Фермата сезон 6 Тема 4 /28.09-04.10/

  • 47 912
  • 1 544
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 200
Някой знае ли кои предприятия Дана е носила на гърба си? Simple Smile

# 76
  • Мнения: 540
А ма моля Ви се, тя има ръководен опит... Няколко предприятия е носила на гърба си... Нееее, не е истина как си вярва. Иначе Милена била фукла...

# 77
  • Мнения: 2 658
Калоян не спря да цитира Филип Кутев от ден едно...

# 78
  • София
  • Мнения: 3 951
Аз не виждам проблем в това.

# 79
  • Мнения: 4 075
Имам чувството, че Калоян е на 65 години, не на 25

# 80
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
... а такива между Калоян и Жанета се заформяха...
Ама той Калоян не се ли занася с Антония,или аз нещо не съм разбрала...?
Точно така. Нали там очертаха някакъв триъгълник Антония - Калоян - Дана, но нещо се разсъхна, май...
Жанета по-скоро на Петър се умилкваше.

Тази седмица се очертава интересна - винаги ми е харесвало, когато ги учат на занаяти. А и наистина са красиви с носиите.

Хехехе... женските хормони много силни, бе! Joy Joy Joy

# 81
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Калоян в какви отношения е с Милена?
Явно - в подходящи, за да я направи ратай. После - и първи дуелист, надявам се. Joy

Занаятите, разбира се, са много по-интересни от строителните дейности. Но не е ли рано за занаяти, като още няма къде да спят?
А с тези носии ми се струва много неудобно да работиш.

Калоян и Антония са си лика-прилика -  двамата почти еднакво тъпи ми изглеждат.

Последна редакция: пн, 28 сеп 2020, 22:44 от Ензим

# 82
  • Мнения: 6 176
Имам чувството, че Калоян е на 65 години, не на 25
То и гласа му като на много възрастен мъж - отврат

# 83
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Все по- малко ми е интересен този сезон.
Май за първи път в този сезон им карат млякото с гюмове... Опорочиха цялата идея на формата.

Последна редакция: вт, 29 сеп 2020, 14:59 от Тарталета

# 84
  • Мнения: 12 004
Тарталета, съгласна с теб. Опорочиха идеята, слаб каст,  от там насетне е тъпо и скучно. То и на мен да ми докарват млякото, първа фермерка ще стана.

# 85
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
За пръв път е и е голяма изненада. До сега дори задачите първо бяха свързани с обора и чак тогава им даваха да правят спално и кухня. И наравно със строителната работа трябваше да се обслужват животните.
Тази седмица не им дадоха сами да си избират задачите, имат и поставени. Фермера не е изненада, както и на Милена тирадата. За каква групичка говори Милена и тя не знае. Само половин мозъка евентуално може да обработи, всички останали играят за себе си. Само на Милена един човек може да й се вижда група

# 86
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ензим, "покиртително" е всъщност "покъртително" през телефона. 😄

За мандрата- при този каст е по-добре, че няма животни за доене, та те с кучетата едва се справят.

# 87
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Който плаща, той поръчва музиката. От "Лактима" така са решили - ще им карат мляко в гюмове, няма са доят овцете като в предишни сезони. Чичото им обясни и подчерта, че най-важна е безопасността. Демек - да не вземат да се изпонатровят ли, не знам... Гледам, че явно е станало традиция да имат хладилник, от трети сезон май го въведоха.

# 88
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
В 3ти сезон хладилника май не беше даденост, а си го спечелиха

# 89
  • София
  • Мнения: 4 429


фермата 2020 сезон 6
Епизод 20

Общи условия

Активация на акаунт