смяна на адаптирано мляко

  • 3 999
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
а после с какво мляко го храни като навършихте 6м с какво замени Фризовом

Аз съм го хранила с Фризовом от началото на 4м до началото на 10м. Тогава отказа да го пие. Пробвах Фризо 2, но и него не искаше и понеже още повръщаше и не исках да си правя ескперименти с други АМ минах на кисело мляко, което също бързо му омръзна /след около месец/.
Ако не беше отказал Фризовома щях да си му го давам поне до годинка. Той тогава спря напълно и да повръща.

След годинката пробвах доста АМ, но така и не пропи нито едно от тях, но всичките ги ядеше с лъжица.

# 16
  • Мнения: 273
просто каквото и да правя от Фризолака се олива цялата от направени 135 и се дави и остават 50гр, друг път пък си ги изяжда остават 30гр.
а понякога изяжда 60гр и ги повръща
Фризовом си гиизяжда добре за сега 120гр

# 17
  • София
  • Мнения: 676
mqizdova, първият път замених от раз Фризолак с НАН. После НАН с Milumil  постепенно, защото беше по-голям и знам, че тогава е по-чувствително стомахчето.

# 18
  • Мнения: 27 524
Започни да даваш направо Аптамила.

 Peace

# 19
  • Мнения: 27 524
mqizdova, първият път замених от раз Фризолак с НАН. После НАН с Milumil  постепенно, защото беше по-голям и знам, че тогава е по-чувствително стомахчето.

Не са ли по-малки с по-чувствителни стомахчета?  Thinking

# 20
  • Мнения: 590
Благодря на всички за отговорите , сега имам друг проблем.Вече 9 дни се храним и аптамил,  но мисла че бебка не го харесва.Връща по малко, на струйки но по -3 пъти и е неспокойна след хранене, дали не й понася новото мляко?

# 21
  • Мнения: 590
и проблема със запичането не се промени особено, ака по 1 път дневно, не е ли малко, като се има в предвид по колко пъти яде дневно?

# 22
  • Мнения: 353
Здравей според мен проблема съз запичането ще се оправи като започнете със сокчетата.Ние бяхме на Омнео заради запека,но той не ни помогна,след като започнах да й давам сокове след съвет с педиатърката се оправи ,а за смяната ние минахме от Омнео към Нутрилон постепенно,защото на госпожицата не й харесваше вкуса на Омнеото,ако се запечете прекалено(не ака два-три дена) можеш да даваш Дуфалак по 5 мл. на ден,но пак се консултирай с педиатъра,Преслава пи Дуфалак близо месец.Според мен обаче да ака по един път на ден си е напълно нормално

Общи условия

Активация на акаунт