Лотария "Зелена карта" 2022

  • 80 628
  • 1 233
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 34
Благодаря ви мили хора, много ме окуражихте! Оказа се, че тогава съм сканирала целия паспорт, също така мисля да попитам и в районното дали пазят данните или някакво удостоверение, все пак е от тази година. Успях да се свържа с оператор, ако на някого ще му е полезно, за въпроси относно зелена карта отговарят от понеделник до петък в часовете от 9 до 12. Отново много ви благодаря за куража, надявам се всичко да мине добре.
П.С. Може ли да споделите линк към този блог, интересно ще ми е да прочета повече информация, а не го намирам.
https://britsimonsays.com/ask-questions/#comments

# 946
  • САЩ
  • Мнения: 666
За мерките - при мен поне почти няма вече. Всичко е отворено , не се иска маска никъде , ако си ваксиниран, освен по болници и на летище (не знам за училищата). В магазина , офиса , ресторантите, фитнеса вече не се носят, освен по желание. Но както казаха, това си е от щат до щат .

# 947
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Това е за ДС-260, не е за подаването. Ясно си пише за отключване на форма и тн., макар не ми е ясно как ще се попълни ДС-а без валиден паспорт.

# 948
  • Мнения: 11
Здравейте на всички.Изтеглена съм в таз годишната лотария,предстои да сключа брак следващия месец и да подам DS 260.Въпросът ми е следния-след като сключа брака ,следователно сменя фамилията и всички лични документи  и подам DS 260 с новите документи и там се види ,че фамилията е друга ,а при подаване за участие в лотарията  съм с била  друга фамилия ,мисля ,че се получава някакъв казус ,които как би могъл да се разреши и да се докаже ,че съм едно и също лице?Благодаря Ви предварително!

# 949
  • Мнения: 85
Здравейте,обърнах внимание,че когато сме попълвали дс-а в моята апликация сме  писали  като адрес Petyr Beron,и като информация на адрес сме писали на мъжа ми Petar Beron.Сега заради тази буква трябва ли да поискам отключване на формата,за да го коригирам,ще се изям от яд!!

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 16:20 от Ralica Tenewa 655420

# 950
  • Мнения: 1 847
Удостоверение за идентичност на имената, другия вариант е да сключите брак и да не си променяте имената...защото винаги ще трябва да представяте удостоверение, че сте един и същи човек с този от дипломата ви и вие с новите имена.

# 951
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Здравейте,обърнах внимание,че когато сме попълвали дс-а в моята апликация сме  писали  като адрес Petyr Beron,и като информация на адрес сме писали на мъжа ми Petar Beron.Сега заради тази буква трябва ли да поискам отключване на формата,за да го коригирам,ще се изям от яд!!
Аз не бих. Според мен не е кой знае какво.

# 952
  • Мнения: 25 739
Минавам да се разпиша, че минахме интервю. Визите са в паспортите.
Предстои подготовка за пътуването.
Успех на всички от ДВ 2021, няма много време, но не губете надежда.

# 953
  • Мнения: 3 610
Лъки честито и успех,много слънчеви и щастливи дни.

# 954
  • София
  • Мнения: 2 855
Честито! Може ли да кажете накратко как протича интервюто?

# 955
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Ауу, каква радостна новина! Честито и попътен вятър! 😋

# 956
  • Мнения: 25 739
Честито! Може ли да кажете накратко как протича интервюто?
Накратко.
Първо плащаш, после ти взимат документите, които се изискват, след това се чака да те извика консула.
Самото интервю е няколко минути. Питат общи въпроси,
къде ще живеете, какво ще работите, кой ще ви посрещне, и пр.

# 957
  • София
  • Мнения: 2 855
Многоооо благодаря! Имам отговори на тези въпроси. 😊Само да стигнем до там.

# 958
  • Мнения: 116
Прекрасна новина, честито! Мога ли да попитам Вие как минахте интервюто на български или на английски?
Поздрави!

# 959
  • Мнения: 25 739
Прекрасна новина, честито! Мога ли да попитам Вие как минахте интервюто на български или на английски?
Поздрави!
Английски

Общи условия

Активация на акаунт