🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 4

  • 27 256
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
Нищо не разбираме ние.
Само на сцена черният костюм не е удачен.
Не може да се освети.
😂
Ама, то... с каква цел костюмите трябва да се осветяват? Ако беше добре осветена какво щеше да е по-различно на пеенето ѝ? 🤔

# 661
  • Мнения: 7 849
Ми тъй де, на нищо.
Прибрала се снощи рано изгонена и мъжа ѝ и е казал:
"Аз нали ти казах да не участваш в това шоу? Пошло шоу.
Казах ти!"
Цяла нощ не е спала и е мислила как се е прецакала.
И на сутринта решава, че ще му го върне на Маги тъпкано.
Оплюва му шоуто.
А той се събужда и си го премества в другия крачол.

# 662
  • Мнения: 22 867
Не знам колко е интелигентна въпросната певица, ама в интервюто не го показва, яка звездомания я тресе. Да, пее, няма да я оплювам в нейния стил, но чак пък толкова невиждано нещо.......Че и в нета на някакви нейни снимки попадам, на едни с орлов нос, на други изпилен, предишни лелински, сегашни по-младежки. Не би трябвало да е изненадана, шоуто е известно, не върви за първи път.
Билян@, за Маги си права, а Есил май не печели плюсове засега.

# 663
  • Мнения: 544
Здравейте,
Едва сега ви наваксах, понеже в събота не мога да гледам и наваксвам в неделя, а пък пишете страшно много и се събират 10-15 страници за прочитане.
Втрещих се, че Ангелът и Булката бяха на елиминации, но пък се радвам, че новото гадже на Азис Баба Яга продължава напред. Сякаш от вчера не виждам толкова Динката в този образ, а Турбото. Който и да е, е адски забавен образ и стискам палци да продължава напред повече предавания.
За Булката съм много объркана - ту ми прилича на моменти на Невена Цонева, ту вчера определено чувах Християна Лоизу, а може и да е някой мега изненадващ, ще видим.
Плашилото би могло да е Лорда, той напоследък доста пее, и то достатъчно прилично, че да може да е в тази маска.
Златният днес беше коренно различен - много ми звуча като Ненчо, въпреки че ми е ясно, че няма да сложат един и същи участник в два сезона. Поне стана ясно, че не е Петко Димитров, макар че на него ми приличаше още от първия лайв.
Свещата пя нещо свежо този път, но пак си ми звучеше като Стефан Илчев.
Относно Ангела - Есил беше изключително лесна за разпознаване, от пръв тон казах, че е тя. А сега, след като отпадна по-рано отколкото е очаквала, поплю малко продукцията, ама те не са й виновни. Няма да забравя и нескритото разочарование на Поли, като отпадна първа като Очите и репликата й "Много сте зле" към панела, която мина малко между капките и не й беше обърнато внимание. Поли открай време не знае как да губи, затова и рева след една критика на Маги в "Капките". А и няма как да искаш хората от панела да не кажат, че човекът зад маската не е професионален певец, при положение, че ти променяш гласа си до неузнаваемост и пееш като прегракнал глиган, само и само да не те познаят от самото начало. Та така и с циркаджийството на Есил - тя пък явно също не е напипала правилната стратегия, за да остава максимално дълго в надпреварата.
За мен това, което направи Михаела Маринова миналата година беше абсолютен пример какво точно трябва да направиш, за да излезеш победител в такъв формат - да пееш безкомпромисно, но почти тотално различно от теб самия, за да затрудниш максимално жури и публика.
Относно въпроса кога са събирали маските предишния сезон - този сезон маските са с 2 по-малко от миналия. От епизода в събота останаха 5-ма участника и няма как да се вместят в три-часово шоу, та предполагам, че по-другата седмица ще съберат всички останали маски.

# 664
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Едва ли са стигнали мозъчните гънки на Исмигюл, за да се усети, че наричайки формата "Маскираният циркаджия", лично засяга продуцента заради връзката му с цирковото изкуство. Но едва ли е стигнала в "разсъжденията" си дотам.

Днес се представя в цялата си "прелест".

Все си мисля, че ще има някакъв отговор на това интервю. Ще видим дали съм права.


Относно въпроса кога са събирали маските предишния сезон - този сезон маските са с 2 по-малко от миналия. От епизода в събота останаха 5-ма участника и няма как да се вместят в три-часово шоу, та предполагам, че по-другата седмица ще съберат всички останали маски.

Не. В края на епизода в събота казаха, че следващия път ще видим Бебето, Книгата, Мозъкът, Палячи, Хищницата и Макаронът.

