Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през октомври

  • 69 240
  • 2 301
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 024
Bubbles,да си жива и здрава и мъжа ти днес да те изненада приятно, за да не го изненадаш с лопатата ти. Весел празник!

# 436
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 067
Наспах се и светът е друг, нищо, че вън е мрачно и вали.
Сирос, честит ти племенник!
Bubbles, здрава и обичана! Честит рожден ден!

# 437
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Балонче, честит рожден ден! От здраве да не се отървеш Flowers HibiscusTada

# 438
  • Мнения: 15 516
Бабълс, честита да си! Жива и здрава и мъжа ти да те слуша! Хубави хора са везните Simple Smile

Телците са най-хубави, ама карай. Joy Joy
Сирос, честит недовършен племенник. Joy Joy Да е живо, здраво, усмихнато и с късмет!
Бабълс, ЧРД! Champagne Birthday Flowers Hibiscus Да те слушат и обичат, и да не те ядосват!
И на Мистик на майката много здраве и спокойствие!
Вече съм добре, нищо не ме боли и по случай този повод се натъпках с баничка и боза. Така се радвам, че е петък, чи ми иде отсега да запраша към вкъщи.

# 439
  • Мнения: X
Да са живи и здрави рождениците!

# 440
  • Пловдив
  • Мнения: 46 968
Оооох...и аз така искам да си ида у дОма, че Head Band Хем си мислих да си пусна почивен ден, ама...др.седмица ще е.
Благодаря за пожеланията Sparkling Heart

# 441
  • Мнения: 2 367
Нямам против да пее детето, ама да смени малко репертоара 😁

# 442
  • Мнения: 35 649
Ще смени, другата седмица друга ще е песента. Скоро ще почне с коледните. Моя март месец за баба Марта само пееше Wink

# 443
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 9 035
Честит бебок на леля Сирос, ( тайничко и аз се надявам да стана леля, но засега тц Simple Smile ), и ЧеРеДе на Bubbles`!
 Дребния тази сутрин беше особено кисел, уж на градина само играят, но в края на седмицата е уморен и той.
Събирам идеи за разходка в събота или неделя, около София? Миналата неделя бяхме на Боянския водопад, много е приятно.

# 444
  • France
  • Мнения: 17 338
ЧРД и от мен на Бабълс. Да те слушкат повече домашните Flowers HibiscusChampagneBirthday От здраве и пари да не се отървеш.

# 445
  • Мнения: 17 986
Балонче, честит празник! Здраве, усмивки и мъж ти да е по - тих! Flowers Hibiscus
Мистик, честита да е и майка ти!

Още веднъж благодаря на всички за поздравите! Two Hearts Нали си имам две сестри, ще лелинствам до откат Grinning

Дара888, как баничка и боза? Засрами се! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 446
  • Countryside
  • Мнения: 12 420

Телците са най-хубави, ама карай. Joy Joy

Ееее, че то това е ясно като бял ден! Нямаше нужда да го казваш Joy Joy Joy
Аааа, Даре, каква баничка и боза? Като че ли не ти подхождат на зодията!

# 447
  • Мнения: 15 516
Баш на зодията ми подхожда. И не само баничка с боза, а дори туршия с торта. Joy
Колегите все ми четат за зодията, че само за ядене сме мислили и ме бъзикат. Joy

# 448
  • Мнения: 1 190
Балонче, от здраве да не се отървеш! Heart
Пауър офф съм... Емоушънъл екзостед... Мнооого Лонг дей е днешния....
Отдавна не съм се чувствала така и то РЕзко ми падна акумулаторя...

# 449
  • Мнения: X
Потвърждавам за телетата. Току що Говендър Мой ми прати снимка, на която той е седнал на пода пред фурната, гушнал котето и двамата гледат с трепетно ожидание мръФФФката, която се пече.

Общи условия

Активация на акаунт