Лотария "Зелена карта" 2022

  • 80 647
  • 1 233
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 116
Искате ли да направим фейсбук група, за да следим горе долу кой до къде е стигнал?

ЕДИТ: Направих група,
Нека всеки, който желае да си помагаме в нея и да следим процеса заедно да ми пише на Лично съобщение да му пратя линк към нея.
Поздрави!

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 13:32 от Developerly

# 1 156
  • Мнения: 116
Здравейте!
Може ли някой от предните години да сподели от опит дали трябва да се пишат адресите, на които сме били на студентска бригада? Като работа ги писах, но не и като адреси. Дали би било проблем?
Поздрави!

# 1 157
  • Мнения: 85
Здравейте сега се сетих,че при попълване на дс260 си попълнихме настоящия адрес,но апартамента го продадохме след това..Веднъж  след продажбата отключихме формите,но забравих да коригирам това..Според Вас това проблем ли е или и на интервюто може да се поправи..Нямам време за повторно отключване,защото съм в бюлетина за Октомври

# 1 158
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Не отключвайте нищо, спокойно. Адресът в България не е от голямо значение. Като отидете на интервю и попълните формите на DHL за паспортите, пишете новия и се уверерете, че е правилният. Успех!

# 1 159
  • Мнения: 25 750
Здравейте сега се сетих,че при попълване на дс260 си попълнихме настоящия адрес,но апартамента го продадохме след това..Веднъж  след продажбата отключихме формите,но забравих да коригирам това..Според Вас това проблем ли е или и на интервюто може да се поправи..Нямам време за повторно отключване,защото съм в бюлетина за Октомври
Както са писали, адреса не е от ключово значение.
Много отключвния на формуляра само забавя обработката му.

# 1 160
  • Мнения: 85
Благодаря Ви от сърце!

# 1 161
  • Мнения: 14
Дали тази година ще има лотария

# 1 162
  • Сф
  • Мнения: 4 766
След един месец точно ще се знае.

# 1 163
  • Мнения: 78
според мен до края на месеца ще се разбере Simple Smile

# 1 164
  • Мнения: 25 750
Няма причина или официално инфо, че се отменя.
Според мен пак ще си има лотария.

# 1 165
  • Мнения: 85
Всичко много се бави заради лотария 2021. Аз съм 1К изпратила съм всички документи и то рано и нямам 2NL,а трябва да съм в бюлетина за месец Октомври

# 1 166
  • Мнения: 3 492
Всичко много се бави заради лотария 2021. Аз съм 1К изпратила съм всички документи и то рано и нямам 2NL,а трябва да съм в бюлетина за месец Октомври

К1 ли имате предвид?

# 1 167
  • Сф
  • Мнения: 4 766
Има предвид, че е малък номер, започващ 1ххх, (хиляда)

# 1 168
  • Мнения: 3 492
Мислех, че имате предвид визовата категория К1 и ми стана странно, че в същото време намесвате и визовия бюлетин.
Успех Ви желая!

# 1 169
  • Мнения: 25 750
Бъдете търпеливи. И аз миналата година бях в бюлетина октомври. Интервюто ми се състоя през юни. Номер 2к.

А пък да знаете, като дойдете тук в САЩ, колко търпение е необходимо,  за елемвнтарни неща...
Българсия ни темперамент тук, често е негатив.
Успех на всички за ДВ 2022.

Общи условия

Активация на акаунт