Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (103) - октомври 2020

  • 139 876
  • 3 060
  •   1
Отговори
# 3 030
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Честито на рожденичката! Жива и здрава бъди!

Загора за играта къде има? Търсих на няколко места, но няма. Идеи?

# 3 031
  • Мнения: 3 137
Някой може ли да ми обясни как се получават ваучерите от Прингълс? Чрез ваучер като тези от лятото на кока кола с промоцията от стъклените бутилки за преживяване и трябва да си избереш каквото искаш, или гифт карта като тези на милка?

# 3 032
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Някой може ли да ми обясни как се получават ваучерите от Прингълс? Чрез ваучер като тези от лятото на кока кола с промоцията от стъклените бутилки за преживяване и трябва да си избереш каквото искаш, или гифт карта като тези на милка?

На мейла, който печели, идва код

# 3 033
  • Мнения: 3 137
Някой може ли да ми обясни как се получават ваучерите от Прингълс? Чрез ваучер като тези от лятото на кока кола с промоцията от стъклените бутилки за преживяване и трябва да си избереш каквото искаш, или гифт карта като тези на милка?

На мейла, който печели, идва код
Благодаря!

# 3 034
  • Мнения: 227
Излязло е последното теглене в Евридей

# 3 035
  • Сф
  • Мнения: 10 657
Честито на рожденичката! Жива и здрава бъди!

Загора за играта къде има? Търсих на няколко места, но няма. Идеи?
Аз взимам от квартално магазинче.И в Била видях вчера, обаче май на 1,80 с бутилка и хич не ме устройва!Около 1,30 я взимам, но сега ще наблегна на Хайникена във ФФ.За цените горе долу казвам, че мм се бута в бирите и одобрява цените Simple Smile.Е ми като пие по 3 , 4 на ден, гледа човека цената...хаха

# 3 036
  • Мнения: 70
Кой куриер носеше наградите от Помбер?

# 3 037
  • Мнения: 1 611
Зева имаха ли игра? Или свърши?

# 3 038
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Кой куриер носеше наградите от Помбер?

Тип топ

# 3 039
  • Мнения: 225
Игра с награда почивка за двама и ваучери за настаняване с намаление:

https://www.facebook.com/hotelmarkovo/photos/a.145568499458635/636504343698379

# 3 040
  • Мнения: 861
За Тофифи звънят ли ако си спечелил

# 3 041
  • Мнения: 3 137
За Тофифи звънят ли ако си спечелил
Да звънят! Ако случайно не ви звъннат до 10 дни след теглене трябва вие да ги потърсите и да дадете данни за доставка.

# 3 042
  • Мнения: 861
За Тофифи звънят ли ако си спечелил
Да звънят! Ако случайно не ви звъннат до 10 дни след теглене трябва вие да ги потърсите и да дадете данни за доставка.
Мисълта ми беше как се разбира дали са ме изтеглили , трябва да следя в сайта им някъде ли?

# 3 043
  • София
  • Мнения: 2 004
Тофифи публикуват печелившите и освен това се обаждат. Аз първо се видях в списъка, после след ден-два ми звъннаха.

Случайно да има активна игра на 3 в 1? Аз не пия такова, но баба ми нещо се присети. Да не взема да купя за 3,99 лв, а то да има игра спокупка над 4, че ще се ядосвам.

# 3 044
  • Мнения: 36 447
Нямат игра, но другата седмица Нескафе 3 в 1 е с 40% отстъпка в Кауфланд. Винаги купувам повечко, когато имат такава промоция (също и Якобс, но тях като че ли ги намалят по-рядко).

Общи условия

Активация на акаунт