намеря Любим аромат.Стигнах дотам,че ги смесвам,за да угодя на вкуса си.
Ако ви кажа че искам основата да е шафран,тютюн,едва доловима ванилия,Мирисът на бензин от Черния Афган и класата  от Джентълмен на Живанши.
Ако някой ми каже кой е Оригиналът на Шафран и Роза на Рефан,ще бъда адски благодарен.Не откривам Оригинала.
Друго което искам да наблегна.
Как бихте класифицирали Нашите Наливни Фирми:
Сансиро
Парфен
Заг Зодиак
Гардени
Рефан.

Благодаря на всички за отговорите Wink
П.С.По книгите които чете човек и парфюмите, можеш да разбереш много за един човек  DartWink

# 698
  • Мнения: 2 846
ЗАГ пускат 5 нови аромати,4 дамски и 1 мъжки.

# 699
  • Мнения: 36 112
Поръчах си наскоро на Just Jack имитацията  на Creed Aventus дамски. Оригинал не познавам, но е много готин аромат, може би е по-подходящ за лятото. Трайност - доволно:sunglasses:, като се напръскам в 9 го усещам отчетливо по кожа и дрехи до 17-18 часа.

да, оригиналът е такъв

не харесвах особено нарът на джени глоу - не му е бил сезонът до сега и на мен вероятно не ми е бил моментът
от три дни съм го извадила и е абсолютен разкош! смолисто-игличков, ако си сложа червен шал и големи сребърни обици, ще се чувствам като елха в гората, украсена с няколко играчки за коледа

# 700
  • BG-DE
  • Мнения: 5 113
След като GLS три дни ми скъсаха нервите днес най-накрая си получих Good girl на Дивайн и май повече няма да експериментирам с тях. Първоначално ароматът е доволно близък но след около два часа остатъчния аромат е почти същия като Либрето им. Пръснах от Момичето на едната ръка, а на другата Либре и в момента са почти еднакви 😖 Ако знаех, че другата седмица ще ходим до Бг нямаше и да се занимавам с тях и ужасната им доставка😌

# 701
  • Мнения: 545
Van Cleef вече има ли имитация?

# 702
  • Мнения: 148
Кои са новите аромати на ЗАГ?

# 703
  • Мнения: 2 452
cega ако намериш имитации на тези три,бих ти предложила да ги пробваш.И трите са класа
Amouage Lyric Man
Chergui на Serge Lutens
Tobacco Oud на Tom Ford
Разгледай парфюмите на Cartier,като ми замирише мъж на Cartie,припадам Grinning За зимата има уникални аромати на марката
Няма нищо лошо в това да смесваш парфюми,аз също го правя.Моят Addict на Dior,тръшва всичко живо около мен,та понякога го смесвам с други парфюми,за да не е толкова хард
Ааа и последното изречение от поста ти е точно в десятката Sunglasses

Van Cleef вече има ли имитация?
Eclat имат два мисля,First и Rose Velours,може и други да има вече,но не съм се заглеждала

# 704
  • Мнения: 2 846
Новите аромати на Заг са, 543-Baccarat Rouge
544 - My Way
545-Thiery Mugler Angel Nova
546-Carolina Herrera Good Girl Supreme
265-Opulent Shaik 77- мъжки.

Общи условия

Активация на акаунт