УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 22

  • 26 046
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
Доколкото разбрах Хубчев е интубиран и е зле Sad
Кой доктор е в интензивно отделение?

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 449
Дано всички се оправят, че този вирус не е шега работа. Пазете се момичета, пазете и близките си, пазете и лекарите! Че от толкова нехайство, отричане и неспазване на елементарни мерки, накрая ще останем без лекари, на които да разчитаме.

# 17
  • Мнения: 367
Дано хората оздравеят и да са малко болните. От много време се изнервям поради липсата на дисциплина и спазване на мерки както в Дева Мария така и Света София. Маски не се носят масово от персонала, не правят забележки и на пациенти които се разхождат с маските на ръката или на брадичката.  Ясно е че за работещите е трудно да са по цял ден с маски, то поне да им осигурят шлемове и почивка. Калцуни до регистратурата няма, както и безконтактни диспенсъри на дезинфектант.

Последна редакция: сб, 10 окт 2020, 06:04 от krem123

# 18
  • Мнения: 5
Здравейте, днес изписахме последната пациентка, която лежи при нас, извикана е специализирана фирма за дезинфекция и вероятно в сряда ще възобновим работа. На целия екип са направени тестове, както и на всички пациентки, които бяха при нас по време на карантината.
Д-р Йорданов е с отрицателен тест.

# 19
  • Мнения: 106
Хубавото е, че след дезинфекцията и тестването на всички, това ще е най-сигурното родилно в Бургас, че защо не и в цялата страна. Вирус има, хора, пазете се.

# 20
  • Мнения: 532
За съжаление д-р Хубчев вече не е сред нас. Светла му памет!
Не знам до колко е удачно да питам в такъв момент, но според статията в BTV  управата на болницата е заявила, че предоставя цялата база за лечение на пациенти болни от Covid 19. Това означава ли , че няма да се приемат родилки и как изобщо ще се случват нещата?
https://btvnovinite.bg/bulgaria/anesteziolog-za-pochinalija-leka … -tozi-chovek.html

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 449
Съболезнования за проф. Хубчев! Sad

# 22
  • Мнения: 30
За съжаление д-р Хубчев вече не е сред нас. Светла му памет!
Не знам до колко е удачно да питам в такъв момент, но според статията в BTV  управата на болницата е заявила, че предоставя цялата база за лечение на пациенти болни от Covid 19. Това означава ли , че няма да се приемат родилки и как изобщо ще се случват нещата?
https://btvnovinite.bg/bulgaria/anesteziolog-za-pochinalija-leka … -tozi-chovek.html
И аз живо се интересувам от това, защото имам запазена дата за секцио-тази сутрин се обадих в болницата за повече информация и ме уведомиха, че за момента няма промяна в статута на болницата и родилното отделение ще продължи да функционира. При евентуална промяна-всички със запазени часове ще бъдат информирани веднага.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 241
Няма промяна в статута на болницата, работи си нормално.
Вероятно няма и да има, спокойно.

# 24
  • Burgas
  • Мнения: 106
Здравейте някой скоро да е ходил на консултация с анестезиолог? Да каже колко струва самата консултация?

# 25
  • Мнения: 30
Само да предупредя дамите, които плануват раждане в болницата - прави се задължителен бърз PCR тест за Ковид преди приема, цената е 69лв. Резултата излиза веднага

# 26
  • Burgas
  • Мнения: 106
А теста задължителен ли е за всички?  Или се прави при съмнения за контактност с болен

# 27
  • Мнения: 30
А теста задължителен ли е за всички?  Или се прави при съмнения за контактност с болен
Задължителен е за всички- без значение дали е имало контакт с болен

# 28
  • Мнения: 6
Здравейте, предстои ми преглед с др Георгиоски (жк ми е водена от друг). Исках да попитам дали има мами които са раждали секцио с свръхтегло  при него? (130кг)

# 29
  • Мнения: 30
Здравейте някой скоро да е ходил на консултация с анестезиолог? Да каже колко струва самата консултация?
Предстои ми такава консултация-цената е 30лв

Общи условия

Активация на акаунт