Питайте ме! Тренирам. Въпроси с бърза обратна връзка

  • 51 223
  • 899
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 981
Здравейте!Аз от дете имам проблеми с различни органи и системи,подлагана съм и на няколко операции,въртя се в омагьосан кръг и през определен период посещавам болници,лекари.Тревожа се за децата си,искам да съм здрава,за да си ги отгледам.Мисля ,че отново имам проблем.Ще се справя ли и този път?Не искам да им се отразява мое евентуално отсъствие (престой в болница). Какво трябва да променя,за да водя горе долу нормален живот? Благодаря!

Последна редакция: пн, 10 май 2021, 17:39 от papa6ka

# 556
  • Мнения: 452
Здравейте!
Ще успея ли да си намеря работа до края на 2021 г.? Благодаря Ви предварително!

# 557
  • Мнения: 12 473
Здравейте!Аз от дете имам проблеми с различни органи и системи,подлагана съм и на няколко операции,въртя се в омагьосан кръг и през определен период посещавам болници,лекари.Тревожа се за децата си,искам да съм здрава,за да си ги отгледам.Мисля ,че отново имам проблем.Ще се справя ли и този път?Не искам да им се отразява мое евентуално отсъствие (престой в болница). Какво трябва да променя,за да водя горе долу нормален живот? Благодаря!
Здравейте, Вие буквално си “отглеждате” болестта.
Така само ще се влошават нещата, а те далеч не непоправими.
Променете мисленето си - спрете да се страхувате и се радвайте на децата и живота си. Проблемите ще отшумят след време.

Здравейте искам да попитам дали всичко с бременността ми ще е наред до края? Благодаря

Да, всичко ще е на ред, само в края на 8-я месец ще има напрежение. Но всичко ще се оправи.

# 558
  • Мнения: 58
Искам да попитам след колко време мога да се подобря от тази депресия. Благодаря

# 559
  • Мнения: 12 473
Искам да попитам след колко време мога да се подобря от тази депресия. Благодаря
Трябва Вие да поставите началото. Да вземете решение да излезете от нея. Така до 2 месеца ще се оправите.

# 560
  • Мнения: X
Кога най-после ще имам връзка? От години съм сама.

# 561
  • Мнения: 1 715
Време ли е да потърся репродуктивен специалист във връзка с резултатите от последните ми изследвания или да оставим нещата за известно време да с надежда за естествено забременяване? Ако е време да преминем към репродуктивна консултация към  България или Турция да се насочим?

# 562
  • Мнения: 12 473
Време ли е да потърся репродуктивен специалист във връзка с резултатите от последните ми изследвания или да оставим нещата за известно време да с надежда за естествено забременяване? Ако е време да преминем към репродуктивна консултация към  България или Турция да се насочим?

Не, оставете нещата.. ще се случи по естествен път.
Само се успокойте и се отпуснете.

# 563
  • Мнения: 250
Имам въпрос, подобен на предходния. Дали е нужно да се обърна към лекар за забременяването ми или ще се получи естествено? В момента пия билки, ще ми помогнат ли? Дали има здравословна причина, тъй като вече минава доста време в опити?
Много благодаря!

# 564
  • Мнения: 12 473
Имам въпрос, подобен на предходния. Дали е нужно да се обърна към лекар за забременяването ми или ще се получи естествено? В момента пия билки, ще ми помогнат ли? Дали има здравословна причина, тъй като вече минава доста време в опити?
Много благодаря!
Всичко е на ред при Вас, нямате здравословни пречки за естествено зачеване.

# 565
  • Мнения: 5 774
Ще намеря ли нова и по-добра работа до края на годината?

# 566
  • Мнения: X
Запознах се мъж Б преди  два месеца и го харесах.Той дали ще ме потърси отново ?

# 567
  • Мнения: 5 774
Запознах се мъж Б преди  два месеца и го харесах.Той дали ще ме потърси отново ?
Не, ако ви потърси то ще е само за служебни въпроси.

# 568
  • Мнения: X
Здравейте, @T.Valcheva .
Бихте ли отговорили и на мен Кристиян дали ще ме потърси? Ще се оправят ли отношенията ни?

# 569
  • Мнения: X
Запознах се мъж Б преди  два месеца и го харесах.Той дали ще ме потърси отново ?
Не, ако ви потърси то ще е само за служебни въпроси.
А защо ? Не ме ли хареса или е обвързан?

Общи условия

Активация на акаунт