Пазаруване от турски сайтове

  • 12 376
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте, интересува ме има ли турски сайтове, които извършват доставка до България? Конкретно мебели ме интересуват.

# 1
  • Мнения: 1 271
И мен ме интересува, записвам се за темета. Също ме интересуват и дрехи и дали има такива магазини с турски стоки, в София или близо до Благоевград .

# 2
  • Мнения: 770
Сайт не мога да препоръчам. Но ако ви е от полза, на входа на Студентски град (срещу Фантастико, на самия светофар) има един мебелен магазин с изброени лога на мн брандове, от които разпознавам само логото на Cilek... Може би като идея с тяхно съдействие да реализирате поръчка..ако ви е опция

# 3
  • Мнения: 194
Специално за мебели може би ще получите повече съдействие и фийдбек в следните групи На пазар в Одрин, На пазар в Турция, На пазар в Чорлу и прочие.
Има доста инфо за м-ни, сайтове и т.н, които предлагат доставка (че дори и монтаж) на мебели. А може и да попитате конкретно за това, което ви интересува.
Успех

# 4
  • Мнения: 1 842
Специално за мебели може би ще получите повече съдействие и фийдбек в следните групи На пазар в Одрин, На пазар в Турция, На пазар в Чорлу и прочие.
Има доста инфо за м-ни, сайтове и т.н, които предлагат доставка (че дори и монтаж) на мебели. А може и да попитате конкретно за това, което ви интересува.
Успех
Благодаря и аз, а тук в сайта няма ли такива теми?

Общи условия

Активация на акаунт