Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 54 626
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 069
Ей, пак ме разплака това дете. Как може в градината да яде всичко, да иска допълнително. А това, което давам аз да не яде?? Обиколих града да му купя пюре за обяд. Дадох 3 лв, и той го плюеше. Всяка вечер лъже, че му се ака, когато е време за вечеря. Еми, писна ми! Няма да готвя отделно за него. Яде един скапан салам от Лидл, в който има повече тоалетна хартия , отколкото каквото и да е, сигурно... Как можах да не го науча да яде нормална храна???? Готвих, измислях какви ли не яденета като го захранвах. Ядеше. Сега - не! Майка ми ликува. Връща ми се тъпкано , че съм била злояда. Ама той не е злояд. Прави ми номера само на мен.
Заболя ме главата от яд.

# 16
  • France
  • Мнения: 12 247
Пийк, приемай ги по лежерно нещата. Малчо кара бебешки пубертет и тества лимитите. Още година и ще мине. Hug

Май навлизам в депресия

# 17
  • Мнения: 18 268
Пийк, хвърляй салама и останалите боклуци и му предлагай само, каквото има с най-много 1 допълнителна опция и плодове между храненията. Прави ти номера, защото минават. Плюс това, не вярвай на всичко, което ти кажат в градината. Я яде, я бил Пешко, дето си искал допълнително.

# 18
  • Мнения: 35 069
Заявих, че от тук нататък спирам да се занимавам с изхранването му. Вечер баща му да се занимава. Ако ще, гладен да стои! Не може само пица и макарони.

# 19
  • София
  • Мнения: 9 416
Пийк, не му се връзвай. Моята щерка също е злояда. Вкъщи готвенето не го поглежда. В градината ядеше супа, макар и не винаги. В училище пък яде не само супа, а и свинско с ориз, което не съм си и мечтала да стане дори в най-смелите ми мечти. Радвам се, не се обиждам. Явно там е по-различно, по-интересно заради децата. Вкъщи се готви всеки ден. Предлагаме й, понякога опитва, но обикновено -не. Готвим и двете с майка ми, но не иска. Не е до вкуса на храната според мен, а с деца й е по-интересно.
Преди две седмици я водих на пица с друго дете. Тя кетчуп не обича. Но другото дете си сложи кетчуп на пицата и моето също поиска. Няколко пъти аз съм си слагала кетчуп, тя не иска. Видя детето и прояде кетчуп (само пример давам, предпочитам баш кетчуп да не беше, ама ... ).

# 20
  • Мнения: 3 025
Благодаря за новата тема.
И моето дете е злоядо. Има няколко неща, които може всеки ден да яде, а други няма и да ги опита дори.
Днес има супа топчета.От нея обира само топчетата.
Днес не я пуснах на ясла. Сутринта започна с рев, че ще ходи там и я оставих в къщи.

# 21
  • Мнения: 68 356
Не можело само пица и салам ли...
Я ела да видиш моя....само картофи, хот дог и сладолед и пуканки яде...
Ни е умрял, ни нищо....квото такова...

# 22
  • Мнения: 9 817
... Май навлизам в депресия
Фил, внимавай ... тези мисли са опасни. Чакаш дете и ще ти трябват сили. Имаш ли с кой да разговаряш? Ако искаш пиши лс.

# 23
  • Мнения: 4 888
Оф,аз още искам от кюфтетатат на леля Донка,онези школските,с многото хляб вътре.🙄Много ми бяха вкусни.
Аз не съм ходила на ясла и градина,а познайте що.щото много съм плачкала като ми дават да ям.Проклетия.
Фил,прегръдка! Няма да се даваш,я потърси края на въжето и се издърпай.

Последна редакция: чт, 01 окт 2020, 15:32 от krotik

# 24
  • Мнения: 14 001
Днес в службата си пуснахме духалка. Толкова е студено, че чак не ми се вярва, че ще стане 30 градуса. И ми е петък. Ще поизменя лафа, но за мен се отнася това: Ако четвърти ден не ви се работи, то значи е четвъртък.

Фил, не й се давай на депресията. И аз имам някакви такива състояния, но засега успявам сама да се издърпам за косата.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 635
Пийк,не се ядосвай.
Моята вкъщи се скъсва да яде,в градината нищо не искала.
Ще мине и това.

# 26
  • Мнения: 14 715
Дребната и тя със сопол. Ама доволно изкара този път де. Сигурно над месец и половина откара здрава.
Смачкано ми е много. Имах ужасен ден. Идва ми да се гръмна,или поне да си метна въжето. 😱☠
Кофти ми започва месеца,да видим до къде ще го докарам.
Някой да ми пръжне един картоф,цаца,бира...вино,водка,уиски. Имам спешна нужда!

# 27
  • Мнения: 4 888
Иди,отиваме да ядем цаца! Така съм скапана,че ще заспя над тигана.С по една бира може и да живнем.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
И на мен ми е мн.уморено...Disappointed Relieved даже нямам сили на танци да ида. И корем ме преболява, та ше е МЦ да иде.
Турих новите цайси аз Nerd  сега сичко виждам в телефона Stuck Out Tongue Winking Eye

# 29
  • София
  • Мнения: 18 635
Ено,що така смачкано ма?
Мен тази дето ме обучава ми обяснява за да система дето и тя не може да работи с нея,иначе тийм лидер.Шъ умръ ,па се наврех.

Общи условия

Активация на акаунт