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 18:04 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 665
  • Мнения: 544


Относно въпроса кога са събирали маските предишния сезон - този сезон маските са с 2 по-малко от миналия. От епизода в събота останаха 5-ма участника и няма как да се вместят в три-часово шоу, та предполагам, че по-другата седмица ще съберат всички останали маски.

Не. В края на епизода в събота казаха, че следващия път ще видим Бебето, Книгата, Мозъкът, Палячи, Хищницата и Макаронът.
Да де, затова казвам, че събирането на останалите участници ще е по-другата седмица. Няма как от 5 участника с един двубой и един трибой да запълнят три часа, или ще трябва да показват клипове и на останалите отпаднали участници, макар че мисля, че за Есил едва ли ще има такъв.
А относно клипа на Поли - предполагам, че беше сега, защото Очите бяха в този поток участници. Сега в събота сигурно ще дадат клип за Борето Солтарийски.

# 666
  • Мнения: 1 923
Ама, то... с каква цел костюмите трябва да се осветяват? Ако беше добре осветена какво щеше да е по-различно на пеенето ѝ? 🤔

Явно е очаквала, че ще я представят по начина, по кокто ѝ се иска - най-пеещата, секси, недостижима, абе перфектна. Разбирам това да беше първи сезон на предаването, но вече мина един, видяла е за какво става въпрос. Нито е конкурс за надпяване, нито е за костюми. А и в крайна сметка миналата година спечели Гарванът, нищо че черното не се осветява хубаво. 😃

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 18:29 от Lilly_85

# 667
  • Мнения: 27 981
Направила ги.е на нищо Есилката с това изказване . За някой неща е права вероятно,не сме там вътре в кухнята за да знаем .

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 18:44 от femmi2

# 668
  • Мнения: 1 923
Възможно е, но всички тези неща най-вероятно са си в договора. Хем го е подписала и си е взела парите, хем сега го оплюва. Не е редно. И аз не съм съгласна с много неща в моята работа и смятам, че могат да бъдат направени по по-добър начин, но в крайна сметка има случаи, в които не е мое решението. Аз съм длъжна да се съобразя и не ходя да оплювам работодателите си пред цяла България.  

Не знам, много гадна ситуация. Още повече, че в такива договори обикновено има някаква клауза за медийно поведение и предполагам солени глоби за уронване на престижа. Както и да е, де. Тя си е взела решението, сега ще видим дали от предаването ще отговорят нещо.

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 18:52 от Lilly_85

# 669
  • Мнения: 27 981
Най много да върне парите ко е нарушила нещо в договора. Но на Есил не и дреме или е била доста афектирана .

# 670
  • Мнения: X
Предполагам, че им се плаща на парче до разпознаване и напускане, а не цял хонорар за участие. Може би е очаквала такъв + кола (това ли беше наградата?), затова такова люто разочарование и така насолено шоуто. Те си вярват много фалкаджиите, че всенародната любов и многочислена фенска маса, ще къса потници заради тях, и финалът им е в кърпа вързан. Да, ама не!

# 671
  • Мнения: 1 923
Няма от какво да е афектирана. Никой никъде не е казал, че не може да пее или че не я харесва, защото костюмът ѝ не е правилно осветен. Отпадна, защото беше разпозната и вече нямаше мистерия. Дори можеше да го приеме като комплимент - че прекалено много хора ѝ познават гласа.

# 672
  • Мнения: 27 981
Тя каза че се радва, че са я познали хората. Азис се прави на дръж ми шапката . Владо Пенев си нема хабер коя е нейните колеги да.

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 20:05 от femmi2

# 673
  • Мнения: 155
Сега слушам и аз интервюто на Есил...Не съм сигурно колко е вярно, това което казва за черното и бялото облекло, защото с бялото щеше да е снежна топка под тия прожектори. Слушала съм от хора по разни предавания в Щатите, че даже им забраняват да се обличат в бяло, защото не стояло добре пред камери.

# 674
  • Мнения: X
Е, много странно си изразява радостта щом се радва така. Чух я какво каза... Оплете се в противоречия и безсмислици, накрая се превърнаха в махленски хули думите ѝ.
За нищо друго да не се хване човек, само това, че нарече шоуто "маскираният циркаджия", е повече от достатъчно и да се обиди Маги, че и да ѝ предяви иск!

Всъщност, цвета, който те показва зле на камера, е зелено.
Ето тук какво стои добре и какво не на камера
https://m.24chasa.bg/ojivlenie/article/5841506
Та, Есил професионалистката, не е права за бялото и черното в този случай!

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 19:13 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт