Лидл 144 - Октомврийски новости

  • 139 383
  • 3 596
  •   1
Отговори
# 2 085
  • Мнения: 10 162
Дамските превръзки, които коментирахте, памучни ли са или копринени?
Тюркоазените приличат малко на памучни (малко по-тънко ми се струва покритието отгоре), но не са съвсем- ако например се сравнява с Либрес. Но за тази цена стават.
Благодаря за споделеното за триенето на бележки, скоро са го обновили, става и без ново логване (правих такова по-отдавна вече).

Последна редакция: сб, 17 окт 2020, 23:20 от fenyx

# 2 086
  • Мнения: 1 511
Някой беше писал назад, че не е открил айраните - при нас са им сменили мястото, сложили са ги съвсем в началото след плодовете и зеленчуците. Не са нито при киселото мляко, нито при заквасената сметана (където бяха по едно време, нито пък до яйцата (и там бяха известно време).
Аз още в понеделник тествах приложението с две поредни покупки в рамките на минута разстояние - нямаше никакъв проблем, единствено при втората покупка не получих скреч карта.
А днес активирах купон докато ми маркираха продуктите и веднага го отчете.

# 2 087
  • София
  • Мнения: 6 010
Днес ми обясниха, че имаме право само на 1 скреч карта на ден, без значение от броя на касовите бележки за деня.

# 2 088
  • Мнения: 1 666
Дамските превръзки, които коментирахте, памучни ли са или копринени?
Сините са копринени, а аз не обичам такива , искам памучни.
Зелените също са копринени и аз не харесвам такива, страшно повече спарват. Нощните обаче, тъмно сините, са памучни и са много хубави.

# 2 089
  • София
  • Мнения: 14 684
Днес ми обясниха, че имаме право само на 1 скреч карта на ден, без значение от броя на касовите бележки за деня.
Да бе, днес имам три покупки в Лидл и на трите имам скречкарта. Е, с обща феноменална печалба - айрян на половин цена. 😂

# 2 090
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Днес ми обясниха, че имаме право само на 1 скреч карта на ден, без значение от броя на касовите бележки за деня.

Това абсолютно НЕ е вярно!

# 2 091
  • София
  • Мнения: 5 547
Днес ми обясниха, че имаме право само на 1 скреч карта на ден, без значение от броя на касовите бележки за деня.
Няма такова нещо.
Даже 2 пъти ми се падна от скреча вафла за 1 ст ,и си я взех и двата пъти.
Общо за целият ден съм пазарувала 3 пъти, като единият взех само вафлата.

# 2 092
  • София
  • Мнения: 6 010
Значи служителят не е бил наясно 😳
Аз купих 4 камиончета и ги исках на две бележки защото едните са за приятелка и да може да си ги върне ако не ѝ харесват. Исках да си маркирам приложението, но служителят каза, че нямало смисъл ако е за скреч картата, а само ако искам електронната бележка.

# 2 093
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Да. Няма смисъл, защото няма въпросните 15 минути (по-горе има посробности по темата). Служителят е прав в случая, което изобщо не означава 1 скреч карта на ден

# 2 094
  • Мнения: 27 521
Вкъщи се хареса много размразената скумрия от купона. Simple Smile

# 2 095
  • Sofia
  • Мнения: 165
Здравейте, следващата седмица в Лидл ще има дамски панталон джегинс. Купувал съм си преди повече от година или две и моделът джегинс  с ластиците отстрани, който е и следващата седмица много падаше. Тогава следях и темата по-активно и си спомням, че други потребители се оплакваха от същото. Имате ли престава, дали са ги оправили?

# 2 096
  • Мнения: 5 994
Момичета, качествено ли е това настъргано италианско сирене? Какво точно представлява, защото май не е пармиджано?

# 2 097
  • Мнения: 11 818
blue.angel, мерси много! Аз в Метро не съм ходила от години, може ли да се пазарува и свободно или само с карта? Чувала съм преди и за дневни карти..
Poppyflower, благодаря за барчетата, ще ги потърся и прочета, да не ви карам да снимате..
fenyx, аз просто не бях забелязала кога се е появила възможността за изтриване, затова предположих, че е възможно да е обвързана с изхвърлянето и съответно препоръчах ново логване. Както и да е, важното е, че го имаме вече!
Zlat_na, да, тези 15 минути са важни само за скреч картите, установих го и аз след като бях услужила на хора пред мен - купоните бяха отчетени и в двете бележки, но имах само 1 скреч карта.
Госпожа Лаленце, може би не си го разбрала и точно това е имал предвид, че при две бележки, непосредствено една след друга - няма две скреч карти, трябва да минат 15 мин. за нова скреч карта.
dolce miele, аз също взех, мисля днес да я пека с доматен сос, лук, чесънче, моркови и подправки..

Някой да е виждал днес в София уредът за вакуумиране.
В Борово вчера имаше поне 5-6 - бели.

# 2 098
  • Мнения: 39 330
Такова сирене съм ползвала като пармезан за поръски.

# 2 099
  • София
  • Мнения: 5 547
Момичета ,искам малко помощ.
Търся раздела за връщане на хранителни продукти.
Вчера взех 2 опаковки Империал, отворихме едната и сиренето има вкус на някакъв химикал, яла съм ги много пъти и знам вкуса.
Беше намалено, но не от тези с 30% , а редовно на стелажа.
Така че имайте предвид.

Общи условия

Активация на акаунт