Какви пюрета за бебе на 3 месеца?

  • 4 079
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 416
Изчакай поне още един месец.

# 16
  • Мнения: 46 518
Аз съм против по-късното захранване- какво ще спечелиш  ...

А с ранното какво печелиш?

Ако детето ти беше направило реакция и беше висяла по болниците, тогава щеше да разбереш какво си спечелила  Grinning

# 17
  • Мнения: 409
И ние сме на тази възраст но мисля да изчакам още поне 1 месец.Все пак избора си е твой. Peace

# 18
  • Мнения: 6 164
Hipp! Peace Ганчев му докараха колики с първата лъжица, а Хип прояде в промишлени количества за нула време - много си ги хареса и нямаше проблеми.

# 19
  • Мнения: 1 259
Наистина е най-добре да е поне на 4 м детето,въпрекки че и сега не е чак такъв проблем.На АМ-АМ са хубави,на Ганчев,на Хелло също.

# 20
  • Мнения: 722
На 3 м. дадох плодово пюре, на 4 - каша "Слънчо" и домашно картофено пюре. И много добре си е детето, никакви колики. "Ганчев" са плодовите, хубави са, остатъка аз го хапвам.

# 21
  • Мнения: 936
И двете деца ги захраних рано и нищо не им стана. На 3 месеца давах плодови на Ганчев и Хип. Добре е да е само 1 плод в началото, не асорти, ако направи алергия или друго да знаеш точно от какво е.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 825
Никакви!

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами,и аз бих ти казала никакви.Още е много много рано за сокове дори,а какво остава за пюрета.
Моят син до 6 месеца беше само на кърма.Захраних го на 6 месец с безмлечна оризова каша.На втората седмица му дадох пюре от моркови на Хип.
Захранвах с пюрета на Хип,после продължавах със Сънвал,Гербер,а след 10 месец и Ганчев.Но вие сте много малки за каквито и да е Naughty.
Сок дадох чак след 10 месец Peace
Помисли хубаво преди да даваш каквото и да е различно от мляко на толкова малко бебче  Peace

# 25
  • Мнения: X
Ами по-добре изчакай да навърши четири месеца, иначе аз давах домашни или Ганчев. Много рядко Хип, Гербер или Семпер.........ааааа и плодовите на Хаме бяха номер едно, но тях ги давах доста късно.

# 26
  • Мнения: 240
Аз също смятам , че ви е рано още за пюрета - ние тепърва започваме , но пробвахме Хип - много му хареса , а що се отнася за разлика между Хип и Ганчев , то тя е огромна и се вижда и с просто око.Че то Ганчевите пюрета са всичките с еднакъв цвят и се плакнат в бурканите - имат вид на помия - поне партидата в нашия магазин е такава.Но ти сама си решаваш, аз бих давала само мляко.

# 27
Зависи много от решението на родителя, от информацията която в повечето случаи е много противоречива!
Аз лично започнах с домашни пюренца (приготвени от плодове собствено производство, не рискувах с никакъв купен плод) точно на 3-я месец. Сега си позволявам да му давам и банан като непрекъснато следя за възможна реакция. Купих 2 на Ганчев и 1 на Ам-Ам, които бяха като нектарче, та ми беше трудно да ги дам с лъжица, за това си ги изпи като сокче.
От вчера опитахме и кашата на Милупа с банан за деца над 4-и месеца (синът ми ще стане на 4 месеца на 17.09).
За сега всичко е нормално при него, няма колики, не е показал че не харесва това което яде, в повечето случаи отказва млякото (Милумил), но от пюренцата не се отказва.

# 28
На 3 месеца започнах с Хип PartyПосле с Гербер и Нестле.На Хаме също са много вкусни,но повечето са подсладени.

# 29
  • Мнения: 4 621
На 3 месеца започнах с плодовите на Хип.

Общи условия

Активация на акаунт