Wall and Wallpapers

  • 12 996
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 085
Уф, тия релефни тапети много хубави бееее  bouquet!Ама като си помисля как ще се събира прах ooooh!

# 91
  • Мнения: 6 039
почти всички тапети, които са от последните 3 години са толкова релефни. Разнообразието е толкова голямо, че направо е невъзможно да се обхванат.

, прост тапет, както се казва. В нашия офис имаме подобен, утре ще го снимам. Даже не е на цялата стена. Ще ви го покажа.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 11:20 от Malenna

# 92
  • Мнения: 6 039
Ето още една идея за черна стена, ако имате някоя свобовна от мебели стена или част от нея, може да се боядиса в черно и да се използва на воля от децата за рисуване:

# 93
  • Мнения: 4 202
Ето още една идея за черна стена, ако имате някоя свобовна от мебели стена или част от нея, може да се боядиса в черно и да се използва на воля от децата за рисуване:



И по-горе бях питала, но останах без отговор, та да питам отново за стените, които се оставят на тухлички? Като тухлите не са тапети, а са истински, в смисъл как се запечатва, за да не пуска прах и мръсотия.
Какво обяснение дадох само  Embarassed

# 94
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Има разни импрегнатори, безцветни с матов ефект, може би с тях се мажат. На онази снимка, която аз пуснах са минали отново фугите с някакъв разтвор, а също и дупчиците по тухлите, но идея си нямам как са ги изчистили после. Виждам , че ТУК се обсъждат подобни неща, може би ще ти отговорят.
В същия форум, ето ТУК има пуснати снимки на стени, боядисани с фосфорициращи бои, ефекта е страхотен!

Последна редакция: пн, 11 сеп 2006, 14:13 от ljuboznatelna

# 95
# 96
  • Мнения: 195



Аз си харесах този тапет,но дюшемето ни е тъмно и незнам дали ще изглежда добре.

# 97
  • Мнения: 6 039
да, ще изглежда, стига да не е тъмно към червенеещо

# 98
  • Мнения: 5 877
Malenna, бои за черна дъска какви има на Бг пазара? аз съм харесала една "Бенетон", добра ли е?

# 99
  • Мнения: 6 039
много е скъпа, аз тогава ползвах на Маrshal или Arkikor май, трябва да питам мъжа ми

# 100
# 101
  • Мнения: 1 393
Ето още една идея за черна стена, ако имате някоя свобовна от мебели стена или част от нея, може да се боядиса в черно и да се използва на воля от децата за рисуване:


Ей, това е много готина идея, мерси!
Ще гледам да я запомня.  Wink

# 102
  • Мнения: 7 430

Това да не е в офиса вИ newsm78

Маленна, ще те взема да проектираш моята къща един ден Hug

# 103
  • Мнения: 5 476
Страхотни идеи!  Hug
Браво за темата!  Peace

# 104
  • Мнения: 3 576
Добре де, къде продават такива готини тапети, като тия които сте показали?

Аз единствено се сещам за Genesis, от които си взех бамбуковия, обаче там са много скъпи.
Да дадеш 300лв за бамбук - как да е, траен е поне, но и хартиените са на тази цена #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт