💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 5 /28.09. - 04.10.2020/

  • 51 522
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 357
Нямаше ли някакво стори, споделено в темата, където един от участниците отговоря, че след като са взели Мая с линейка, повече никой не я видял и нямат идея какво се е случило? Имам подобен спомен , но ми се струва много нелепо, ако е истина.  Нормално е от екипа да дадат информация все пак.

# 16
  • Мнения: 2 757
Смайли, благодаря за темата! Flowers Rose

Гласувах за Джералдин и Мая.

# 17
  • Мнения: 1 925
Благодаря за новата тема Hug
Гласувах за Мая и Ваня, въпреки, че не знам Мая вече дали е в играта, а Ваня последно време не ме кефи с нейните стратегии, но пък е добър играч.
Аз също мисля, че промото е подвеждащо и уибауите няма да са на реката. Катя може и да се опита да саботира играта, но ще се измъкнат на косъм Grinning Чакам с нетърпение.

# 18
  • Мнения: 5 681
Аз пък очаквам, че ще има неочаквана победа от Рибарите. А Ловците ми се иска да ги видя край реката - там най-добре си показват рогцата всички.

Гласувах за Екатерина, Сюзан и Мая. Ако последната не е в игра бих я заменила или с Ваня, или с Ивана.

# 19
  • Мнения: 215
Гласувах за Джералдин.

# 20
  • Мнения: 1 290
Да видим Катя ще саботира ли играта тази вечер.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
За никоя дама не ми е на 100 % гласа, но .... все пак гласувах за Ваня ( силна е, макар че все гледа да изпъкне, да се натисне на някого) и за Джералдин ( може би е най-откровенна за сега).

# 22
  • Мнения: 4 562
Мерси за новата тема, 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 Flowers Tulip

Какво интересно класиране за момента - Ваня и Екатерина делят второто място Trollface

Как искам ловците да отидат на реката и цяла седмица да гледаме как, ако рибарите са във фермата, Екатерина краде яйца, кокошки и изобщо всичко, което може, за сестра си или, ако са в резиденцията, как Йоанна налапва нечия чужда четка за зъби.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 886
На мен ми е интересно как така Мая, която не присъства в играта е с толкова гласове?
То така се гласува и в държавата, за невидимия...

# 24
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема.
Гласувах за Ваня и сестрите.

# 25
  • Мнения: 777
Аз гласувах по една от племе - Джералдин, Ваня, Станимира.

Съвсем забравих, че Мая все още е в предаването.

# 26
  • Мнения: 4 562
А аз предпочитам да не си казвам за кого гласувах, защото след предишната заради Николай ме е срам Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 7 886
И аз няма да споделя за кого гласувах, обаче на финала да не се окаже,че Мая е новият Добрин...
С тази подкрепа Simple Smile))))

# 28
  • Мнения: 1 419
Аз мисля, че след днешната битка, ще си останат който където е сега. Катя затова ще е и казала връщаме се удома- за фермата. Жътварите с отпадането на Димитър и след седмица на реката не мисля че ще се справят дори за второ място. Ловците пък имайки предвид хъса на Тодор, ще искат на всяка цена да са първи за да подтиснат психически другите две племена.
Джералдин мен ми харесва, имайки предвид как младите си прекарват времето, спорта и новите преживявания са един от най-добрите начини. Любо също все повече ми харесва. Ваня все повече Не ми харесва.
А Рибарите...Не харесвам Катя, но още повече Не харесвам Христа и Николай, затова искрено се надявам Чудомир, Александър и Катя по някакъв начин да изхвърлят Николай и Христа, щот едвам ги гледам.

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Мерси за темата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт