Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 20

  • 48 396
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 732
Рядко гледам тв, не обичам.

Майка ми е гледала реклама на някаква вафла и иска да я опита. Давали коте. Успя да ми покаже края на рекламата. Не е коте и не запомних името. Прилича на скункс или маймуна животинчето - сиво, бозайник с козина, с опашка на черни и сиви кръгчета.

От къде да я намеря тоя вафла като не мога да запомня името й? Явно е нова.

# 241
  • Мнения: 15 250
Мисля, че това е рекламата:

Вафлата е Еврика, с белгийски шоколад, с мноооого белгийски шоколад и бурбонска ванилия. Wink
Пп Животното мисля, че е лемур.

# 242
  • Мнения: 10 736
А пък аз на няколко пъти улучвам реклама с Николета Лозанова, ама от средата... просто все съм разсеян. Първо дават Ники Михайлов, а после дават за  секунда и Валери Божинов, каква е идеята на рекламата? И какво изобщо рекламират? Все пропускам

# 243
  • Мнения: 3 732
Тази е рекламата. Къде да я намеря тази вафла?

# 244
  • Мнения: 15 250
Зуки, мисля, че вече я има в магазинната мрежа. Просто виж в някой магазин, при сладките неща. Щом в Елена, в един магазин я имаше, значи ще я има и другаде.

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 30
А пък аз на няколко пъти улучвам реклама с Николета Лозанова, ама от средата... просто все съм разсеян. Първо дават Ники Михайлов, а после дават за  секунда и Валери Божинов, каква е идеята на рекламата? И какво изобщо рекламират? Все пропускам
Ето я с Николета: https://youtu.be/tn9tFtc3h5M

# 246
  • София
  • Мнения: 62 595
Вече ми е много досадно по всички реклами на ленор да я гледам актрисата от докторския сериал на нова. Разбирам, че има договор, ама аман вече!

# 247
  • Мнения: 2 523
Намерих тази класация. Не бих казала че са зловещи, но са абсурдни със сигурност!

Топ 10 на най-зловещите български телевизионни реклами
https://offnews.bg/nashite-avtori/top-10-na-naj-zloveshtite-balg … eHcFrOMCAZMkfe2dg

# 248
  • Мнения: 11 574
Оооо, магазин Бертолучи с невероятните "сток" цени. Това е незабравимо 😂😂😂

# 249
  • София
  • Мнения: 14 512
Разкъсвам се между нещастния домат и батките от каварненската автомивка. 😂😂😂

# 250
  • София
  • Мнения: 8 072
Ох, тази на магазин Бертолучи не съм я гледала JoyJoyJoyJoy Не мога да спра да се смея...

# 251
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Цитат
Знам, че не сте такива хора и никога не сте приемали евтина дизайнерска дрога в комбинация с лавандулов спирт и лепило в пликче!

Знам това, вие сте интелигентни хора и не бихте си причинили такива ужасни неща. Ако обаче държите да разберете как се чувства човек, който едновременно е смъркал Кале, пил е спирт, ял е халюциногенни гъби, пил е коктейл от амфетамини, барбитурати и седативи и за всеки случай си е направил лоботомия, то тази божествена реклама на фирмата "Прима агро" е точно за вас.

Ох, умирам от смях.

# 252
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Ще направя забележка ба Венци Мицов - не е класирал поне една от рекламите на Бонанза - Бачорски

# 253
  • София
  • Мнения: 62 595
Вярно е, че все повече реклами се чудя на какво са реклами и какво съдържа продуктът им за консумация - в тази вафла какво има, че им се привиждат разни танцуващи животни?

# 254
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Нищо необичайно нямат в състава си. Освен че белгийският шоколад и бурбонската ванилия са доста скъпи. Може животните да полудяват от това Joy

След рекламата на HMI с Емил Марков, се появиха още две, в които главното действащо лице минава от помещение в помещение. Едната май на някакъв перилен препарат, а другата ми изчезна от акъла в момента. Т.е. там вече не съм сигурна очно коя е първа, де. Независимо от това са ми малко като под индиго.

Общи условия

Активация на акаунт