Лотария "Зелена карта" 2022

  • 80 429
  • 1 233
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 25 645
На мойте във Флорида им признаха всички ваксини, сложени в БГ. Носех си имунизациите от ЛЛ, преведени на Анг. език.Това преди 3 г.
Виж във щата в който ще ходите какъв е стандарта за ваксините, т.е имаше разминаване на възрастите в бг на една тук други.
Ако не е карало варицела, тук ще му поставят ваксина.


За Флорида се интересувам.
За варицела не се притеснявам, щом трябва ще сложим.

# 736
  • Мнения: 1 842
да ,няма паспорт ваксини, имаме електронно досие, а за училище разпечатват една синя бланка със статус имунизационнен.

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 05:47 от Olivia_FL

# 737
  • Мнения: 419
Ето инфо за ваксини и медицински прегледи.
https://bg.usembassy.gov/bg/visas-bg/immigrant-visas-bg/medical-examinations-bg/

# 738
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
За частните училища не знам как стои въпросът, ние сме в пъблик скуул. За частната градина ни искаха на нас ваксини, но може и такива да има, в които не искат.

# 739
  • София
  • Мнения: 2 813
Има ли някой, който е бил с по - голямо дете, когато е заминавал? В гимназиален етап. Имаме ваксини, карали сме варицела. Интересува ме преместване в училища и другото, което ме вълнува е ако може да споделите как се чувствате, добре ли ви е, харесва ли ви, липсва ли ви нещо? Най - общо така в 2-3 изречения, ако можете да напишете, ще се радвам.

# 740
  • Мнения: 18
Здравейте,
Някой дали знае колко време след одобрението ми за зелена карта имам да попълня DS 260?
Мерси 🤗🤗🤗

# 741
  • София
  • Мнения: 2 813
Няма конкретен срок, но не го разтегляйте и твърде дълго във времето.

# 742
  • Мнения: 1 842
Срока е около 6 м до 1 г, беше писал един адвокат в един амер. форум, колко е вярно не съм ровила.

# 743
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
За мен това е твърде дълго. Аз бих пратила възможно най-скоро, особено ако номерът е малък.

# 744
  • Мнения: 1
За жалост за 15ста година , has not been selected.. Нищо де , догодина пак 😄😄 успех на спечелите 🙂

# 745
  • Мнения: 3 604
И от нас не.Следващия тираж.

# 746
  • Мнения: 18
Благодаря Ви за отговорите!😋
Още едно питане имам... с мъжа ми ни предстои да подпишем, но чакаме да разберем дали ще ходим тази година с работни визи.. та ако евентуално заминем скоро дали можем да сключим брак септември и чак тогава да попълним DS 260?

# 747
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
Вие може да попълните ДС260, когато си искате в рамките на фискалната година, но рискувате да не ви викнат на интервю, или най-малкото да бъде забавено според зависи какъв номер сте. Както казах и по-горе, моят съвет е да попълните формата възможно най-скоро, а после сключвайте брак и добавете съпруга.

# 748
  • Мнения: 25 645
И аз не бих бавила ДС260.
Като се има предвид ситуацията.

# 749
  • Мнения: 85
И ние нямаме брак,и сме с малък номер,но ме посъветваха да сключим брак и тогава да попълваме дс260,защото на интервюто като заявиш,че имаш намерение да сключиш брак,тази цялата картинка на ново ще се повтаря,добавяне на съпруг във формата,ново интервю и т.н.
Мисля,че в рамките на още15-20 дни  за дс260 да се попълни не е фатално,при положение,че теглетето беше преди 3 дни..

Общи условия

Активация на акаунт