Сериал "БРАТЯ" по Нова ТВ -тема 2.

  • 25 218
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 2 294
Според мен Ива още не си дава сметка за ролята на Денис. Тя се надява, че някой клиент може да е убил Лина, Денис само го прикрива. Ако се усети, че той разчиства, ще се уплаши, че тя може да е следващата. 🤔
Аз още не съм спокойна за Роси - Ако майката сподели с “любимия” си син?...

На Симката лошо му се пише 😉. Бащата помисли, че Вики говори за него 😱

# 721
  • Мнения: 2 974
Е, колко лошо да му се пише. Ще изяде още някой шамар най-много и това ще е. При тази тарифа и то едновременно от много момичета винаги ще има и някой разгневен баща и трябва да е наясно, че не всичко е чиста печалба, има си и бизнес разходи и рискове.

# 722
  • Мнения: 548
Пореден силен епизод! В началото като почваше сериалът си мислих, че с тези 30 минути епизод нищо няма да направят, понеже сме гледали и други сериали с по 1 час, но нищо кой знае какво в епизодите.. Този сериал обаче ме изненада доста приятно, понеже за тези 30 минути те наистина успяват да вкарат най-важното и най-същественото в 1 серия, без излишни разтягания на локуми, баластри и пълнежи. Браво на екипа за което!
И да, играта на момичето изпълняващо ролята на Роси в днещния епизод беше невероятна!

# 723
  • Другата България
  • Мнения: 37 147
Наистина пореден силен епизод.
Аз едно питане имам.
В началото на епизода, когато някой - Боксьора? халоса Боби по главата,  това дома на Гаврилов ли беше?
Негов багаж ли събираше в сак?
Това означава, че Гаврилов е жив в такъв случай.
Въпрос на време е Боксьора да изпуши и да се издъни.

# 724
  • Мнения: 1 038
Също не съм сигурна, чие беше жилището в началото на епизода.

# 725
  • Мнения: 2 974
Не гледате внимателно Grinning Боксьора го удари точно когато Борис се наведе и взе снимка на която Лина беше с майка си. Очевидно е да рови за улики покрай убийството на Лина и да докаже, че не е той причината макар и вече да е сигурен в това. Гаврилов едва ли му е приоритет в момента.
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 16 окт 2020, 04:32 от yahoo

# 726
  • Другата България
  • Мнения: 37 147
Напротив.
Гледаме, но не можах да видя на снимката кой е, а и гледам на телефон-поне аз.
Ясно, това е жилището на Лина.
Гаврилов засега е мистерия.
Мерси.

# 727
  • Мнения: 1 038
Благодаря на Yahoo за обяснениeто. Едва познах Лина на снимката.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Подозирам, че майката няма да може да пресъздаде изненадата като разбере колко "добро" е синчето и...и пак ще го оправдае.
Дано Роси се обади на Борис...
А Боби що дирише в тоя хотел...? Че и кафе седна да пие Close

# 729
  • Мнения: 7 847
Опитваше се да си спомни нещо.
Той все още си мисли, че е убил Лина.
Мислеше, че ще му се оправят белите петна в паметта.

# 730
  • Мнения: 9 483
И аз не познах Лина, даже мислех, че това са жена и дъщеря на Гаврилов и той си е стягал багажа да изчезне.

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Е как още да си го мисли...нали разбра от веществото дето е приел, че не ставаш агресивен, а заспиваш?

п.п.В апартамента на Лина беше.

# 732
  • Мнения: 9 483
Да, той разбра, че е заспал, но все пак си спомня преди това играта с колана, нормално е да го гложди някакво съмнение, според мен.

# 733
  • Мнения: 14 770
Калинчо ще види,че колана е различен. Тоя Борис пък не можа ли да намери същия?! 🙄
Аз я познах Лина на снимката.

# 734
  • Мнения: 3 068
Блазе Ви, че Ви е интересно...на мен нещо ми писна от физиономиите на Калин Врачански.

Общи условия

Активация на акаунт