киро в стани богат

  • 2 119
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Ух на дядя спамърките..Ми то ако не сте вие-кой ли ше ми пише у темата..
Благодаря ви че ви има!
Спам в спам избива  Twisted Evil

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Ко рече тоя за нещата около него и бившата миска бе? Аз изпуснах, ма поне с клюката да наваксам......

Че не се били виждали, нито чували, понеже й нямал телефона, а и бил четири месеца на морето...Тогава Никито му каза, че е омъжена, ама той знаел /Киро, т,ва/, даже мъжът й познавал.

Общо-взето през цялото време беше доста замаян, подхилкваше се тъповато и се почесваше тук-таме  newsm78...Накрая чак той се изненадА от себе си...

# 17
  • Мнения: 5 622
Бубо, не те ли е срам поне от това миловидно и невинно дете в подписа ти, прелюбодейка такава  Laughing Laughing Laughing

Да, получи се малко не на място, ама....какво да се прави, трябва да има място под слънцето за всичко все пак  Crazy


извинявам се още веднъж..пишете ги тез работи в темата за целта, че тук става много спамърско, ще се сърдят  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 5 622
Ко рече тоя за нещата около него и бившата миска бе? Аз изпуснах, ма поне с клюката да наваксам......

Че не се били виждали, нито чували, понеже й нямал телефона, а и бил четири месеца на морето...Тогава Никито му каза, че е омъжена, ама той знаел /Киро, т,ва/, даже мъжът й познавал.

Общо-взето през цялото време беше доста замаян, подхилкваше се тъповато и се почесваше тук-таме  newsm78...Накрая чак той се изненадА от себе си...

Мерси за инфто   bouquet

Тъпо парче е това Кире. От край време не ме кефи. Освен това при него важи с пълна сила лозунгът"Да превърнем всяка мозъчна клетка, в мускулно влакно"  hahaha

# 19
  • Мнения: 677
А  Shocked Буба можела да пише и по темата  Joy  Joy  Joy

# 20
  • Мнения: 2 792
   Всъщност, аз не го намирам за тъп, напротив доста интелигентен е, начетен, нищо не прави случайно и си пада по провокациите (в тази част ми е най-симпатичен, защото го прави с ирония).  Образът който коментирате е образът който стрателно се опитва да създаде и промотира ежедневно  Laughing.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 623
   Всъщност, аз не го намирам за тъп, напротив доста интелигентен е, начетен, нищо не прави случайно и си пада по провокациите

Колкото и да ми е неприятно да го призная - на същото мнение съм. Неприятно, защото ми е неприятен  Sick

# 22
  • Мнения: 239
бубо  много убав мъжти  бре  newsm09 , ма той не беше ли един по скромен  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 2 074
Не знам защо, но ми изглеждаше много нагласено цялото предаване. newsm78

# 24
  • Мнения: 2 254
кой е тоя Киро бе??  33uu

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Как? Не го ли знаеш? Че той е VIP, бe?

# 26
  • Мнения: 7 186

Киро Скалата, бе- ВИП Брадър



Готин е мръсника. newsm08

За интелектуалния му багаж и държанието му съм на мнението на Кифлата.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 275
За мъжа на оная VIP "майка" каза още, че бил плейбой, отдавна се познавали. Но той (Киро) му се възхищавал, защото уважава сегашната си жена и я обича и..... бля-бля-бля .... Само не разбрах откъде знае, че я уважава и обича, след като не се е чувал нито с нея, нито с него. И още нещо интересно каза, че още преди да влезе в къщата е знаел за връзката им  newsm78

# 28
  • Мнения: 99
абе тоа Кире ако имаше  малко умствен багаж у тикфата си никак немаше да е зле.иначе за участието му и аз съм на мнение че си знаеше отговорите човека то е ясно.
въпрос за 1500лв-"в каква единица се измерва големината на екрана на телевизора"(или нещо такова)......е извинявам се но тва е въпрос за 300 лв наи много е кажете ми че не е нагласено после newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Не знам защо, но ми изглеждаше много нагласено цялото предаване. newsm78

 yes thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт