Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 69 240
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 367
Добро утро! Смуча кафето, спи ми се, едвам се измъкнах от завивките. Утре поне почивам, ще се гушкаме с малкото. Сега е на вълна песни, научил ги от яслата. Постоянно иска да пеем Зайченцето бяло, пришка ми излезе. В колата на път за яслата искам да се возя и да си почивам и да мълча, той само вика отзад "Мама пее, мама пее". Зайченцетооо бИяяялооо- намразих я 😆 Първо се молим да говорят, после искаме да мълчат 😁
Честито племенниче на Сирос, да расте здрав и спокоен, а на майката бързо възстановяване и спокойствие.
Като чуя за новородено, всички питат как е бебето, аз винаги питам как е майката. Съчувствие, брат.
Айде лек ви ден 🍀

# 421
  • Мнения: 15 013
Сирос, сигурно е страхотно да бъдеш леля, аз никога няма да разбера какво е. Честито! Heart

Хубав ден, петък. Ама валиии, не е спряло  цяла нощ. Сега го мисля, ще ѝ станат ли миналогодишните зимни обувки на малката. Тръгне ли с маратонки, ще подгизне.

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 46 968
Добро дъждовно утро!


Много гадно време, ужас...Диря сутринта на сина яке, облича, ма то му е възкъсо чак кръста отвън Laughing  Та ся се смея, ама то не е за смях...ще трябва ново.

Аз имам само една племенница, на 25 е вече...не сме в един град и се виждаме по-рядко, ама...живот.

Да почерпя, че днес мама има РД Simple Smile щях да правя нещо подобно да я изненадам, ама на ММ му се налага да бачка уикенда и ще пътуваме чак другия...
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 09 окт 2020, 12:17 от mystic woman

# 423
  • Мнения: 35 649
Добро ви утро!
Цифричке, и моето пее. Ама той пее за знамето -" знамето ни е трицветно" Wink онзи ден го учи на пръстчетата .
Цяла нощ валя. Бих се излежавала ако нямах да пазарувам и готвя.. така не ми се излиза никъде , особено с колата.

# 424
  • France
  • Мнения: 17 338
Много лошо спах и сега съм гроги Tired Face

# 425
  • Мнения: 12 523
Фил, и аз като теб 😏 Сега съм горе-долу бодра, ама пък денят тръгна малко криво ...
Нека пеят децата, толкова пък е хубаво това 😊

Мистик, наистина ли можеш да правиш такива торти? 😲 Голяма майсторица си тогава. Да взема да си поръчам за РД-то. Гледам проблем с пратките до далечни съфорумки няма 😉

# 426
  • Мнения: 16 122
И моето обича да пее. 😁 Зайченцето бяло,зеленчуците,ало мамо,мила моя мамо,ало ало слънчице... Доста вече знае. На мен ми е сладко да я слушам. 😍🥰
И днес вали непрестанно.
Канени сме на Рибарица за уикенда,ама с това време нещо се съмнявам да изкараме добре.
Хубав и спокоен петък! 🤗🌺

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 46 968
Елиф, ам ни знам...мислех да се пробвам Relaxed Всъщност ми се отдават сладкиши и тем подобни...редовно ги храня в офиса Simple Smile Та мисля няма да е толкоз сложно.

# 428
  • Мнения: X
Сирос, честито! Здраво да е бебо и жива и здрава да е майка му, бързо да се възстанови!
Нимоа смогна да ви дочета, сега наваксвам с кафе и цигара. Наслаждавам се,че усещам как до довечера ще ми трябва алиби и лопата за недовършения.
Днес остарявам, уж трябва и да помъдрявам ама хич ме нема в това направление.
Да са почерпитИ за мое здраве,
Скрит текст:
.

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 46 968
Ау, жива и здрава да си! Само розови мисли в главата Wink тия лопати ги остави...

# 430
  • Мнения: 12 523
Бабълс, ЧРД! Да си жива, здрава, щастлива и задоволена 😁 Довършвай недовършения, ама гледай да не е до край 😉 трябват, бе, не ни се вярва, ама с тях зле, без тях по-зле.

# 431
  • Мнения: 16 122
Буб,честита да си! 🤗🎉🎂🌺 Здраве,късмет,щастие и мноого любов!
И майката на Мистик май празнува! Жива и здрава! 🤗

# 432
  • София
  • Мнения: 20 576
Жива и здрава бъди!

# 433
  • Countryside
  • Мнения: 12 420
Морген на всички в този мрачен есенен ден, поне е петък!

По ред на номерата:
Сирос, честит племенник, жив и здрав да е и много да те радва. Поздрави и положителни мисли на майката! Да купиш хубав подарък на бебето Wink

Бабълс, честита да си! Жива и здрава и мъжа ти да те слуша! Хубави хора са везните Simple Smile

# 434
  • Мнения: 21 344
Сирос, честита ти лелинска радост!

Bubbles, да си жива и здрава! Много щастливи моменти и спокойствие ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт