УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 22

  • 26 614
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 452
Пет нощувки, на шестия изписват секциото. Има право на свиждане, правят тест за ковид /25 лв/, за да допуснат в стаите.
вие през кой месец родихте, дали е съвсем наскоро ?

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 20:02 от puppylover

# 226
  • Мнения: 34
Пет нощувки, на шестия изписват секциото. Има право на свиждане, правят тест за ковид /25 лв/, за да допуснат в стаите.
вие кой месец родихте, дали е съвсем наскоро ?

Аз родих преди три седмици ,точно така е ,както е писало момичето

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 3 580
Родих на миналия понеделник. Много неприятни са станали стаите в родилно, които гледат на запад към новия корпус, който се строи, а той буквално е долепен до болницата отзад. Стаите са тъмни и  си все едно  в строежа. За късмет, аз бях в източна стая, но в другите не дават  да се отварят прозорците дори, а чист въздух явно трябва се черпи от коридора.

# 228
  • Мнения: 62
Преди секцио правихте ли си консултация с анестезиолог? Задължителна ли е?

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз правих там, в деня на секциото. Но моето не беше точно планово. Лежах 4 дни в патология, заради лоши тонове на бебето и нямах консултация преди това, защото трябваше да раждам нормално.

# 230
  • Мнения: 452
Родих на миналия понеделник. Много неприятни са станали стаите в родилно, които гледат на запад към новия корпус, който се строи, а той буквално е долепен до болницата отзад. Стаите са тъмни и  си все едно  в строежа. За късмет, аз бях в източна стая, но в другите не дават  да се отварят прозорците дори, а чист въздух явно трябва се черпи от коридора.
казахте , че детето е при вас от третия ден въпроса ми е вие ли го преобличате и сменяте пелените понеже знам, че нищо не се носи за бебето.
Като има свиждане взимат ли децата, за да нямат досег с външни хора ?!

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 3 580
Осигуряват памперси, дрешки и АМ. Може да носите крем при смяна на пелени и мокри кърпички, това няма, а е нужно. Не вземат децата при свиждане, но ако е имало такова вече не може да го "върнеш" при акушерките в общата стая с бебета, остава да си го гледаш ти. Вечер ги вземат за къпане само.

# 232
  • Мнения: 62
Някоя наскоро раждала мама да сподели колко са заплатили при настаняването с избор на екип ?

Аз имам планирано секцио при д-р Йорданов на 19 ти октомври и днес ми се обадиха от болницата да ми кажат, че има увеличение на цената и трябва да заплатя 1750 лв.

# 233
  • Мнения: 100
Някоя наскоро раждала мама да сподели колко са заплатили при настаняването с избор на екип ?

Аз имам планирано секцио при д-р Йорданов на 19 ти октомври и днес ми се обадиха от болницата да ми кажат, че има увеличение на цената и трябва да заплатя 1750 лв.
Преди това колко беше

# 234
  • Мнения: 62
Някоя наскоро раждала мама да сподели колко са заплатили при настаняването с избор на екип ?

Аз имам планирано секцио при д-р Йорданов на 19 ти октомври и днес ми се обадиха от болницата да ми кажат, че има увеличение на цената и трябва да заплатя 1750 лв.
Преди това колко беше

Преди това секциото при него е било 1350 лв.

# 235
  • Мнения: 100
Някоя наскоро раждала мама да сподели колко са заплатили при настаняването с избор на екип ?

Аз имам планирано секцио при д-р Йорданов на 19 ти октомври и днес ми се обадиха от болницата да ми кажат, че има увеличение на цената и трябва да заплатя 1750 лв.
Преди това колко беше
Те направо без пари са го увеличили и нали по здравна каса упъват 1500 лв нека им лошо раждането го направиха бизнес и на мен ми предстой но мисля в стара загора там към 1000лв

# 236
  • Мнения: 452
До раждалите наскоро с операция , да ви попитам кога имахте достъп до телефон , да се свържете с близките, накрая след свалянето в стаята ли ?!

# 237
  • Мнения: 34
До раждалите наскоро с операция , да ви попитам кога имахте достъп до телефон , да се свържете с близките, накрая след свалянето в стаята ли ?!

Аз раждах секцио през септември,телефонът беше при мен през цялото време.В операционната анестезиологът ми снима бебчето,след като го извадиха.После в реанимация вече можех да пиша и да се обаждам.

# 238
  • Мнения: 73
Здравейте! Имам чуденка към кой доктор да се насоча за секцио? Не се следя в Бургас сега, но мисля да раждам в тази болница. Със сигурност знам че не искам при Ирмов. Бихте ли ми препоръчали доктор. Всички мнения и впечатления ще са ми полезни. Благодаря

# 239
  • Мнения: 62
Здравейте! Имам чуденка към кой доктор да се насоча за секцио? Не се следя в Бургас сега, но мисля да раждам в тази болница. Със сигурност знам че не искам при Ирмов. Бихте ли ми препоръчали доктор. Всички мнения и впечатления ще са ми полезни. Благодаря

Препоръчвам д-р Йорданов аз съм много доволна. При него следих бременността си и той ми направи секциото (по медицински причини, малкия беше седалищно). Ако имате някакви въпроси ще  Ви отговоря. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт