💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 5 /28.09. - 04.10.2020/

  • 51 524
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 080
Още не можем да се отървем от Христа, ужас. Ще остане само кокали, силикон и степкани плитки.

# 541
  • Мнения: 1 020
Бях изненадана, че номинират Ивайло след като станимира и Христа са огромен провал за състезанието и отбора си. А Ивайло остана последен на играта с цветовете, всички отпаднаха преди него.
Ваня яко копираше от Катя. Може да объркаш кой след кой цвят е, но да сложиш цвят, който изобщо не са показвали и то двама играчи един со друг... Катя беше убедена, че е правилния цвят(грешна асоциация), докато Ваня нямаше идея, просто е видяла какво слага Катя.

# 542
  • Мнения: X
Спойлер!!!

Скрит текст:
Във ФБ спекулират, че следващите двама отпаднали са Ивайло и Симона

# 543
# 544
  • Мнения: 9 700

Много добро попадение, умрях от смях.

# 545
  • София
  • Мнения: 5 755
Ужасни са всички в това племе, но умирам от смях вече  Joy Интересно ми е обаче, ако други падаха толкова много може би също биха си проявили тъмните страни. Не мисля, че са гледали един от друг. Тошко ме изненада приятно, за другите беше някак очаквано.
разсъждения за елиминациите ->
Скрит текст:
Ивайло след първоначалните тъпотии не се държи така безумно и не знам защо продължават да го номинират. Женска игра ги чака обаче и нищо чудно да загуби. Дори да се "върне мумията", не мисля че ще има повод да си вирне носа, а вероятно ще го направи. Сигурно ли е, че той си тръгва?

# 546
  • София
  • Мнения: 4 429


Сезон 2   Епизод 19 (30.09.2020)

Линка може да се пусне във VLC player




и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
    трябва  да се инсталира разширението
 Native HLS Playback
 

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 01 окт 2020, 00:03 от Mari_Mar

# 547
  • Мнения: 1 481
А и Йоанна реално прави лоша услуга на сестра си с изказванията си. Все съжалява как не била наблизо, та Катя да препише от нея. Ама Катя си се доказа като играч, че и сама се справя достатъчно добре. Аз много бих се обидила ако сестра ми така ме подценява.
И аз това казах на моя мъж. Ако сестра ми си позволи да говори и да ме третира по този начин, моментално ще изяде един десен прав! Много досадно това Йоанче, Аман! И някой да я успокои, че това не са Игрите на глада, отпадналите на ги убиват. Като е толкова жертвоготовна, да прекъсне  в Йейл и да ходи да продава лук на женския пазар, че да не засенчва кака.

# 548
  • Мнения: 3 495
От анонса за утре ми се стори, че Тошко си е пийнал. Simple Smile Доста блеснал беше погледът му. Днешната игра ми беше скучна, предпочитам по-динамични игри. Все повече харесвам Катя, но сестринската драма е безкрайно глупава.

# 549
  • Мнения: 116
самочувствието е нещо много хубаво и полезно в живота до като има покритие. След това става смешно и жалко. От рибарите всички имат прекалено много самочувствие, но покритие почти никакво. Николай и Христа са жалка картинка. По-голям глупак от Ники не съм виждал никъде. Пълна липса на връзка с реалността има това момче

# 550
  • Мнения: 1 882
Умрях от смях Joy Joy Joy Моля те, сподели дали Христа го е репостнала това.

# 551
  • Мнения: 166
Пилота е изкарал 20 дни, което прави 4 снимачни седмици. Вероятно нарочно е паднал.

# 552
  • София
  • Мнения: 6 140
Добре де, колко пъти трябва да ви помолят,  за да разберете, че не всички искаме да знаем предварително?! Има функция скрит текст все пак.

# 553
  • Sofia
  • Мнения: 3 772
Пълна липса на връзка с реалността има това момче
Напротив, има връзка с реалността, ама само с НикоУаевата УеаУност. 🤣😂🤣

# 554
  • Мнения: 452
Еххх, и това не беше беше тяхната игра! Grinning

Имате ли спомен, че в промото на предаването за Сезон1, Алекс Сърчаджиева сподели, че екстремните сцени с нея са снимани с каскадьорка. Не успях да открия клипчето, но дали Ваня не е била таз мома?

Общи условия

Активация на акаунт