Телефонни измами и тормоз от телефон 0886849378 и 0885827406

  • 15 065
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
Здравейте и на нас с моят мъж ни звъняха от този номер и се представят за Агенция взимане 0886849378 и казват че имаме неплатена сметка на Глобул до понеделник да се внесат 260лв до 11:00ч звънят в 15:00ч вечерта е 19:30 получаваме смс на сметка Марчева Константинов пише и ID  номер! Благодарение на вас разбрах че е измама по номера и коментарите ви направо главата ще ме гръмне. Някой може ли да ми каже на вас изпращали ли са ви съобщение даже от номер 1220 и дали и на вас ви пише така! Моля ви успокойте ме пробвах да върна обаждане но веднага ме отхвърля.
Блокирали са номера Ви!
Блокирайте и Вие. Пийте едно хубаво вино и се успокойте. Ако имате възможност подайте сигнал.
Сигнали срещу този номер могат да бъдат подадени и при мобилния оператор! За това, че се използват с цел рекет. Пуска се писмена жалба или уведомление. Моя близка наскоро се е обадила директно на оператор. Сигналите се записват и обработват.
Благодаря ви много, незнам направо тази вечер как ще спя още не мога да се успокоя за първи път се сблъскам с такова нещо.

# 31
  • София
  • Мнения: 19 249
Благодаря ви много, незнам направо тази вечер как ще спя още не мога да се успокоя за първи път се сблъскам с такова нещо.
Те на това разчитат. Не се паникьосвайте без причина и не звънете на непознати номера, да не ви набутат с някой импулсен телефон. Разбирам да не можете да спите от тревога за някого, но от едно обаждане....

# 32
  • Мнения: 5
От първия номер ги бликирах и продължават и днеска звъняха от другия номер

# 33
  • Мнения: 3 910
Гадове! Какво им казахте?

# 34
  • Мнения: 5
Гадове! Какво им казахте?
Не им вдигнах този тормоз до кога ще продължи😞

# 35
  • Мнения: 3 910
Кажете, че сте проверили при оператора и нямате задължения! Попитайте на чие име е това задължение, кажете че сте подали сигнал в полицията (най-добре и го направете) Едва ли ще Ви изслушат и до края.

# 36
  • Мнения: 5
Кажете, че сте проверили при оператора и нямате задължения! Попитайте на чие име е това задължение, кажете че сте подали сигнал в полицията (най-добре и го направете) Едва ли ще Ви изслушат и до края.
Благодаря ви много за съвета ще ви послушам🙂

Общи условия

Активация на акаунт